Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koronavirus - Konspirační Praxe! Michal Brand

22. 11. 2020

Koronavirus - Konspirační Praxe!

Michal Brand

 

Rozmáhá se nám tady takový nešvar. Konspirační teorie. Tento nešvar, narušující nerozbornou jednotu strany a pracujícího lidu, je tak nebezpečný, že proti němu musí bojovat řada fízlů a udavačů, pardon, řada statečných bojovníků proti hoaxům. Mezi tyto upocené fízly, pardon, mezi tyto odvážné bojovníky režimu proti obyčejným lidem a jejich názorům, pardon, mezi tyto známé odvážné bojovníky vlády jedné strany mnoha různých názvů patří i u nás známé postavy, mezi kterými jistě vynikají takové osobnosti, jako je Jan Cemper, Petr Nutil, Ondřej Fér, Čulík z blisty.cz nebo jakýkoli redaktor „České“ televize. Tyto skvělé osobnosti tak hezky doplňují řady podobných velikánů, mezi které můžeme směle zařadit Bretschneidera, Čurdu, Sabinu i osoby ze známých Cibulkových seznamů (takže vlastně většinu tzv. disidentů např. - tedy, pro přesnost - těch disidentů, kteří nebyli tak významní, aby jejich spisy v archivech StB ihned po listopadu 89 rychle skartoval narychlo dosazený Viktor Čistič Archívů Ruml.)

 

Momentálně se nám šíří konspirační teorie, že vlády západních zemí terorizují a buzerují svoje občany opatřeními s cílem dosáhnout jiných cílů pod záminkou boje proti koronaviru. Jako by snad tito lidé spřádající zcela neopodstatněné konspirační teorie nevěděli, že když vlády zakáží vstup dvou lidí do malého obchodu, tak to je proto, že mezi dvěma lidmi dojde k mnohem většímu rozšíření nákazy v populaci, než když do hypermarketu vstoupí 500 lidí, Kdyby se ty malé obchody nechaly otevřené, tak máme statisíce nakažených a desetitisíce mrtvých! Flégr by to napsal svému kocourovi na fejkbůku. (mimochodem – je vykastrovaný? Myslím ten kocour, nemyslím Flégra.)

 

A jen a jen proto, aby se lidé tolik nemačkali v hypermarketech, tak vlády omezí jejich otevírací dobu a zakáží prodej v neděli. Také vlády jen a jen v zájmu zdraví svých občanů vyhlásili stanné právo a zákaz vycházení po 21.hodině, protože po 21.hodině bylo v ulicích zcela nabito, zejména poté, co byla zavřena kina, divadla i restaurace, takže se vlastně nedalo po 21.hodině vůbec nikam jít. Promyšlená vládní opatření snad nejlépe ukázal nový protektorátní Ministr teroru Blatný v zády s poradcem soudruhem plukovníkem Prymulou, když zavedl prodloužení otevírací doby obchodů do 21 hodin s tím, že zákaz vycházení po 21.hodině zůstává v platnosti.

 

Nu, a to už vůbec nemluvím o nejnovějším vynálezu naší protektorátní vlády – od pondělí bude možné hrát v divadlech a promítat filmy v kinech. Ovšem bez diváků. J Časem zakážou pasažéry v hromadné dopravě. A posílí počet spojů. :-D

 

To v Austrálii rovnou vyhlásili stanné právo na zcela novém levelu – zákaz vycházení i ve dne, kromě vyhledání akutně potřebné lékařské pomoci nebo nákupu potravin. Toto opatření australských Obergruppenführerů je odvetou za to, že jeden (JEDEN!) člověk zalhal v trasování kontaktů.

 

A to mají Australané štěstí, že je vrchní velitelství australského Reichscovidsicherheitshauptamtu (RCSHA, Hlavního Říšského komisariátu kovidové bezpečnosti; https://cs.wikipedia.org/wiki/Reichssicherheitshauptamt ) zatím tak velkorysé. Až velení RCSHA ztratí trpělivost s odbojnými obyvateli, kteří nechápou dobro, jaké jim přináší Čtvrtá Kovidová Říše, a až někdy v budoucnu zase někdo zalže o svém kontaktu, tak bude rovnou vypálena nějaká vesnice nebo menší městečko. (V Evropě tak konečně najdou uplatnění všichni ti dovezení „sirotci“ s „univerzitním vzděláním“ a výcvikem v terorismu, znásilňování a vraždění civilních obyvatel.)

 

Jako by těch různých konspiračních teorií nebylo již tak dost, teď se nám začala šířit další z dílny ruských štvavých vysílaček. Podle této odporné konspirační teorie prý mocenské elity Západu chtějí zneužít současné hrůzné pandemie, kdy tisíce a tisíce lidí padají na ulicích mrtví po zásahu koronavirem (který zcela dokonale eliminoval chřipku, protože chřipka zcela zmizela z oficiálních médií i oficiálních statistik a všechna onemocnění i úmrtí s – „S“ vůbec ne „NA“ - respiračním onemocněním jsou připisována výhradně koronaviru). Tato konspirační teorie říká, že mocenské elity plánují takzvaný Great Reset, Velké Vynulování nebo Velký Restart. V jeho rámci prý - podle konspiračních teoretiků - má být lidstvo očipováno, mají být zrušena veškerá občanská práva a svobody a nastolena absolutní totální diktatura úzké mocenské elity.

 

Tak to rozhodně v žádném případě není pravda. New York Times dokonce musely publikovat článek „The baseless ‘Great Reset’ conspiracy theory rises again“ (česky: Zcela nepodložená konspirační teorie „Velkého Vynulování“ se opět objevuje). Je dobře, že se ještě najdou stateční, moudří, vzdělaní novináři, kteří vystoupí veřejně proti lživé ruské propagandě.

 

Je jen škoda, že si tento článek nepřečetla Ursula von der Leyenová, která „pandemii“ koronaviru vidí jako velikou příležitost pro Great Reset a pro destrukci svobodné společnosti západní civilizace prostřednictvím prosazení multikulti a zeleného fašismu anti-ekologických a ekonomicky-destruktivních halucinací mocenských elit:

„The need for global cooperation and this acceleration of change will both be drivers of the Great Reset. And I see this as an unprecedented opportunity.“

Tedy: „Potřeba globální kooperace a tato akcelerace změn budou obě hnacím motorem pro Great Reset (Velké Vynulování). A to [„pandemii“] vidím jako neobyčejnou příležitost.“

https://www.weforum.org/great-reset

https://www.weforum.org/agenda/2020/11/top-quotes-on-building-resilience-and-restoring-confidence/

 

Pozn.: Jako chápete to? Světové ekonomické fórum, kde jsou stovky a stovky mega-korporací, stovky a stovky politiků z nejvrchnějších pater moci, tak tedy tato skupina má na webu „Great Reset“ jako svůj program a plán. A nějaká presstitutka z New York Times napíše, že kdo mluví o nějakém plánu mocenských elit na Great Reset, tak je hloupý konspirační teoretik.

 

Na uvedené stránce Světového ekonomického fóra máte video ze 24.září, kde von der Leyenová a John Kerry jásají, jakou skvělou příležitost předělat západní civilizaci podle jejich představ nabízí koronavirus a koronavirem odůvodňovaná, intenzivně nastolovaná totalita a uměle vytvářená krize.

 

Aby bylo zcela zřejmé, co je cílem Great Reset, Velkého Vynulování, které samozřejmě vůbec jako cíl mocenských elit neexistuje, protože to tvrdí presstitutka z NYT, a je jedno, že to samotné mocenské elity jako svůj cíl veřejně hlásají, tak tedy aby bylo zřejmé, co je cílem Velkého Vynulování, stačí se podívat na další podklady ze Světového ekonomického fóra.

 

https://www.weforum.org/great-reset

As we enter a unique window of opportunity to shape the recovery, this initiative will offer insights to help inform all those determining the future state of global relations, the direction of national economies, the priorities of societies, the nature of business models and the management of a global commons. Drawing from the vision and vast expertise of the leaders engaged across the Forum’s communities, the Great Reset initiative has a set of dimensions to build a new social contract that honours the dignity of every human being.

 

Přeloženo lingvisticky – pokud nezvládnete překlad sami, dejte si google translate. Tento překlad stejně není důležitý. Důležitý je překlad následující.

 

Přeloženo významově:

Nacházíme se na prahu možnosti zformovat obnovu společnosti podle představ nás, mocenských elit, bez ohledu na zájmy a cíle lidí samotných, kteří by spontánně a svobodnou aktivitou zformovali společnost podle svých a nikoli podle našich představ, našich zájmů a našich cílů. Proto tato naše skupina Světového ekonomického fóra „Velké vynulování“ (Great Reset) bude vyvíjet nátlak a manipulovat všechny politiky a vlády a všechny další lidi, kteří předurčují budoucnost globálních vztahů, směřování národních ekonomik, priorit lidské společnosti, povahu podnikání a ovládání všech lidí globálně (management of global commons). Z naší vize a velké expertní znalosti účastníků této skupiny, iniciativa Velký Restart (Great Reset) ustanovila parametry k vytvoření nového sociálního uspořádání, která bude vyhovovat nám, mocenským elitám, a prosťáčkům z „global commons“ to prodáme jako zajištění důstojnosti pro každého.

Konec překladu

 

Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra dokonce napsal knihy o tom, jak skvělou příležitost mají mocenské elity teď, během stanného práva vyhlášeného pod záminkou ve skutečnosti neexistující pandemie. Jak úžasná příležitost to je nastolit režim, který by jinak lidé sami dobrovolně nikdy nepřijali. A také nám napsal, co konkrétně by se dalo udělat v rámci „protipandemických opatření“. Například by se měli všichni lidé očipovat. Konkrétně by podle vyjádření samotných mocenských elit v čele s Klausem Schwabem mělo jít o čipy, které budou číst lidem myšlenky. Pro vlády a jejich sledovací aparát.

Tyto implantáty do mozku by podle mocenských elit ze Světového ekonomického fóra měly být podmínkou pro to, aby daný člověk měl právo cestovat. Možná také aby měl vůbec právo pracovat. Možná také aby vůbec směl mít a vychovávat svoje děti. Možná také aby měl daný člověk vůbec právo na život.

https://summit.news/2020/11/16/klaus-schwab-great-reset-will-lead-to-a-fusion-of-our-physical-digital-and-biological-identity/

A přímo Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra osobně:

https://twitter.com/99freemind/status/1325248870931165185

 

Přijde vám jako fantazírování očipování lidí čipy, které jim budou číst myšlenky a odesílat je vládám k dispozici?

V předmluvě ke Schwabově knize „Tvarování budoucnosti Čtvrté průmyslové revoluce“ píše CEO Microsoftu o takových čipech na čtení myšlenek toto „taková technologie je zcela v našem dosahu“. Tesla experimentuje s čipy implantovanými do mozku – zatím prasat. Ale kontrola mozku prasat jistě nebude tím skutečným cílem, že?

https://www.cnet.com/news/elon-musk-shows-neuralink-brain-implant-working-in-a-pig/

https://computerworld.cz/aktuality/Pocitac-ovladany-myslenkou-4111

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/clanek/pocitac-jiz-muze-ovladat-pouha-myslenka-40193135

https://smartmania.cz/elon-musk-predstavil-neuralink-implantat-ktery-umozni-ovladat-pocitac-myslenkami/

(Umožní ovládat počítač myšlenkami? No, k tomu je nutné myšlenky číst. A posílat je ven z mozku jako data. ;-)

 

 

John Kerry, bývalý kandidát na prezidenta, ministr zahraničí Obamovy vlády a insider Deep State struktur, rovněž zcela neinformovaný presstitutkou z New York Times, také na tomto videu https://www.weforum.org/great-reset hovoří o Great Reset:

“The notion of a reset is more important than ever before,”

Tedy „uvědomění si Vynulování je důležitější než kdy jindy“.

A dále:

 “I personally believe... we’re at the dawn of an extremely exciting time.”

Tedy „Osobně jsem přesvědčen, že jsme na počátku extrémně vzrušující doby“.

Což jistě říkal Adolf Hitler a všichni z jeho okolí v roce 1939 také. Jen si nejsem jist, zda to stejně “exciting time“ byl tehdy i pro Židy, Slovany a jiné „global commons“ určené k vyhlazení v rámci tehdejšího budování tehdejší představy spravedlivého světa, světa, který „honours the dignity of every human being“, tedy který „zajišťuje důstojnost každého člověka“, samozřejmě tedy kromě těch, kterým není přiznán potřebný status „human being“. Například nějakých Židů, Slovanů a jiných méněcenných ras. Nebo dnes nějakých kverulantů z fejsbuku.

 

Aby nebylo pochyb o tom, jak moc myslí mocenské elity (von der Leynová, Kerry, Schwab a spol) na všechny občany Evropy, pak účastníci této zločinecké organizace zvané Světové Ekonomické Fórum – Velký Restart ve videokonferenci meditují nad tím, o koho jim ve skutečnosti jde.

 

https://www.weforum.org/great-reset

Z pohledu nesmyslných, zločinných opatření pod záminkou boje proti „pandemii“ stojí za zmínku z uvedeného videa: World Bank predikce 70 milionů lidí se propadne do extrémní chudoby, první vzestup globální chudoby od roku 1988, 2 miliony úmrtí v důsledku problémů ve zdravotních systémech v důsledku „proti-pandemických“ „opatření“ a zároveň opatření anti-covid vytváří zárodek nevyhnutelných budoucích krizí (hladomory, krize ve vzdělání, masová nezaměstnanost)

Dále soudružka z Velkého Vynulování uvádí, že podle (nějakého) průzkumu, celých 70% dotázaných omezilo jídlo od začátku krize uměle vytvořené pomocí pseudo-proti-pandemických opatření, kvůli pseudo-proti-pandemickým opatřením nemůže do školy atd. Soudružka z Velkého Vynulování tedy pláče – ale pak se ukáže, že jí jde jen o „uprchlíky“. Takže jde o negramotné a líné příživníky, kteří chudáci všichni do jednoho v Africe přestali posílat svoje děti do školy a přestali pracovat kvůli proti-covidovým opatřením v Evropě.

Další soudruh se zase rozčiluje, že když vlády omezují cestování pro všechny, tak že chudáci okupanti-„uprchlíci“ nemohou volně přicházet okupovat evropské země. Soudruh je úplně rozčilením bez sebe.

 

Takže shrnuto – oni se nestarají o Evropany a o to, jak Evropané trpí díky nesmyslným, absurdním a totalitním opatřením vlád. Oni se starají o to, aby Evropané dál byli zavřeni, ale chudáci negramotní, líní příživníci z Afriky mohli dál volně přicházet okupovat evropské země a parazitovat na sociálních systémech evropských zemí, na které musí svojí PRACÍ vydělat evropští občané.

To evropští občané musí svojí prací vydělat na všechny ty „pracovité, univerzitně vzdělané inženýry a doktory věd“ sirotečky nebohé čtyřicetileté s vojenským výcvikem v jednotkách Islámského státu nebo AlKajdy nebo jiné vzdělávací skupiny náboženství míru a lásky. Konkrétně na ně musí vydělávat středních 80% evropské populace. Horních 10% a spodních 10% je rovněž živeno na úkor produktivních, středních 80% populace. Vlastně je to mix feudalismu pro horních 10% a komunismu pro spodních 10%.

I když, i pro horních 10% v zásadě platí „každému podle jeho potřeb“. Vlastně – ono i to druhé „každý podle svých schopností“ platí pro horních i spodních 10% - spodních 10% ničí přidělené byty a dělá ruiny z městských čtvrtí, přesně podle svých schopností. A stejně tak i horních 10% ničí ovládané země a dělá ruiny z celých ekonomik a států, přesně podle svých schopností – tohle znovu ukázal covid a tentokrát už naprosto a zcela jasně. Během koronavirové „pandemie“ si jen slepý mohl nevšimnout, že za ryku propagandy masmediální masáže se mocenské elity k zemím, kterým vládnou, chovají stejně „zodpovědně“ a s péčí řádného hospodáře, jako cikáni k přiděleným bytům v Chánově nebo na sídlišti Lumík.

Pozn.: Z určitého pohledu jsou ovšem naše vládnoucí elity ještě hloupější než obyvatelé zdevastovaných bytů v Chánově – protože ti dostanou přidělené nové, hezké byty, zatímco naše stupidní mocenské elity zůstanou ve zdevastovaných chánovských „great resetovaných“ státech. Nikdo jim žádné nové země nepřidělí – ani k devastování, ale ani k životu. I mocenské elity nakonec zůstanou ve zdevastovaných státech, kde život bude nakonec i pro ně post-apokalyptické peklo.

 

Tady máte celý přehled podcastů světového ekonomického fóra na téma Great Reset. Velkého Vynulování:

https://pod.link/1517364006

 

Čeká vás Great Reset. Čeká vás Velké Vynulování.

 

Jak bude vypadat svět po Velkém Vynulování, které pro vás plánují von der Leyenová a spol?

Tady je popis přímo ze Světového ekonomického fóra:

https://www.weforum.org/agenda/2016/11/how-life-could-change-2030/

Welcome to the year 2030. Welcome to my city - or should I say, "our city". I don't own anything. I don't own a car. I don't own a house. I don't own any appliances or any clothes.

 

It might seem odd to you, but it makes perfect sense for us in this city. Everything you considered a product, has now become a service. We have access to transportation, accommodation, food and all the things we need in our daily lives. One by one all these things became free, so it ended up not making sense for us to own much.

 

Vítejte v roce 2030. Vítejte v mém městě – nebo spíše bych měl říci „v našem městě“. Nic mi nepatří. Nemám vlastní auto. Nemám vlastní dům. Nemám žádné domácí spotřebiče ani žádné oblečení.

 

Může se vám to zdát divné, ale dává to perfektní smysl pro nás v našem městě. Všechno, co kdysi bylo zbožím, se stalo službou. Máme přístup k dopravě, bydlení, jídlu a všem věcem, které potřebujeme v našich každodenních životech. Jedna po druhé tyto věci začaly být zadarmo, takže přestalo dávat smysl je vlastnit.

Konec citace a překladu

 

Pozn.: To je čtení jako z agitačních příruček komunismu. Fakticky to ale dopadne tak, jak vždy dopadly a vždy dopadnou všechny nesmyslné, absurdní nepřirozené modely společenského uspořádání nastolené nějakou skupinkou dobroserů proti vůli lidí samotných. Někdy to dopadne jako nacistické Německo, někdy jako Pol-Potova Kambodža. Jeden dobroser vedle druhého, jedna zvrácená a odporná nelidská totalita vedle druhé.

 

Ale věcně. V budoucnosti vysněné von der Leyenovou a spol. nic nevlastníte. Ani byt nebo dům. Takže vám třeba může nějaký dobroser nastěhovat do vaší domácnosti kohokoli. Třeba i deset „nezletilých“ „syrských“ „univerzitně vzdělaných“ čtyřicetiletých negramotných „sirotků“ z Afghánistánu nebo jiné enklávy islámských teroristů.

Také vám nepatří ani lednice. Takže vám nepatří ani lednice, sporák, vana, oblečení, svetr, kabát, ponožky, triko, košile, gauč, počítač (takže si na váš počítač může kdykoli přijít vládní správce a probrat a zkopírovat si všechny vaše soubory, historii vyhledávání na netu atd.). A ideologové nové totality sice slibují, že to bude zadarmo. Ale reálně to zadarmo nebude. Protože ekonomika se ojebat nedá, na to přišli už komunisté, že sny o rozdávání každému podle potřeb nefungují. Na to si můžete vsadit.

A bude to jako Wintel monopol – každou chvíli vám seberou vaše ponožky, staré třeba týden. Ve fabrice na ně buď vy nebo automat vyšijete jedno písmenko, čímž vznikne nová, upgradovaná verze vašich ponožek. A zatímco za Ponožky 3.04 jste platili skromný poplateček 75 korun týdně (plus 15 korun povinné pojištění proti krádeži, prodření nebo nevratnému ušpinění, protože to nejsou vaše ponožky a jejich majitel by mohl utrpět újmu, kdybyste ty ponožky prodřeli), tak za upgradovanou verzi Ponožky 3.05 budete platit jen malinko méně skromný poplateček 97 korun týdně (plus samozřejmě pojištění proti krádeži, prodření a ušpinění ponožek dalších 19 korun týdně; a k tomu ještě za pouhých 9 korun týdně pojištění pro případ vaší neschopnosti platit leasingové splátky na vaše ponožky). A to si nepřejte vidět, o kolik stoupnou poplatky a pojištění, když na ty ponožky ve fabrice vyšijí písmenka dvě a k tomu třeba ještě číslo a půjde tak o upgrade na verzi 4.01 z verze 3.0něco.

 

A v reálném světě to bude mít samozřejmě další možnosti pro dobroserské totalitní režimy. Například pokud čip přečte a nahlásí nějaké vaše myšlenky, které budou nějakým počítačovým programem shledány málo loajální, tak vám bude přidělen byt někde v prdelákově, v suterénu, bez tekoucí vody a splachovacího záchodu. A nějak na vás nevybyde lednička, kterou by vám režim dodal jako službu „zadarmo“. Což vás nebude muset příliš trápit. Protože jednak ve vám přiděleném bytě bude zima jako v ruským filmu. Jednak taky váš byt stejně bude bez elektřiny. A jednak si stejně nebudete do té ledničky mít, co dát, protože na vás zrovínka nějak nevyjde režimem dodávaná služba „jídlo“. Ani se nebudete moci jít napást, protože na vás nevyjde služba „procházka po louce“.

 

Protože jak slibují autoři a pachatelé spiknutí (konspirace) Great reset:

 

Once in awhile I get annoyed about the fact that I have no real privacy. No where I can go and not be registered. I know that, somewhere, everything I do, think and dream of is recorded. I just hope that nobody will use it against me.

 

All in all, it is a good life. Much better than the path we were on

 

Čas od času mě naštve, že nemám vlastně žádné skutečné soukromí. Nikde, kam bych mohl jít a nebýt sledován. Vím, že někde je zaznamenáno vše, co dělám, na co myslím a o čem sním. A jen doufám, že to nikdo nepoužije proti mně.

 

Celkem vzato, je to dobrý život. O hodně lepší než jaký jsme měli (dříve)….

Konec citace a překladu

 

Takže ten svět, ten báječný skvělý život, který nám mocenské elity chtějí vnutit, je svět, kde nemáte žádné soukromí. Kde i vaše myšlenky jsou nahrány, zkontrolovány (a vy případně potrestáni za myšlenky shledané jako nedostatečně loajální). Kde vám nic nepatří, takže vám mohou kdykoli cokoli sebrat a nikdy nevrátit.

„A jen doufám, že to [nahrané všechny moje myšlenky] nikdo nepoužije proti mně.“ – No, tak to doufej, blbče… :-DDD Všechno nejen, že bude zaznamenáno. Ale všechno také bude použito proti „global commons“, proti obyčejným lidem, proti vám. Každá myšlenka, každá vzteklá reakce na manžela, manželku, souseda, kamaráda, známého, známou, spolužačku, to vše bude použito jako nástroj ovládání. Dokážete si představit, jakou bych nad vámi měl moc, kdybych měl každou vaši myšlenku nahranou? Mohl bych zcela zničit jakýkoli váš vztah s ostatními lidmi. Mohl bych naprosto a zcela zničit vaši reputaci mezi všemi vašimi známými a kamarády a kolegy v práci. Mohl bych zničit jakoukoli vaši šanci na postup v kariéře a dokonce i jakoukoli vaši šanci, že nebudete vyhozeni z práce při první příležitosti.

 

Mimochodem, pokud bychom připustili možnost, že v reálném světě je možná vize všech - těch minulých i těch dnešních - komunistů, vize, kdy lidé nepracují a vše za ně dělají roboti (a podle dnešních komunistů také umělá inteligence, jak se dozvíte v uvedené vizi WEF), pak to, jak bude vypadat společnost je zřejmé – bude to peklo na zemi. Lidé, kteří nebudou nic dělat, nebudou mít žádný cíl a smysl svých aktivit, žádný smysl svého života. Budou se vraždit a napadat navzájem. Ovládne je jen slepá nenávist a vztek. Bude to obrovský Calhounův experiment.

https://en.wikipedia.org/wiki/John_B._Calhoun#Mouse_experiments

https://zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/calhounuv-experiment

http://physicsoflife.pl/dict/calhoun%27s_experiment.html

Mimochodem, to je možná důvod, proč nelegální migranti nebo cikáni nejsou vděční za to, že v drtivé většině dostávají sociální dávky a nic nemusí dělat. Naopak, mají o to větší vztek a o to více nenávidí společnost, která je živí. A o to více se cítí „diskriminováni“. Calhounovy lidské myši. A možná právě proto dnešní neomarxisté/multikulturalisté prosazují sociální dávky pro různé nepřizpůsobivé skupiny – přesně podle své ideologie, že svobodná a prosperující západní civilizace musí být rozvrácena různými nezačleněnými a nezačlenitelnými skupinami, které nenávidí svobodnou západní civilizaci. Sociálními dávkami pro nepřizpůsobivé si dnešní neomarxisté/multikulturalisté nekupují ani dočasný sociální smír. Kupují si armádu lidí, kteří bytostně nenávidí svobodnou prosperující západní civilizaci a kteří jsou připraveni tuto civilizaci kdykoli zničit. Přesně dle záměru neomarxistů/multikulturalistů. Armáda Calhounových lidských myší. Ze stejné kategorie bude i tzv. zaručený příjem – Calhounovy myši, přes zaručený příjem uměle vyvolaný rozpad společnosti, rozklad psychiky lidí a tím daný rozvrat západní civilizace.

 

Dřívější komunisté se sdružovali v Komunistické internacionále. Ti dnešní komunisté se sdružují ve Světovém ekonomickém fóru. A je poměrně pikantní, že mezi partnery neomarxistického Světového ekonomického fóra patří z České republiky skupina PPF.

https://www.weforum.org/partners#P

A Světové ekonomické fórum zase prosazuje nejen globální fašismus s očipovanými lidmi, kterým vláda čte myšlenky, ale podporuje i v současnosti aktuální Black Lives Matter:

https://www.weforum.org/agenda/2020/11/black-lives-matter-where-are-we-now/

Takže vlastně PPF podporuje Black Lives Matter a čipování lidí. Tak to je fuckt super. Snad Kellnerova vnoučata nebudou mít nikdy v budoucnu žádné myšlenky, které by byly přečtené implantovaným čipem a byly by třeba nepohodlné nějakému úředníkovi globálního fašismu. Třeba by na Kellnerova vnoučata taky nezbyl žádný byt z těch všech bytů, které prý budou již brzy (za pouhých deset let) zcela zadarmo občanům s vládou přečtenými a zaznamenanými myšlenkami i díky podpoře PPF.

 

Pozn.: Autor vize totálně profízlované radostné budoucnosti sice – poté co jeho verze vzbudila velice negativní reakce od „global commons“, jejichž myšlenky mají být v radostné budoucnosti profízlovány až do nejmenších detailů – uvádí, že nejde o jeho vizi ale jen o možnost budoucnosti. No jistě. A Mein Kampf byla taková teoretická příručka filozofických žvástů….než došlo k naplnění záměrů tam jasně vyřčených. To, že nejde jen o možnost ale zcela jasně o autorovu vysněnou a prosazovanou vizi svědčí naprosto jasně skutečnost, že uvádí na závěr své provolání o tom, jak radostná tato budoucnost je, jak skvělý je život v totálně profízlovaném světě, o jehož nastolení WEF usiluje:

Celkem vzato, je to dobrý život. O hodně lepší než jaký jsme měli (dříve)….“

 

Ještě vloni se mocenské elity snažily nastolit globální fašismus pod záminkou boje proti „globálnímu oteplení zaviněnému člověkem“. Ale tahle možnost se ukázala jako málo efektivní z hlediska možností rychle a nezvratně zničit prosperující civilizaci. A pak, jako na zavolanou, přišel koronavirus.

Nemyslím si, že by mocenské elity vypustily koronavirus SARS-CoV-2 do světa úmyslně s cílem zavést globální fašismus dle receptu WEF. Myslím, že koronavirus utekl z Fort Detrick, když tam rok (až do konce léta 2019) nefungovalo dekontaminační zařízení. Pak bylo na jaře a v létě 2019 v USA velké množství případů záhadné nemoci, v příznacích naprosto shodné s nemocí Covid-19, která byla americkým CDC označena za nemoc z elektronických cigaret. Taková nemoc z elektronických cigaret se ovšem nikde jinde na světě nevyskytla – tedy až do doby, kdy se objevily (až později a zpětně zveřejněné) první případy ve Francii, Španělsku a Itálii (léto a časný podzim 2019) a pak v listopadu 2019 ve Wuchanu. Ale tehdy se už tomu neříkalo nemoc z elektronických cigaret ale rovnou Covid-19. Rozšíření z USA po světě zřejmě proběhlo minimálně částečně nevědomky (turisté z USA v evropských destinacích na jaře a v létě 2019). V případě rozšíření do Číny šlo buď o nevědomé (ale pozdější propagandou obviňování Číny vítané) nebo vědomé a úmyslné rozšíření, zřejmě během světových armádních sportovních her ve Wuchanu na konci října 2019 (což by velice dobře odpovídalo zpětně vystopovanému prvnímu případu Covid-19 ve Wuchanu v polovině listopadu). Možná už bylo v USA zřejmé určitým strukturám moci, že půjde o celosvětový průšvih a Čína byla vybrána jako ten, na koho se vše svede. (Tomu by nasvědčoval fakt, že již v listopadu 2019 varovala americká vojenská zpravodajská služba, že dojde k propuknutí epidemie koronaviru ve Wuchanu – ale první případ zaznamená ve Wuchanu byl na začátku prosince; v listopadu byl jen zpětně dohledaný pacient nula. Takže americké tajné služby věděly, že ve Wuchanu vypukne epidemie koronaviru dříve, než se tam objevil první pacient.)

Viz https://abcnews.go.com/Politics/intelligence-report-warned-coronavirus-crisis-early-november-sources/story?id=70031273

 

Koronavirus se ale prostě začal šířit sám od sebe - nejspíše po úniku z Fort Detrick.

Ale jak kdysi prý řekl Churchil, a jak po něm již několikrát zopakoval například bývalý Obamův poradce Rahm Israel Emanuel (neplést s Ernst Julius Günther Röhm; mezi nimi je rozdíl, i když rozhodně ne v míře amorálnosti):

„Nikdy nenechte vážnou krizi nevyužitou. A tím myslím, že je to šance udělat věci, o kterých jste si předtím mysleli, že je udělat nemůžete.“

 

A tak se koronavirus stal vítanou šancí pro mocenské elity udělat věci, o kterých si předtím mysleli, že by jim u lidí neprošly. Například vyhlásit zákaz vycházení. Zakázat sport, kulturu i obyčejné setkávání se lidí. (Jak řekl Rudý Svetr z Aspenu: Jedinou možností, jak toho před příchodem vakcíny dosáhnout, je však podle něj omezení kontaktů mezi lidmi. „Jak to uděláme? Tím, že znemožníme lidem, aby se potkávali,“ odpověděl si Hamáček. Viz Novinky.cz)

Až koronavirus a s ním spojená masívní mediální hysterická kampaň umožnily mocenským elitám strašit staré lidí vizemi tisícovek mrtvých a vizí mrazáků na mrtvoly v ulicích. A tím nemálo starých a nemocných lidí doslova a do písmene zabít – zabít staré a nemocné lidi zbytečně ale zcela úmyslně vyvolávaným strachem a stresem.

 

Von der Leyenová i všichni další dobroserové ze Světového ekonomického fóra to přesně tak vidí – koronavirus je pro ně šance změnit, zprznit lidskou společnost podle jejich představ, podle představ, které by jinak lidé nikdy nepřijali a se kterými by se jinak lidé nikdy nesmířili.

 

První, jarní vlna zastihla mocenské elity nepřipravené. Nikdo nevěděl, jak moc nebezpečná nemoc je Covid-19. A zřejmě jen některé části velice skryté moci si již tehdy jely svoji agendu – nejen na využití krize, ale přímo na VYTVÁŘENÍ KRIZE JAKO PŘÍLEŽITOSTI K REALIZACI TOHO, CO BY JINAK NEBYLO MOŽNÉ REALIZOVAT. V USA se tehdy masově objevily testovací sady na koronavirus – kontaminované koronavirem. Nikde se o tom příliš nemluvilo, jen krátké zmínky:

Viz

https://www.foxnews.com/health/cdc-lab-for-coronavirus-test-kits-may-contaminated-report

https://www.washingtonpost.com/investigations/cdc-coronavirus-test-kits-were-likely-contaminated-federal-review-confirms/2020/06/20/1ceb4e16-b2ef-11ea-8f56-63f38c990077_story.html

https://www.boston.com/news/coronavirus/2020/06/20/cdc-coronavirus-test-kits-likely-contaminated

 

Nikde jsem nezjistil, zda byly koronavirem kontaminovány třeba jen ampulky na vzorky nebo rovnou ty odběrové tyčinky, co narvou málem až do mozku každému, který je takový cvok, aby se šel nechat testovat. Takže možná testy na koronavirus byly kontaminované a šířily virus na každého, kdo se jimi nechal testovat. Možná máme také takové sady. Nečetl jsem nikde, že by někdo testoval testovací sady, jejich bezinfekčnost (natožpak jejich spolehlivost). Já vím, konspirační teorie. Ale ty testovací sady byly v USA kontaminované. Takže možná že lidem do nosu strčili při testech nejen tu špejli, ale rovnou i virus z kontaminované sady. A proč nebyl nikdo vyšetřován a odsouzen? Šíření nakažlivé nemoci v době ohrožení státu je jistě trestný čin i v USA. Ale tady někdo rozesílal infikované „testovací sady“ a ticho po pěšině…

 

Možná prostě někdo vytvářel krizi. Protože jak by zcela jistě řekl nejen Rahm Israel Emanuel ale i kterýkoli z dobroserů u moci:

Nenechte žádnou pořádnou krizi nevyužitou. A když žádnou pořádnou krizi nemáte k dispozici, tak si nějakou pořádnou krizi vyrobte a hned máte příležitost dělat věci, které by vám jinak nikdy nemohly projít.

Proč by ne? Jak řekl Karl Rove, jeden z představitelů neo-konzervativců (většinou bývalých trockistů, kteří za Bushe jásali, jak mohou konečně dělat ty barevné revoluce v rámci trockisty vysněné světové revoluce): „Když jednáme, vytváříme svoji vlastní realitu“.

 

A vše ukazuje na to, že druhá fáze „pandemie“ není skutečnou krizí, ale uměle vytvářenou krizí. Mocenské elity si vytváří svoji vlastní realitu uměle vytvářené „krize“. „Krize“, kde je za nakaženého označen každý člověk s pozitivním výsledkem velice pofiderního testu, navíc testu, který nikdo nekontroluje, netestuje, neprověřuje laboratoře ani testovací sady, zda nejsou kontaminovány atd. Hospitalizovaný je i člověk, který nemá vůbec žádné příznaky a tedy není vůbec nemocný (nemůžete mít třeba kašel bez kašle, zápal plic bez zápalu plic, rýmu bez rýmy, ale nemoc covid prý můžete mít i bez nemoci covid). Masmediální propaganda přináší „rekord každý den“ – když se nedá najít nic jiného, tak jde o rekordní počet „nakažených“  první pondělí v podzimním měsíci s převážně oblačným počasím bez dešťových srážek. 

 

Za odborníky jsou označovány psychopatologické osoby s narcisistní nebo sadistickou poruchou (záliba některých expertů v popisování tisíců mrtvol v ulicích pak asi navíc signalizuje možnou nekrofilní úchylku) a tyto psychicky narušené osoby nás z televizních obrazovek i titulních stran novin ujišťují, že budou tisíce mrtvých denně, že o Vánocích budou umírat dva tisíce lidí denně, že se tomu už nevyhneme, že v ulicích budou mrazáky na mrtvoly, které nebude čas ani pohřbít do masových hrobů. A jakoby neplatil paragraf trestního zákoníků Šíření poplašné zprávy, který je právě a přesně dán pro takovéto psychopaty a jejich velice nebezpečné jednání v době ohrožení státu.

 

Jako „úmrtí covid“ je vykázán kdokoli, kdo měl pozitivní výsledek velice pofiderního testu (a možná zcela nespolehlivého nebo rovnou kontaminovaného – nikde jsem nezachytil prohlášení ministerstva zdravotnictví, že jsou testovací sady testovány na spolehlivost a na bezinfekčnost; jak to, že se netestuje spolehlivost testů? Jak to, že si testy zřejmě může dovážet laboratoř aniž by někdo testoval a kontroloval spolehlivost každé dodávky? Jak to, že nikdo neprověřuje procedury a ne-kontaminovanost laboratoří a odběrných míst? Atd atd atd.). Viz Ministerstvo zdravotnictví:

Úmrtí

Uvedená statistika počtu úmrtí osob (dále jen „počet úmrtí“) vychází z datového zdroje ISIN (Informační systém infekčních nemocí, ISIN) a obsahuje úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na přítomnost původce onemocnění SARS-CoV-2 (metodou PCR), bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí a k jejichž úmrtí došlo dříve, než byly v databázi ISIN označeny za vyléčené.

 

Není zde zohledňována příčina smrti, která je vykazována lékaři prostřednictvím Listu o prohlídce zemřelého, neboť tyto informace je nutné vyhodnotit a validovat podle mezinárodních doporučení a standardů ve spolupráci s Českým statistickým úřadem. Vyhodnocení těchto úmrtí z pohledu statistiky příčin smrti je zvláště v případě COVID-19 složitým procesem s ohledem na častý souběh mnoha dalších zdravotních komplikací.

 

Nemocnice jsou motivovány k tomu, aby vykazovaly pacienty jako pacienty s covidem. Nemocnice jsou motivovány k tomu, aby pacienty vykázané jako covid daly na JIPku.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-pacienty-s-covidem-je-priplatek-tyden-pece-prijde-na-temer-580-tisic-130239

Nemocnice dostane za běžného pacienta od pojišťoven 45 800 korun za týden. Takže za pacienta na lůžku třeba s obyčejnou chřipkou nebo obyčejným zápalem plic je 45 800 korun za týden. Za stejného pacienta s připsaným slovem „covid“ je pak o 16 317 korun více (tedy o 36% více – to je slušný bonus, za jeden stručný zápis, na který nikdy nepřijde kontrola, protože „covid bubububu“.)

Za pacienta na intenzivní péči pak dostávají nemocnice 166 400 korun za týden. Za pacienta s kolonkou „covid“ pak rovnou o 413 448 korun více (o neuvěřitelných 249% více!!!)

Pozn.: Konstatování v článku, že na covidové pacienty jsou na JIPce vyšší náklady tak úplně nesedí:

Vedoucí lékař Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Martin Balík však upozorňuje, že nákup ochranných pomůcek s sebou zvýšené náklady přináší. Jde podle něj o desítky tisíc denně navíc.

„Z léků snad jen stojí za zmínku remdesivir, což je 58 tisíc za pět dní, vlastní péče nebude o mnoho dražší než obvykle,“ napsal Balík Seznam Zprávám.

Nákup ochranných pomůcek není za desítky tisíc denně na jednoho každého pacienta. Jednorázový ochranný oblek stojí okolo 500 korun jeden. Za desítky tisíc by jich denně bylo 40 a více. Ale příplatky jsou na jednoho pacienta. Pokud budete mít na oddělení deset covid pacientů, dostanete denně příplatek na deset covid pacientů. Takže máte třeba 30 lidí, kteří pracují na vaší JIPce. Spotřebují denně třeba 150 jednorázových ochranných obleků. (Každý z nich si vymění ochranný oblek pětkrát za směnu). Příplatek dostanete na deset pacientů, každý den. Denně máte na příplatku od pojišťovny 59 tisíc na pacienta se zápisem covid. Celkem na oddělení 590 tisíc korun denně v příplatku. Za 590 tisíc každodenního příplatku si denně koupíte: za 110 tisíc remdesivir pro všechny pacienty na den, plus ochranné obleky v počtu 960 kusů denně. Každý váš pracovník se musí během směny převléknout 32x. takže se bude převlékat každých čtvrt hodiny. Pokud mu převlékání zabere pět minut (přesun z pokoje s pacienty, svléknutí, navléknutí nového, odnesení starého obleku….), pak třetinu směny stráví převlékáním. Vážně?

Možná, že ano. Připusťme to na chvíli. Ale pokud ano, pak je zcela zřejmé, že úhrada za pacienta covid na běžném lůžku naprosto nemůže stačit k pokrytí ani zlomku nákladů – remdesivir, 32 ochranných obleků na zdravotníka na směnu. Pokud bychom připustili, že opravdu se spotřebují ochranné obleky za částky vypočtené výše, pak by šlo o více-náklady v rozsahu desítek tisíc korun denně na pacienta. Ale příplatek na covid pacienta na ne-jipkovém lůžku je jen 2 331 korun denně.

Výsledek? Buď je zcela přestřelená úhrada za JIPkové pacienty covid a nemocnice jsou tak finančně velice silně motivovány poslat co nejvíce pacientů na JIP s diagnozou covid. Nebo je tato částka adekvátní ale pak je zcela nedostatečná částka za pacienta covid ne-JIPkového – a to znamená, že nemocnice MUSÍ co nejvíce pacientů s covid přesunout na JIP-lůžko, aby nezkrachovaly. Tak jako tak, nemocnice mají velice silný finanční stimul vykazovat co nejvíce pacientů jako covid a co nejvíce jich přesunout na JIPky.

Já vím, že teď začnete křičet, že to by přeci lékaři a zdravotní sestřičky „bojující v první linii“ nikdy neudělali. Jasně. Někteří by to neudělali. A někteří by to neudělali vědomě jako podvod, jen z opatrnosti. A snadno to udělá i ten nejpoctivější lékař v atmosféře všeobecné hysterie, kde lékař nemůže přestřelit v šílené iracionální opatrnosti, zato může být snadno vláčen bahnem pomluv při jakékoli pochybnosti o dostatečně hysterickém postupu tohoto lékaře. Každý lékař v dnešní atmosféře ví, že se ho nikdy nikdo nebude ptát, proč dal pacienta XY na JIPku, když stačilo obyčejné lůžko, zato se mu může snadno stát, že jeho profesní život i sociální status budou zcela zničené, pokud bude jakákoli možnost mu vyčíst, že někoho covid na JIPku nedal.

 

Pohřebáci mají také motivaci vykazovat kdekoho, kdo zemře doma, jako případ covid. Jeden můj známý mi vyprávěl zcela jistě naprostý hoax. V jeho širší rodině zemřel starý dědeček. Zemřel v klidu, v kruhu své rodiny, která u něj byla i v jeho posledních chvílích. Zemřel prostě stářím, celkovým vyčerpáním organismu, v klidu, smířen se životem i smrtí. Pohřebáci přijeli a první, na co se zeptali, bylo, zda by si ho mohli zapsat jako covid, jestli proti tomu rodina nic nemá. Ale to je určitě jen hoax, který brzy vyvrátí manipulatori.cz nebo nějaký jiný agitátor.

Pohřební služby jsou povinny se zemřelými se zápisem covid pracovat jinak, než s ostatními zemřelými. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-cesko-pohrebnictvi-covid-19-lide-cizinsky-madar-ministerstvo.A201103_110543_domaci_lre

Jistě na zemřelé se zápisem covid bude vyšší sazba. Zajímalo by mne o kolik. Ale určitě ten příplatek není motivace pro nikoho, aby si u zemřelých zapisoval covid, kdykoli jen trochu může, že?

Mimochodem, v uvedeném článku na idnes máte další příklad „úmrtí covid, bojte se koronaviru, bububu, nechte se zotročit kvůli pandemii“. V článku je zmíněn případ úmrtí – starý muž, 85 let, po infarktu. Podle vyjádření jeho ženy měl velice slabé srdce – takže nějaké dlouhodobé problémy se srdcem, možná chronická ischemická choroba srdeční, možná jiné onemocnění ze skupiny selhání srdce (chlopenní vady nebo nějaká kardiomyopatie). Večer telefonoval se svou ženou a cítil se velice unavený. A v noci ve spánku zemřel. Ale měl pozitivní výsledek pofiderního testu na koronavirus, takže je v rubrice „úmrtí covid“.

Pozn.: Ne, nechci tvrdit, že na covid nemohou opravdu lidé zemřít. Mohou. Stejně jako mohou lidé zemřít na chřipku nebo na spoustu různých jiných nemocí způsobených spoustou jiných různých virů. A na covid, stejně jako na řadu jiných viróz mohou za určité konstelace, blbé náhody, souhry různých faktorů apod. zemřít i lidé poměrně mladí a poměrně zdraví. Znám případ mladého muže, který přechodil angínu. Fakt blbě. A dostal infarkt. A ve dvaceti letech dostal invalidní důchod. Na nevratně poškozené srdce. Pitomá angína. A blbá souhra okolností.

 

Klaus Schwab napsal novou knihu: COVID-19: The Great Reset. Můžete si ji koupit na Amazonu. Asi ani Klaus Schwab ani Amazon nečetli New York Times. Jinak by věděli, že plán Great Reset je jen naprosto ničím nepodložená, vymyšlená konspirační teorie nějakých pomatených konspiračních teoretiků a ruských trollů o neexistujícím a konspiračními teoretiky zcela vyfabulovaném údajném plánu mocenských elit okolo Světového ekonomického fóra a Klause Schwaba.

 

O čem je plán Great Reset, Velký Restart jsem již zmínil výše. Nebudete vám nic patřit. Všechno, co potřebujete k životu, vám bude jen zapůjčeno vládou. Nebo to vám, zrovínka vám zapůjčeno nebude.

Budete mít implantovaný čip, který bude číst vaše myšlenky a vše hlásit státní moci. Každá vaše myšlenka bude zaznamenána a na věky archivována. 

Podmínkou k cestování bude, že máte implantovaný čip a na hranicích vám bude pomocí tohoto čipu profízlována celá vaše mysl, aby se zjistilo, zda nejste nějaký nedostatečně loajální lump nebo rovnou kverulant a zda nepředstavujete nějaké „bezpečnostní riziko“:

“Even crossing a national border might one day involve a detailed brain scan to assess an individual’s security risk.” -  Klaus Schwab, zakladatel a výkonný prezident Světového ekonomického fóra

Příklad dnešního Maťovičova fašistického Slovenska ukazuje, že možná ani z okresu do okresu nebo do obchodu nebudete smět bez toho, aby vám přečetli vaše myšlenky a vyhodnotili, zda nepředstavujte nějaké riziko a zda tedy smíte jet do sousední vesnice, případně zda si vůbec smíte jít nakoupit potraviny.

Von der Leyenová vidí koronavirus jako vynikající příležitost, jak zlikvidovat stávající ekonomiku a zavést zelené ekologické šílenství. Zlikvidovat produktivní ekonomiku produkující to, co lidé potřebují a chtějí, a nahradit tuto produktivní ekonomiku pseudo-ekonomickým neo-polpotovským „ekologickým“ šílenstvím, které bude produkovat to, co bude označeno jako ekologické a lidem to bude násilím vnuceno znemožněním volby. Jedním dechem s tím mluví Leyenová také o nových výzvách digitálních technologií – a v kontextu se stávajícími aktivitami EU se zcela jistě nejedná o nic jiného, než o brutální likvidaci svobody informací a svobody slova na internetu. A o fízlování vašich myšlenek, když si tak Leyenová vrká s Klausem Schwabem, viz video https://www.weforum.org/great-reset a audio https://www.weforum.org/agenda/2020/11/the-great-reset-building-future-resilience-to-global-risks/

 

Kanadský premiér, miláček neomarxistů, pohledný simulakrum-politik Trudeau prohlásil, že koronavirus skýtá možnost pro Restart.

(Září 2019, video-konference OSN:

“This pandemic has provided an opportunity for a reset – this is our chance to accelerate our pre-pandemic efforts to re-imagine economic systems that actually address global challenges like extreme poverty, inequality and climate change”

Tato pandemie nabízí příležitost pro Reset (Restart) – je to naše šance (ano, je to jejich šance) urychlit naše před-pandemické snahy o předělání ekonomického systému (samozřejmě prý tak, aby se nový systém lépe vypořádal s extrémní chudobou a nerovností a klimatickými změnami a blá blá blá. Přece neřekne otevřeně, že ten systém předělávají tak, abyste vy všichni neměli nic - dokonce ani soukromé myšlenky.)

 

A hned poté pak Trudeau označil debaty o plánu mocenských elit na Great Reset za kosnpirační teorie.

https://newspunch.com/trudeau-now-claims-the-great-reset-is-just-a-conspiracy-theory/

 

Ale Great Reset není žádná konspirační teorie.

 

Great Reset je existující plán mocenských elit. Plán na kompletní předělání společnosti tak, jak byste za normálních, ne-krizových dob nikdy v žádném případě nepřijali.

 

Koronavirus a „pandemie“ nabízejí mocenským elitám příležitost celý svět, ve kterém žijeme, předělat proti vašim zájmům, cílům a představám. Proto je koronavirus démonizován. Proto jsou veškeré údaje používané pro kvantifikaci „pandemie“ zcela nesmyslná a nic nevyjadřující čísla. Proto je krize udržována. Proto jsou efektivní opatření i efektivní, levné léky odmítány. Proto je „koronavirová“ krize spolu-vytvářena nesmyslnými opatřeními, buzeracemi, vytvářením všeobecného strachu a hysterie.

 

Great Reset. Velký Restart.

 

Bez malých a středních firem. (Pročpak jsou likvidovány malé obchody zákazem prodeje, ale mnohem rizikovější hypermarkety jsou otevřené?) Vy bez jakéhokoli vlastnictví. V bytě, který vám může být kdykoli sebrán. V oblečení, které vám nepatří a kdykoli vám ho můžou sebrat. S jídlem, které vám mohou nebo nemusí dodat. S čipem v hlavě, který čte a hlásí všechny vaše myšlenky. S povinnou vakcínou, která přinutí vaše imunitní buňky produkovat řetězce RNA viru namísto obvyklého produkování protilátek proti virům.

Great Reset - Konspirační praxe mocenských elit.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář