Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příliv imigrantů nedaleko od našich hranic sílí

7. 12. 2019

Příliv imigrantů nedaleko od našich hranic sílí

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 7.12.2019  

 

Příliv imigrantů nedaleko od našich hranic sílí. Situace na tzv. balkánské cestě se zhoršuje, informují Novinky.cz. Hlavně Slovinsko čelí náporu migrantů. Do začátku listopadu dorazilo nelegálně do země 14 tisíc lidí – hlavně z Alžírska, Afghánistánu, Sýrie a Íránu. Ve srovnání s předchozím rokem narostla migrace o více než 72 procent! V absolutních číslech je to o 8178 lidí více než v loňském roce. Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. ;-)

Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni.

Letos v srpnu vláda Slovinska podepsala smlouvu se srbskou firmou Legi-SGS, že na hranici s Chorvatskem postaví plot dlouhý 40 kilometrů. Po dokončení této části dosáhne celková délka plotu 219 kilometrů a pokryje téměř třetinu slovinských hranic s Chorvatskem. Slovinsko začalo stavět plot na svých hranicích během migrační krize v roce 2015, kdy během šesti měsíců prošlo touto zemí půl milionu migrantů.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Navrhli jsme již zákony zakazující islámské zahalování na veřejnosti a zakazující propagaci nenávistné islámské ideologie, které nám ale Babišova vláda ANO, ČSSD a KSČM blokuje.

 

Euportal.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář