Jdi na obsah Jdi na menu
 


Migrační lež v záři koronaviru a lenost dekadentního Západu.

4. 4. 2020

Migrační lež v záři koronaviru a lenost dekadentního Západu.

Kde je ekonomický přínos migrantů? Rychle pryč z Evropské unie.

Komentář: Stanislav Novotný

3. 4. 2020

 

Koronavirus zavřel hranice. A zavřené hranice znemožnily statisícům středoevropských  a východoevropských sezónních pracovníků vyjíždět na sklizeň dozrávajícího ovoce a zeleniny na jihoevropský a západoevropský venkov. Zemědělci si stěžují a dekadentní elity kvílí, neboť na jejich  stolech budou chybět vitamíny.

 

Kdo tedy sebere úrodu? Původní obyvatelstvo odvyklo tvrdé a monotónní práci a moc se do sklizně nehrne a i nezaměstnaní občané často raději zůstávají na dávkách.

 

Kde jsou však tolik opěvované ekonomické posily z předchozích migračních vln? Že by sloužili v laboratořích při hledání spásné vakcíny? No…

 

Neziskové organizace si namastily kapsu

 

Lež organizátorů masivních migračních pochodů je takto banálně obnažena.

Ekonomický přínos se nekoná. Štědrý sociální systém je pro přišedší lákavější než práce na poli. Přitom systém je takto nastaven vědomě.

 

Příživnická struktura vrací úder

 

Migrační ekonomická pomoc tedy nepomohla Evropě ani se sklizní. Do kdy necháme fungovat příživnickou strukturu, jež sahá od pašeráků lidí, přes aktivisty nájemných politických ziskovek až po eurounijní politiky, banky a nespočet firem?

 

Dovolíme jim dál roztáčet výnosný obchod s lidmi a jejich sny o bezpracném životě v Evropě? Dovolíme jim dál tunelovat veřejné rozpočty?

 

 

Dosavadní imigrantská politika EU doposud povzbuzovala rasismus, náboženskou a sociální nesnášenlivost a vyžírkovství.

 

Soudní dvůr Evropské unie si nás dnes dokonce dovolil odsoudit za to, že jsme se před pěti lety odmítli podílet na tzv. jednorázovém programu rozdělení uprchlíků. V takové EU mohou zůstat jenom korupčníci nebo idioti.

Arfa.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář