Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČR na 1. místě

25. 9. 2022

 ČR na 1. místě

Včera 23:08, 24.9.2022

 Komu:

utajeni adresati

Pozvánka na demonstraci 28. 9. 2022

Vážení přátelé, 

 

velmi pravděpodobně stojíme na pokraji třetí světové války a hospodářského kolapsu České republiky. 

 

V tuto chvíli nikdo nedokáže dohlédnout, jak moc se naší země dotkne válka rozpoutávající se na území Donbasu a Ukrajiny. 

 

Vláda Petra Fialy nejen že nepřináší řešení ekonomické krize, vysoké inflace a neúměrně vysokých cen plynu, elektřiny a paliv a zvyšující se ceny potravin, ale krok za krokem zatahuje Českou republiku do války s Ruskou federací, zatímco naší zemi kompletně odzbrojila.

 

Máme poslední šanci vyměnit vládu. Brzy může být vyhlášen Stav ohrožení státu, nebo Válečný stav a pak už bude výměna vlády velmi komplikovaná. 

 

Pojďme prosím všichni na Václavské náměstí ve středu 28. září 2022 na den Svatého Václava. Sejdeme se pomalu už po obědě, oficiálně začneme od 14:00 hodin. 

 

Představíme návrh nové vlády odborníků a tito odborníci, z kterých mnohé znáte, nám všem poví, jak Českou republiku zachrání před válkou a hospodářským kolapsem. Tak, jak to jen bude možné. 

 

Na demonstraci přijedou velmi zajímaví hosté ze zahraničí a předsedové skoro všech opozičních politických stran České republiky. 

 

Přijďte také! Společně máme šanci.

 

Ladislav Vrabel a Jiří Havel, organizátoři demonstrace

www.naprvnimmiste.cz

Přišlo e-poštou