Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postnacistické Německo nás zase chce protektorovat skrzevá EU

23. 6. 2020

Postnacistické Německo nás zase chce protektorovat skrzevá EU

21.6.2020 

 

Postnacistické Německo se zřejmě už zcela otřepalo ze všech těch katasrofálních vin, zločinů na lidskosti a šílených zvěrstev světových válek, které vyvolali, začali ale i prohráli. Opět chtějí, pravda, sofistikovaněji, novodoběji, ovládat jiné státy, národy a my jsme, želbohu, zase první na řadě jejich militantních, mocenských choutek, tentokrát skrzevá už daleko jinou Evropskou unii, než do které jsme důvěřivě vstoupili.

Je víc jak jasné, že EU řídí, vede a nejvíc ovlivňuje postnacistické Německo a jako alibi si přibírá, naoko, k sobě do toho čela a vedení Francii. Měkkou už, nehrdou a rozbouřenou, rozkolísanou nepokoji a imigračními problémy, už dávno ne pokojnou a kouzelně sladkou, milou a srdečnou, jakou ještě v nedávné minulosti byla. Ta sladká Francie je dávno v trapu a už se jenom drží postnacistického Německa, aby budila dojem silného státu.

Němci vládnou Evropě, byť je to jakkoliv paradoxní vzhledem k novodobým dějinám, k tomu, co všechno hrozného té Evropě před pár desítkami let provedli. A zase jim stoupá hřebínek, zase se v té Evropě roztahují, ovládají dnes už ten veškeré demokracie prostý spolek EU.

Z Evropské unie se pozvolna stává Čtvrtá říše germánské nadvlády. Pomocí Lisabonské smlouvy, která nám byla téměř násilím vnucena (pátá kolona vlastizrádců a lokajů cizáků tenkrát žalovala až k Ústavnímu soudu tehdejšího prezidenta Václava Klause, když jí odmítal prozíravě podepsat) a důsledky se dostavují. Jsme neustále pod tlakem, především Němců v EU, abychom se pomalu, ale jistě vzdávali po kouskách své suverenity, svrchovanosti a svébytnosti ve prospěch EU, ve skutečnosti ve prospěch právě toho postnacistického Německa.

Někteří naši, již nadobro koupení cizáky, europoslanci, udavači a "oznamovatelé", rekrutující se z ve volbách poražených politických stran, namnoze nezkušení, nic neznající do hloubky a detailů mezinárodní politiky, o vlastenectví a státní soudržnosti ani nemluvě, společně s již nechvalně známými svým podrazáctvím kdekoho a kdeco. Lidovci, těm snahám Němců nás opět ovládat, jdou ve svém platovém blahobytu a tím koupeného lokajství srdečně a nápomocně vstříc.

Nijak jinak si nelze vysvětlit to jejich masívní udávání naší země a jejího premiéra, vzešlého z řádných, svobodných a demokratických voleb, a následné spanilé kontrolní jízdy u nás, vedené pohrobkyní německých nacistů. Té, která má sama plný drdol žluklého, nevábně přepáleného másla na hlavě https://www.narodninoviny.cz/fakta-kdo-je-europoslankyne-…/….

Byť byly výsledkem těch kontrol vždy jenom probouzející se dojmy, silné pocity a obrovská sice, ale neúspěšná snaha prokázat, dokázat nějaké jimi vyfabulované a až vysněné porušení kdečeho, nezákonného jednání, našli leda tak nula nula nic, protože ty dojmy nejsou žádný důkaz. Udavač bez páteře, europoslanec za stranu lidovou, Zdechovský, který se nikterak netají těmi nejvřelejšími city k této zaujaté, podjaté a evidentně nás nenávidící paní se štítem špinavějším jak nejhustší stoka, se sice vyblekotává ve spřátelené také, naší/jejich ČT, že má "tisíc stránek důkazů" proti našemu premiérovi, ale tajnosmutně až cudně je tají, protože ani jeden jediný nezveřejnil. Ono taky kde by je sebral, když žádné nejsou, že ano ... Pompézně lhát, to mu jde, vždy mu to šlo jak z partesu. Stačí si vzpomenout, jak "pomohl" Norským Barnevernetem uneseným dětem Michalákovým, tedy jak se tím veřejně chlubil, ale zase jenom lež se lží, ty nebohé děti svoji maminku už do dospělosti určitě neuvidí. Těch příkladů je víc, třeba v zahraničí uvěznění řidiči kamionů, kterým prý taky pomáhal a pomáhá, ale oni nevesele bručí za katrem v zahraničí dál. Prostě sedmilhář, až bájný.

Lokajský, vřelý až, příklon našich lidoveckých politiků k německým, především sudeťáckým politikům, je již profláklý až nechvalně známý. Bývalý ministr kultury Herman, ve své funkci v té době neuvěřitelně škodící naší zemi, se tím vůbec netají a svého času dokonce z něj vypadlo, veřejně, že by mu vůbec nevadilo, kdybychom byli dalším spolkovým státem postnacistického Německa. K tomu ani není co dodat ...

Náš premiér má pravdu, když říká, že Evropský parlament (v čele s německými europoslanci - dodávám já) se vměšuje nepřípustně do našich vnitřních záležitostí, dostává naši justici do tlaku a snaží se jí ovlivňovat. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Babis-vini-Evropsky-parla…

Už nikdy nesmíme dovolit, aby si nás podmanilo Německo, dnes už sice postnacistické, ale mající pořád chutě dominovat a vládnout Evropě. Strašlivé zkušenosti poslední světové války a 380 tisíc mrtvých, krev kterých mají Němci na rukou, nás musí varovat. 

Vaše věc.cz

Růžena Chrastekova

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář