Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rusohostilita

14. 11. 2022

Rusohostilita

 

Motto: "Ti, které jsme zastřelili, nejsou lidé. VŮDCE přece řekl, že Rusové nejsou lidé, ti patří mezi zvířata; nám se nemůže vůbec nic stát.“

 

 

Když se Hitler dostal k moci celá německá, zvláště pak nacistická propaganda dennodenně mířila proti Židům. Nenávist proto Slovanům, zvláště pak vůči Rusům, byla mladšího data. Hitler rozhodl, že válka na Východě nebude onou „rytířskou“ válkou, který německá vojska vedla na Západě, nýbrž válkou vyhlazovací. Posíláme, tvrdil Hitler, do války   s Ruskem naše vojáky. Máme proto také právo vyhlazovat tisíce a tisíce Slovanů, kteří musí být zbaveni původních svých sídel, jež  v budoucnosti budou osídlena německým lidem (podrobněji o tom Grundplan Ost).

 

Jed nacistické propagandy pronikl i do krve velké části Němců. Někteří z nich dokonce přejímali Hitlerovo tvrzení, že Poláci, Rusové i další Slovené nejsou lidé. V praxi to vypadalo tak, že tito „podlidé“ mohou být i beztrestně zabíjení. Podrobněji o to přináší svědectví německého generála W. von Thomy, které jsme níže vyvěsili.

 

Co k tomu lze dodat? Že stačí protiruským mocipánům několik let, aby s podporou médií dosáhli přibližně toho stavu lidské mysli, jíž dříve v lidech vypěstovali němečtí nacisté.

 

V našem tisku, v různých dalších médiích se před několika lety začaly objevovat texty např. o Putinovi jako o nemocném zločinci, o jeho kumpánech, Lavrovovi a dalších. Ta léta připravila postupnou transformaci ruského národa v národ zločinecký, do něhož však nepatří „demokratičtí“ Rusové. Ti se podle médií již zabývali otázkou, jak Putina odstranit a změnit vládu v Rusku. Dokonce se i ojediněle mluvilo o tom, kdy Putin bude konečně zavražděn, kdo se toho ujme. V tomto delším procesu, jak jsme přesvědčení, se nepřátelství vůči Rusům mění v rusohostilitu. Ne ojediněle se můžeme setkat s tvrzením, že Putin je zločinec. Samozřejmě bez argumentů.

 

Kam až můžeme dospět? Přestože se u nás konají i manifestace proti strachu a nenávisti, proces zrání rusohostility pokračuje. Říká se, že dějiny jsou učitelkou života. U nás toto tvrzení má však malou váhu. Jsme na cestě k tomu, abychom se přiblížili k rusohostilitě, ke které se dopracovali němečtí a další nacisté již ve XX. století. Doufáme však v to, že nedojdeme až k metě, kdy někdo bude tvrdit, že Rusové nejsou lidé, a proto je možné je lovit jako zvěř.   Pokud se však budeme k ní dále blížit, musíme si uvědomit, jaké společenské důsledky sebou uvedené změny nesou. Neonacismus by u nás slavil vítězství, když ne plné, tak alespoň částečné. Skutečně si to přejeme? My nikoliv! Proto je třeba včas zastavit falešné proroky, kteří místo rovnosti všech národů, místo lásky bližním hlásají nenávist. Červené barvy společenské katastrofy jsou však již značně výrazné. Jsme několik minut před světovou katastrofou. Odpočítávání času musíme co nejrychleji zastavit!

Dr. O. Tuleškov