Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vláda jako spolek sabotérů, kteří ničí české domácnosti

29. 5. 2023

Vláda jako spolek sabotérů, kteří ničí české domácnosti

V Česku probíhá proces destrukce národního státu na plné obrátky. Nejprve oznámí Fialova vláda na bizarní tiskové konferenci skandální zvýšení daní pro občany a podnikatele, a poté nám řekne, kolik stovek miliard utratí za nepotřebné vojenské zakázky. 

Předsedové vládních stran

29. května 2023 - 11:03

 

V době největší ekonomické krize a obrovského deficitu se Fialova vláda dočista zbláznila a oznámila nákup 246 švédských obrněnců za bezmála 60 miliard korun!

 

Zato v Česku se jede proces destrukce národního státu na plné obrátky. Fialova vláda minulý týden na bizarní tiskové konferenci oznámila skandální a brutální zvýšení daní pro občany a podnikatele, ale pouhý týden po této tiskovce oznámilo včera ministerstvo obrany, že Fialova vláda v této krizové ekonomické situaci, v jaké se ČR nachází, schválila nákup 246 obrněných pásových bojových vozidel pěchoty CV90 ze švédské produkce za téměř 60 miliard korun!

 

A pozor, to není všechno. Jak uvedla ČTK, české ministerstvo obrany chce od Německa koupit 70 tanků Leopard ve verzi 2A8 za několik desítek miliard korun! Před několika dny oznámil německý tisk, že Bundeswehr nakoupí v první fázi 18 kusů těchto tanků v úhrnu za 525 000 000 EUR, takže jeden tank vyjde na zhruba 29 milionů EUR. Česká vláda by tak za 70 tanků tohoto typu zaplatila přes 2 miliardy EUR, což je v přepočtu asi 47 miliard korun!

 

Takže, zatímco Fialova vláda nejprve okradla v ČR starobní a invalidní důchodce o 1 000 Kč měsíčně v průměru po zrušení a zkrácení valorizací kompenzujících inflaci, a krátce poté zvýšila daně a odvody prakticky a úplně všem v ČR, tak vzápětí se dozvídáme, že Fialova vláda bude utrácet desítky a desítky miliard za zbraně pro armádu. Přičemž nikde není zaručeno, že po nákupu těch zbraní se Fialova vláda nerozhodne je darovat Ukrajině.

 

Také jsme psali:

Skandál na Ukrajině! Podvody, korupce a miliardy fuč

 

A to bude hrozit ve chvíli, kdy se válka na Ukrajině protáhne, konec bude v nedohlednu a prezident Zelenskij začne znovu objíždět evropské politiky a bude prosit o další zbraně. Vsaďte se, že ho nenechají na holičkách a darují mu i ty nové nakoupené transportéry a tanky, zatímco Češi budou dřít do úmoru a na daních se nedoplatí. To není česká vláda. To je spolek sabotérů, kteří ničí české domácnosti, český průmysl a hlavně českou národní bezpečnost. Ta vláda musí skončit, už včera bylo pozdě! Ta vláda ztratila nejen veškerou soudnost, ale především mandát na další vládnutí v ČR!

 

(böhm, prvnizpravy.cz, foto: red.)