Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doktor Smrt

16. 4. 2020

Doktor Smrt

Proč Bill Gates prakticky obsadil Světovou zdravotnickou organizaci - WHO - a co s tím má společného koronavirové šílenství?

 Michail Děljagin 16.04.2020  

 

Na základě materiálu časopisu „Politico“ a dalších materiálů publikoval ruský portál Politicus.ru článek vrhající jasné světlo nejen na normy chování globální vedoucí třídy a na stav WHO (která už dávno slouží farmaceutickým monopolům, a ne zdraví lidí), ale i na příčetnost budovatelů zločineckého feudalismu v Rusku posedlých koronašílenstvím a jejich kompletně střelených propagandistů zuřivě a naprosto upřímně poskakujících podle povelů lidožroutských lobbistů.

 

Obávám, že naši vládnoucí hrobaři ruské medicíny využijí koronašílenství, aby nás změnili v pokusná morčata pro Gatesovy vakcíny vyvolávající neplodnost, takže lidé toužící po potomstvu budou muset utíkat do Běloruska (dokud ještě neprošlo celou ukrajinskou cestu, na kterou definitivně před několika lety vstoupilo):

 

Někteří z miliardářů si kupují ostrovy, ale Bill Gates se fakticky stal vlastníkem agentury OSN jménem WHO se sídlem v Ženevě.“

 

Za poslední desetiletí se nejbohatší člověk světa stal jedním z největších mecenášů WHO, po USA, ale před Británií. Jeho štědrost mu poskytla ohromný vliv na práci organizace, který časem může jen vzrůst, protože USA a Británie hrozí snížením svých finančních příspěvků agentuře. V důsledku finančních přítoků se Gatesovy plány staly pro WHO prioritními.

 

Důkazy bezpříkladného vlivu Gatese nabízejí četné příklady odhalujícími skryté a efektivní řízení

 

Před 10 lety, když začal Bill Gates investovat peníze do vymýcení malárie, vysocí představitelé, včetně vedoucího programu WHO pro boj s malárií, vyjadřovali svoje znepokojení tím, že fond zkresluje výzkumné priority. Pracovníci organizace jsou znepokojeni závislostí na Gatesových penězích a tím, že tato skutečnost určuje směry práce výhodnější pro farmaceutické korporace než pro lidstvo.

 

Od roku 2000 vložil Gatesův fond do WHO více než 2,4 mil. USD. Je posedlý vykořeněním dětské obrny. Zdálo by se, co na tom může být špatného? Nicméně, ďábel je skryt v detailech. Po slibu, že vykoření dětskou obrnu v Indii, převzal Gates kontrolu nad Národní konzultativní radou Indie a přikázal nasadit dětem do 5 let 50 vakcín namísto 5, píše dnes Sott*) s odvoláním na 3 roky starý článek v časopisu „Politico“. Později se ukázalo, že Gatesovy vakcíny byly pro dětské zdraví destruktivní. V letech 2000 až 2017 miliardářův „lék“ paralyzoval 496.000 dětí. V roce 2017 vláda Indie zrušila režim Gatesovy vakcinace a vyhnala jeho přisluhovače z Národní konzultativní rady. Poté počet případů ochrnutí na dětskou obrnu prudce klesl.

Ve stejném roce WHO neochotně přiznala, že globální exploze dětské obrny není důsledkem rozšíření této nemoci, ale především vakcinačního kmene. To znamená, že děti přicházely o zdraví právě vinou Gatesova očkování.

V roce 2014 Fond Gatese financoval testování experimentálních vakcín proti papillomaviru. Experiment byl postaven na 23.000 mladých děvčat ve vzdálených provinciích Indie. Přibližně 12.000 z nich začalo trpět těžkými vedlejšími účinky, včetně autoimunitních onemocnění a neplodnosti. Sedm děvčat zemřelo. Během vyšetřování byly zaznamenány případy vměšování do soudního procesu, podplácení úředníků, zastrašování děvčat atd. Dnes se kauza nachází u Nejvyššího soudu země.

 

Dříve, v roce 2010, Gatesův Fond financoval výzkum experimentální vakcíny proti malárii. V důsledku jejího užití zemřelo 151 afrických dětí a vznikly závažné nepříjemné následky, včetně ochrnutí a horečnatých křečí u 1.048 z 5.049 dětí zařazených do experimentu. Během kampaně nucené vakcinace afrických dětí proti meningitidě v zemích subsaharské Afriky se skoro u 500 dětí vyskytlo ochrnutí. Africké noviny si tenkrát stěžovaly, že jsou pokusnými morčaty pro výrobce vakcín. Profesor Patrick Bond nazval Gatesovy filantropické praktiky „nelítostnými a amorálními“.

 

V roce 2010 Gates uvolnil 10 mld. USD a otevřeně slíbil, že sníží počet obyvatel, mj. pomocí nových vakcín. Po zveřejnění této skandální informace v roce 2014 Asociace katolických lékařů Keni obvinila WHO z chemické sterilizace milionů keňských žen za pomoci fiktivní kampaně vakcinace proti tetanu. Později nezávislé laboratoře zjistily v každé testované vakcíně chemické látky, způsobující sterilitu žen. Po několikerém odmítání obvinění WHO nakonec přiznala, že vyvíjí vakcíny pro neplodnost už více než 10 let. Analogická obvinění na adresu WHO přišla z Tanzánie, Nikaraguy, Mexika a Filipín.

 

Šetření v roce 2017 ukázalo, že populární DTP vakcína od WHO zabíjí více Afričanů než nemoc, proti níž jsou očkovány děti. Očkovaná děvčata trpěla desetkrát víc než neočkované děti. Gates a WHO odmítají stáhnout tuto smrtelnou vakcínu, kterou WHO každoročně nutí milionům afrických dětí. Přívrženci veřejného zdravotnictví v celém světě viní Gatese z toho, že přesměrovává činnost WHO od řešení problémů s čistou vodou, hygienou, stravováním a hospodářským rozvojem směrem k nucenému smrtelně nebezpečnému očkování dětí. Současně Gates využívá moci a peněz k pokusům o umlčení všech, kteří říkají pravdu o jeho nebezpečných experimentech s dětskými vakcínami.

 

V lednu napsalo 30 skupin pro ochranu zdraví otevřený dopis výkonnému výboru WHO s protestem proti tomu, aby byl Fond Gatese oficiálním partnerem agentury – z výše uvedených příčin. Současně ale fond stejně dostal trochu jiný statut, který prakticky nic nemění na vztazích mezi WHO a Gatesem. Současně přispěchal na pomoc Gatesovi při spolupráci (řízení) WHO Fond Clintonových.

 

Když vzplála krize Covid-19, Gates se aktivizoval. Zatímco WHO uměle navyšovala úroveň smrtnosti koronaviru, což vedlo k největší globální panice v historii, Gatesův fond už oznámil začátek prvního testování vakcíny proti Covid-19. Pochybuje snad někdo, jak ta vakcína, s přihlédnutím k předchozím zkušenostem, bude působit? Jen nyní nebudou očkovat Afričany, ale Evropany a Američany.

 

*)Sott: Meet the worlds most powerful doctor Bill Gates

 

P.S. V této souvislosti zní velmi podivně nedávné vyjádření šéfa WHO, že koronavirus bez vakcíny zastavit nelze… (pozn. překl.)

Zdroje:

Delyagin.ru

Politico.eu

Překlad: st.hroch 200415

outsidermedia.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář