Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začíná další válka?

2. 3. 2020

Začíná další válka?

 

Ne, že by nebyla dosud - jen se ukázala naplno. Desetitisíce uprchlíků proudí k řecké hranici, desítky gumových člunů se vydávají na moře. Tohle žádné ploty nezastaví. Ostatně Němci už se připravují na zvýšený příjem uprchlíků, zatímco Řecko a další balkánské státy, stejně jako Rakousko hlásí, že uprchlíky na území Evropy nevpustí. Erdogan aktivně vyhání ze své země Syřany - skutečné i údajné, včetně afghánských kriminálníků, které propouští z vězení a vozí k hranicím v autobusech. Jeho cílem je milion uprchlíků před branami Evropy, zhroucení zbytku obrany Evropy a vpuštění nekontrolovaného množství uprchlíků i migrantů na území EU. A zároveň s tím se od zastánců migrace množí výzvy k přijetí uprchlíků, k „lidskému“ chování.

 

Víme i bez nich, že mezi uprchlíky, těmi, kteří jsou v Turecku už roky a na které bral Erdogan velkorysé výpalné, jsou celé rodiny i s dětmi. Díky nelidskému zacházení ze strany Erdogana a tureckého režimu, díky bezmála desetileté syrské "občanské" válce jsou v zoufalé situaci. Ale vpustit si na území Evropy dav, který obsahuje vedle uprchlíků kované džihádisty a kriminálníky bez jakékoli kontroly znamená konec života, jak ho známe. Kdo vyzývá k „lidskému chování“ vůči uprchlíkům a k přijetí všech, kdo míří k hranicím, vyzývá k nelidskému chování vůči obyvatelům Evropy, jak ji známe.

 

5 let měla Evropa na to, aby se na tuto situaci připravila. Pět let místo toho platila Erdoganovi výpalné. Státy východní Evropy jsou obviňovány, že jsou nesolidární. Za předpokladu, že by od počátku byli přijímáni na území EU prověření uprchlíci a ne kromě válečných uprchlíků i Kosované, Maročani a Tunisané coby "Syřané", asi bychom dnes cítili povinnost také přispět k rozdělení potřebných. Ale protože to Německo především pojalo jako ideologický projekt a chtělo ukázat svou bezbřehou toleranci a "odčinit" svou nepěknou historii, stalo se to, že na ulicích Německa se potkaly oběti a vrahové. Německo a katastrofální politika kancléřky Merkelové jsou příčinou dnešního stavu, to oni nás ženou do této nové konfrontace. Ne „xenofobní“ národy východní a střední Evropy.

 

Nemá smysl nenávidět uprchlíky, smysl má ptát se, kdo tuto situaci způsobil svou nekonečnou tolerancí vůči Turecku, které od začátku podporovalo a vyzbrojovalo IS. A jeho bojovníci se nám teď odměňují tím, že se vrací mezi skutečnými uprchlíky.

 

Turecku až ani euro – Řecku pošleme posily

 

Turecký prezident Recep Erdogan chce, aby migrační vlna, kterou posílá do EU, byla co největší. Do první linie vyslal opravdovou „elitu“. Nechal z kriminálů vyzvednout všechny vrahy, násilníky, lupiče a zloděje původem od Afgánistánu, přes Pakistán až po Kongo. Vládou zaplacené autobusy tento úderný oddíl dovezly až k řecké hranici. Řečtí policisté Erdoganovy „dárečky“ odrazili s pomocí slepých granátů a granátů se slzným plynem.

 

O prezidentem žádané zmohutnění migrační vlny se nyní starají polovojenské oddíly Šedých vlků, které jsou součástí koaličního partnera Erdoganovy vlády, nacionalistické MHP. V některých evropských zemích, jako Rakousko a Francie, jsou Šedí vlci kvůli četným vraždám a násilným činům zakázáni jako teroristická organizace. V Turecku její srazy navštěvuje prezident Erdogan. Právě na jednom z jejích mítinků vyhlásil plán obnovy Osmanské říše – tedy Turecka od Vídně po Čínu a od Kavkazu po Saharu. Nyní Šedé vlky použil jako kdysi nacisté SA. Tisíce těchto vyzbrojených násilníků v neděli vyrazily po celém Turecku rabovat a podpalovat obchody a provozovny Syřanů. S cílem donutit je k odchodu do EU.

 

 Vydáno: 2.3.2020  v  12.19   Autor: MUDr. Ivan David, Europoslanec, SPD

Nwoo.org 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář