Jdi na obsah Jdi na menu
 


Czexit je počátkem naší cesty do nové budoucnosti

6. 5. 2020
Czexit je počátkem naší cesty do nové budoucnosti
 
Evropskou unii, podle jejích skutků, nemůžeme zdaleka považovat za matku, dokonce ani ne za macechu. Stává se postupem času stále viditelněji novým žalářem národů, v němž hlavní roli sehrává Německo, které silou ekonomických nástrojů a za pomoci páté kolony z nás formuje nový protektorát v podmínkách vznikajícího a upevňujícího se evropského intelektuálního fašismu, jak o tom píši politologové, novináři, spojení s americkým Gatestone Institute.
 
Chceme-li si opět obnovit naší státnost, hájit a prosazovat naše národní zájmy, pak musíme v dohledné době opustit EU. Německo nikdy našim skutečným spojencem nebylo, není a nebude. K zajištění naší další existence musíme navázat nová spojenectví a upevnit stávající, existující v rámci V 4 a další. Dávné přátelské vztahy nás pojí se Srby. Není bez zajímavosti, že garantem jejich svrchovanost a územní celistvost, a to tom jako faktu mluví i přední srbští politici, je Ruská federace.
 
O této reálné alternativě naší budoucností dobře ví německé expanzivní kruhy a naši germanofilové a sudetomilové. Proto jejich útoky již dlouhodobě míří proti Rusku a nově se zvýšenou měrou i proti Číně. Máme být nepřátelskou politikou vůči těmto velmocím zbaveni jejich důvěry, přátelství i možných existenčních záruk z jejich strany. Pokud to pátá kolona za pomoci eurounijních sil, inspirovaných tradiční německou politikou „Drang nach Osten“, dokáže, pak budeme záviset jen na milosti známých imperiálních sil, které již v současnosti nás dusí.
 
Eurodiktatura je překážkou dalšího rozvoje Evropy i světa. Budoucnost spatřujeme ve společenství evropských svrchovaných a rovnoprávných národních států, které mohou ve spolupráci s dalšími vytvořit euroasijské společenství, sahající od Francie až po Vladivostok. Ale to je již další vývojová fáze. Nejprve však czexit!
Redakce ČNL
 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář