Jdi na obsah Jdi na menu
 


Covid, léky, vakcíny a několik PROČ II, Michal Brand

27. 3. 2021

Covid, léky, vakcíny a několik PROČ II

Michal Brand

 

Vakcíny Astra Zeneca, Pfizer, Moderna

 

Aktuálně probíhá velká válka okolo vakcíny Astra-Zeneca. Řada zemí EU pozastavila v určité době očkování touto vakcínou. Německo například nejdříve nechtělo vůbec používat tuto vakcínu pro osoby nad 65 let, pak vůbec pro nikoho apod.

 

Média jsou poměrně aktivní v reportování závažných vedlejších účinků nebo smrti po očkování vakcínou Astra Zeneca.

 

Naproti tomu média naprosto ignorují (nebo označují za „nepodložené hoaxy“) jakékoli informace o závažných vedlejších účincích „vakcín“ typu mRNA, tedy „vakcín“ Pfizer a Moderna.

 

A že těch závažných vedlejších účinků je u „vakcín“ Pfizer a Moderna velké množství.

 

V domově pro seniory ve Vrchlabí zrovínka po očkování „vakcínou“ Pfizer objevila přímo exploze onemocnění nemocí Covid-19. S očkováním to podle prohlášení oficiálních míst i režimních „médií“ samozřejmě nijak nesouvisí. Prý tam byli lidé hromadně nakaženi covidem ještě před očkováním. ;-)

 

Mimochodem, pokud by to byla pravda, pak ten, kdo tyto lidi nakažené covidem nechal naočkovat je vinen vraždou nebo minimálně usmrcením z nedbalosti. Trestní sazba 3 až 10 let minimálně. Orgány činné v trestním řízení se jistě začnou urychleně zabývat vyšetřením a potrestáním toho (těch), kdo je vinen tím, že nechal naočkovat desítky starých lidí v domově seniorů ve Vrchlabí i když - podle oficiální verze - bylo více než zřejmé, že existuje enormní riziko, že jde o osoby aktuálně nakažené nebo rovnou nemocné, navíc z vysoce rizikové skupiny. ;-)

 

V USA došlo k podobným případům. Schéma je stejné – domov seniorů, celou dobu v pohodě, očkování Pfizerem/Modernou, řada úmrtí a velice vážných průběhů Covidu (v daném konkrétním domově seniorů novinka před očkováním se nevyskytující), náhle objevené „masové rozšíření covidu před očkováním, to může za úmrtí a za vážný stav lidí s covidem, nemůže za to očkování, kdepak, kdepak“.

 

Na chlup stejný případ ze Španělska a zároveň další na chlup stejný ze Slovenska:

https://www.hlavnespravy.sk/v-spanielskom-domove-pre-seniorov-odhalili-ohnisko-covidu-po-ockovani-vakcinou-pfizer/2425122

Podľa riaditeľstva inštitúcie v provincii Toledo dostali všetci žijúci starí obyvatelia domova prvú dávku vakcíny 13. januára.

Desať očkovaných malo prvé príznaky ochorenia, ktoré boli pripisované vedľajším účinkom vakcíny. Keď sa objavili ďalší chorí, rozhodli izolovať všetkých obyvateľov vo svojich izbách.

Podľa údajov k 1. februáru v ústave zomrelo sedem ľudí, ďalší štyria boli hospitalizovaní, ostatní sa nachádzajú v izolácii.

Riaditeľstvo tvrdí, že plne dodržiavajú protokoly všetkých sanitárnych noriem a že ide o prvý výskyt covidu–19 v inštitúcii od začiatku pandémie.

 

Na chlup stejný případ z Norska:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-vakcina-ockovani-pfizer-moderna-norsko-smrt-seniori.A210119_104707_zahranicni_dtt

Norští lékaři vyšetřují smrt třiadvaceti lidí starších 80 let, kteří obdrželi vakcínu od společností Pfizer/BioNTech.

„Horečka a nevolnost jako vedlejší účinky vakcíny mohly vést k úmrtí některých slabých pacientů,“ prohlásil hlavní lékař NOMA Sigurd Hortemo.

Agentura uvedla, že se počítá s tím, že k úmrtí může krátce po očkování dojít. „V Norsku umírá každý týden v pečovatelských domech a zařízeních dlouhodobé péče průměrně 400 lidí,“ uvedla.

 

„Neděsí nás to. Je celkem zřejmé, že tyto vakcíny představují velmi malé riziko, s výjimkou těch nejslabších pacientů,“ řekl norské veřejnoprávní televizi NRK Steinar Madsen z agentury.

 

Pozn.: To je zvláštní, že? Tak úmrtí „slabých pacientů“ po očkování nechává norské orgány v klidu, protože stejně umírá takových lidí spousta každý den. Zato úmrtí „slabých pacientů“ na/s covidem to je něco tak nepřijatelného, že kvůli tomu musí sto procent obyvatel mít zcela zničený život.

 

Profesor farmakoepidemiologie z Londýnské školy hygieny a tropické medicíny uvedl, že zatím „neexistují žádné důkazy o tom, že by mezi očkováním a smrtí těchto zranitelných pacientů existovala příčinnost“.

 

Pozn.: Nelze nalézt něco, co je zakázáno vůbec hledat a natožpak vidět.

 

 

Na chlup stejný případ z Německa, po očkování „vakcínou“ Pfizer náhle propukla v domově seniorů epidemie britské mutace:

https://www.jpost.com/international/nursing-home-outbreak-after-residents-receive-vaccine-no-serious-symptoms-658192

Nursing home outbreak after residents receive vaccine, no serious symptoms

They received their final doses of the Pfizer vaccine by January 25.

 

 

USA, dům s pečovatelskou službou (nursing home). Do 29.12.2020 počet úmrtí „na covid“ – NULA. 23.12.2020 začalo očkování „vakcínou“ (patrně Pfizer, téměř stopro jistě buď Pfizer nebo Moderna). 29.12.2020 první tři úmrtí „na covid“. Do 9.1.2020, tedy během prvních 17 dní po očkování celkem 137 případů Covidu (patrně se středně-vážným nebo těžkým průběhem, jinak by nestálo za zmínku v médiích režimní propagandy) a 24 úmrtí.

https://www.syracuse.com/coronavirus/2021/01/covid-19-outbreak-at-auburn-nursing-home-infects-137-residents-kills-24.html

 

Ale to je jen několik málo příkladů.

 

Oficiální údaje z USA nejsou ve věci „vakcín“ mRNA (Pfizer a Moderna) nijak lepší než to, co je reportováno režimní propagandou ohledně negativních účinků a úmrtí po vakcíně Astra Zeneca. Spíše naopak. Když to vezmu čistě odhadem, tak oficiální režimní vakcinační propaganda odreportovala u vakcíny Astra Zeneca odhadem desítky případů vedlejších účinků a jednotlivé desítky úmrtí po očkování vakcínou Astra Zeneca.

 

Naproti tomu oficiální údaje z USA uvádí:

  • Úmrtí:                                      845 Moderna, 793 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821493

  • Život ohrožující stav:                          570 Moderna, 666 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821498

  • Trvalé ochrnutí:                       350 Moderna, 412 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821501

  • Hospitalizace:                       1937 Moderna, 2114 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821496

  • Pohotovost:                           2593 Moderna, 4158 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821494

Pozn.: Nepodařilo se mi nalézt metodologii uvedené statistiky, takže není zřejmé, zda úmrtí „po vakcíně“ zahrnuje nebo naopak vynechává úmrtí po vakcíně na/s covidem nebo jiným závažným onemocněním, tedy zda jde pouze o případy, kdy je vakcína jediná logická příčina úmrtí. Ale po 12 měsících zkušeností s covid-fašismem (a předchozích mnoha letech zkušeností s režimem „irácké ZHN“, „Skripalovo morče a Novičok“, „syrská armáda útočí sarinem proti dětem“ apod.) si troufám odhadnout, že kde to jen malinko šlo svést na covid nebo cokoli jiného, tak to svedli na cokoli jiného a vynechali z reportu „úmrtí po očkování“.

 

V Evropě se úsilí režimní propagandy zdá soustředěné výhradně na vakcínu Astra Zeneca a nulová pozornost je věnována negativním účinkům „vakcín“ mRNA Pfizer/Moderna. Reakce režimů v Evropě je při problémech po vakcíně Astra Zeneca také o několik řádů hysteričtější než při problémech po „vakcíně“ Pfizer/Moderna.

 

Proč?

 

Skoro to vypadá, jako kdyby vadilo, kdyby veřejnost neměla k vakcínám (k vakcínám a k mRNA „vakcínám“) na covid důvěru, ale na druhou stranu by nedůvěra vadila jen v případě „vakcín“ mRNA (Pfizer, Moderna) a vlastně by zase až tak moc nevadila v případě Astra Zeneca vakcíny, klasické vakcíny (i když na bázi šimpanzího a nikoli lidského adenoviru jako nosiče, přesto jde o klasickou technologii vakcín).

 

Proč?

 

Je nějak důležité pro mocenské elity, aby lidé „dobrovolně“ zvolili „vakcínu“ mRNA na bázi nikdy nevyzkoušené a nikdy neschválené technologie? Je nějak důležité pro mocenské elity, aby lidé odmítly klasickou, skutečnou vakcínu Astra Zeneca?

 

Proč?

 

Jasně. Spiklenecká teorie. To třeba Irácké ZHN také určitě existovaly. Nebo všichni politici a vojáci a zpravodajci (od CIA přes NSA až po trapnou BISku) a presstituti na irácké zbraně hromadného ničení zcela upřímně věřili, protože je napálil – kdo vlastně? Aha, tak vlastně politici, vojáci, zpravodajci a presstituti byli ve věci iráckých ZHN napáleni asi nějakým děckem ze základky, které namalovalo v Microsoft Paint ty „nezvratné důkazy iráckých ZHN“.

Zde

https://www.voltairenet.org/local/cache-vignettes/L370xH177/arton128203-8abf1.jpg

nebo zde

https://www.rajce.idnes.cz/f1466445301

 

 

Sputnik V

 

Drobným ale důležitým střípkem do mozaiky je skutečnost, že ruská vakcína Sputnik V, vyrobená na bázi lidského adenoviru jako nosiče, tedy na bázi standardních technologií, je přímo nenáviděna celou mocenskou elitou Západu.

Prymula sice vyjádřil svůj obdiv k ruské vakcíně:

Zde https://zpravy.magazinplus.cz/2275-vakcina-sputnik-pouziva-velmi-chytry-pristup-ktery-jsem-neznal-rika-roman-prymula.html

Vakcína Sputnik používá velmi chytrý přístup, který jsem neznal, říká Roman Prymula

 

Ale pak asi přišel nějaký telefon z Brusele nebo z nějakého úplatkového, ehm, marketingového oddělení nějaké velké, bohaté, západní farmaceutické firmy, a Prymula otočil jako korouhvička:

Zde https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prymula-couva-od-ruskeho-sputniku-v-40354644

Prymula couvá od ruského Sputniku V

 

Eurokominterna v Bruseli sice neustále pláče, že má málo vakcín a dokonce vyhrožuje zavřením hranic na vývoz vakcín, ale ruskou vakcínu rozhodně neschválí.

 

S tím zavřením hranic prý kvůli „pandemii“ je to stejně velice zvláštní kauza – když v roce 2015 vypukla krimigrační krize (plný start realizace plánu na dovoz desítek milionů negramotných, nepřizpůsobivých okupantů Evropy a budoucích zotročovatelů evropských občanů), dozvěděli jsme se z úst všech expertů, odborníků a politiků Západu, že hranice EU nelze zavřít, protože Schenghen. Takže tedy v roce 2015 nebylo možné zavřít vnější hranice pro nelegální migranty, protože zavření vnějších hranic pro cizince bez pasu by prý zcela znemožnilo pohyb Evropanů uvnitř EU přes vnitřní hranice Schenghenu. (Stejnou logikou byste si nesměli u svého domu nebo bytu zavřít hlavní vchodové dveře, prý abyste mohli uvnitř svého bytu nebo domu chodit z pokoje třeba do koupelny nebo do kuchyně.) Dnes tu máme situaci, kdy naopak jsou zavřeny všechny vnitřní hranice Schenghenu – najednou to jde ;-) – ale i tak mimochodem jsou vnější hranice pro nelegální migranty i nadále otevřené. Také je zajímavé, že riziko zavlečení nějaké strašlivé mutace strašlivého koronaviru hrozí u Evropana, který by snad z EU-blázinc€ odjel na dovolenou, zato nic takového prý asi nehrozí u tisíců nelegálních migrantů ze zemí, kde by mohla infekční a parazitická onemocnění být nejvýznamnějším exportním artiklem, kdyby za to někdo platil. I když – EU za to vlastně platí a horlivě parazity dováží, že?

 

Takže tedy EU pláče, že nemá dost vakcín, ale ruskou vakcínu Sputnik V rozhodně nedoveze a nepovolí ani, aby si ji mohl dovézt nebo vyrobit kdokoli z EU zotročených vazalů. (Například Rakousko a Itálie projevily velice vážný zájem o ruskou vakcínu a dokonce si připravily její výrobu ve vlastních domácích facilitách – to jen abychom se vyhnuli agitaci retardovaných EU politruků, kteří by začali hned křičet „ale Rusko je primitivní, zaostalá země, která sice manipuluje volby na celém světě, ale vakcínu neumí vyrobit bez kontaminace hlínou z láptí a špínou z rubášky“, protože pro dnešní vylízané politruky je Rusko zemí, která je všemocná, vysoce vyspělá, vše a všude vše manipuluje a ovládá, ale zároveň země zcela bezmocná a naprosto zaostalá.)

Nenávist EU byrokratů k ruské vakcíně by bylo možné vysvětlit obavami ze ztráty prestiže „Západu“ (dnes již mnohem spíše „Středního Východu a Afriky“, zejména v případech Francie, Británie, Švédska, Holandska, Belgie, ale čím dál více i Německa, Itálie, Španělska; o řeckých ostrovech ani nemluvě), obavami ze snížení zisků velkých farmaceutických firem a obavami ze zlepšení obrazu Ruska v myslích západoevropských občanů, kterým jsou roky vymývány mozky k nenávisti, k pohrdání a ke strachu ze všeho, co jen malinko souvisí s Ruskem. Průměrný západoevropský (bohužel často i středo a východoevropský) ovčan pak nasazuje přilbu a zalepuje okna zatemňovacími foliemi i když jen slyší z televize:

„A dnes si řekneme recept na ruské vejce“.

 

Situace na Slovensku ale  ukazuje, že ve hře je zřejmě něco mnohem důležitějšího.

 

Dřívější miláček loutkovodičů, soudruh barevný revolucionář Maťovič je zřejmě naprosto neřízenou střelou. Nejprve povolil Slovákům Ivermektin. Povolit účinný lék na Covid-19, to je zločin první třídy. Co by asi tak bylo s plán

em na zavedení super-fašismu Great Reset pod záminkou „pandemie“, kdyby se ukázalo, že Covid lze poměrně snadno a velice efektivně léčit? Aha!

 

A pak Maťovič dokonce dovezl statisíce dávek ruské vakcíny Sputnik V.

Čímž se dopustil odporné zrady Eurosojuzu a jeho boje proti ruskému imperyjálysmu.

Politicky, Halík, musíte myslet politicky, kurva! A co platí pro Halíka, platí i pro Maťoviče ;-)

 

A z miláčka médií je náhle odporná kreatura, která musí okamžitě odstoupit, protože všichni režimní politici i presstituti zjistili, že s Maťovičem se nedá vládnout – a zjistili to přesně dvě minuty poté, co na slovenském letišti přistály vakcíny z Ruska.

Zde https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/takhle-se-fungovat-neda-slovenska-vladni-sas-chce-odchod-matovice-40353977

 

Proč by tak strašně vadila ruská vakcína?

 

(Když navíc by se každé jednotlivé úmrtí po ruské vakcíně - a to včetně např. přejetí očkovaného tramvají -  dalo využít k hysterické protiruské kampani v hilsneriádovském stylu.)

(Zde  https://cs.wikipedia.org/wiki/Hilsneri%C3%A1da )

 

Opravdu jen kvůli výše zmíněným důvodům?

 

Nebo proto, že by mohla být účinná a zabránit jednak instalování fašismu Great Reset pod záminkou „pandemie“, a jednak by mohla zabránit očkování „vakcínami“ typu mRNA, které se zdá být také velice důležité pro mocenské elity Západu?

 

Nebo proč?

 

Vakcíny na Covid jsou jen pro vakcinaci, ne pro ukončení lockdownů

 

Mimochodem, ani dobrovolně povinné „očkování“ mRNA „vakcínou“ neukončí dnešní teror vlád proti vlastním občanům. Vždy se najde nějaká mutace (nebo se vyrobí ve Fort Detrick nový typ „elektronické cigarety“, která se následně změní na netopýří polévku a luskouna), proti které očkování není dost účinné, „takže lockdown-fašismus 4ever – für faše tópro“.

 

CEO firmy Pfizer už říká, že očkování bude muset být každoroční:

Zde   https://www.yahoo.com/lifestyle/pfizer-ceo-says-often-youll-184632967.html

 

Stejně jako řada jiných führerů führerýčků nastupujícího Great Reset – Covid fašismu:

 

Merkelová:

Zde   https://www.euronews.com/2021/02/02/we-may-need-covid-vaccines-for-many-years-to-come-says-german-chancellor-merkel

 

Mengel-Odborníci z ČR:

Zde  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-v-cesku-libor-grubhoffer-akademie-ved-preockovani.A210208_143807_domaci_chtl

(Další přeočkování nevyzkoušenými „vakcínami“ mRNA by podle těchto pokusníků-na-lidech mělo přijít už v létě nebo na podzim).

A další virolog nám rovnou oznamuje, že vakcíny budou způsobovat další a další mutace, proti kterým se budeme muset znovu a znovu očkovat, aby vznikly další a další mutace, proti kterým se budeme muset očkovat a očkovat.

A jak se praví v pohádkách (hororového střihu) - dokud neumřeme, tak se budeme očkovat pořád. Což ale nemusí zase tak moc dlouho trvat, že?

Zde   https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-virolog-covid-19-jiri-cerny-ockovani-mutace-kazdy-druhy-rok.A210301_173309_domaci_vov

 

A premiant v očkování, Velká Británie:

Premiant v očkování:

 

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/velka-britanie-koronavirus-povinne-ockovani-dovolena-pokuty.A210323_103738_zahranicni_kha

Dovolené v cizině se odkládají. Anglie zpřísňuje, za vycestování bude pokuta

 

Lidé jsou naočkováni a stejně nic nebudou smět. Husákovská normalizace je už dnes super-svobodná společnost ve srovnání s dnešním stavem západní civilizace.

 

 

 

Očkování uprostřed pandemie

 

Očkování uprostřed pandemie je podle mého zcela skromného názoru naprosté šílenství a „lajf“ přenos pokusů na lidech bez jejich souhlasu. Případně „dead“ přenos pokusů na lidech.

 

Proč?

 

Vy si nepamatujete, co se Vás lékař ptal pokaždé, když jste měli dostat očkování Vy nebo Vaše dítě? No přece jestli nejste nemocný (nebo Vaše dítě). 

 

Proč?

 

No přeci protože člověka, který aktuálně bojuje s jakýmkoli onemocněním, není možné zatížit vakcinací. Všichni doktoři to věděli – než někdy během roku 2020 podlehli kolektivní stupiditě (řečeno termínem prof. Koukolíka), resp. než ve své většině kolektivně zkreténštěli (řečeno termínem mým vlastním).

 

Víme, že až 80% nakažených nebo „nakažených“ covidem je bezpříznakových. Takže mají virus v těle. A prásk ho – ještě jim dají vakcínu, aniž by testovali, jestli ten člověk nemá právě covid. To by v tom byl čert, aby ten člověk neměl hned vyšší pravděpodobnost těžšího průběhu covidu nebo rovnou neumřel. Proboha, for God’s sake! Tohle přeci ví úplně každý, kdo absolvoval před-inkluzivní základku, že se nesmí očkovat člověk, který je aktuálně nemocný nebo u kterého je vysoké riziko, že je aktuálně nakažený.

 

Ale vesele očkujeme lidi, u kterých nevíme, zda měli nebo dokonce mají v sobě virus SARS-CoV-2, nikdo to nezkoumá, nikdo se na nic neptá, jen rychle píchnout vakcínu, honem, honem. Jako při rozřazování vězňů na nádraží v Auschwitz – řvaní povelů, honem, honem, aby se nikdo nestihl zorientovat a třeba se vzbouřit proti těm několika málo jednotlivým esesmanům.

 

Podobnost čistě náhodná ;-) Že?

 

V chřipkové sezóně, když budete mít chřipku nebo bude chřipku mít někdo z Vašich blízkých, půjdete se honem nechat očkovat proti chřipce?

Pokud ano, blahopřeji k Darwinově ceně, kterou jistě obdržíte dříve nebo později.

 

Myslíte si, že by v normální době nezkreténštělých „lékařů“ Váš obvodní lékař řekl – „tak máte chřipku, běžte se nechat honem očkovat proti chřipce!“, případně doplněno „Navíc už jste ve vyšším věku, je Vám přes 70 let, máte potíže se srdcem [nebo diabetes, obezitu nebo jinou komplikaci], tak s tou svojí chřipkou honem utíkejte na očkování proti chřipce!“, myslíte, že by v normální ne-milgramovské době (a v ne-stanford-experimentální, v ne-harlow-opičí době) Váš lékař něco takového doporučil?

 

Nikdy by se nic takového v normální době nestalo.

Ale i na velkou část odborné veřejnosti lékařů a odborníků z oborů souvisejících s „pandemií“ platí faktory z Milgramova experimentu. I lékaři a profesionálové se nechají snadno zmanipulovat do naprosto zločinného jednání a zločinných „doporučení“, když jsou pod tlakem „vědecké autority“ (reprezentované v dnešní realitě kovid-fašistickou sekcí „odborníků“, mediální tyranií presstitutů, a totalitním nátlakem politických prostitutů-k..ev)

Zde   https://en.wikipedia.org/wiki/Milgram_experiment

Zde   https://cs.wikipedia.org/wiki/Milgram%C5%AFv_experiment

Zde   https://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Harlow

Zde   https://en.wikipedia.org/wiki/Stanford_prison_experiment

 

Očkujeme lidi, u kterých nevíme, zda jejich aktuální zdravotní stav a situace uprostřed pandemie vůbec dovoluje lékařsky etické očkování. Nikdo se na nic neptá, jen očkovat, očkovat.

 

Proč?

 

Dnes tu máme situaci, kdy podle výsledků testů a oficiálních údajů jsou jen v České republice minimálně statisíce lidí, kteří aktuálně mají v sobě virus SARS-CoV-2.

A milion+ lidí, kteří úspěšně porazily Covid v uplynulých 2-3 měsících.

 

A tito všichni lidé nesmí dostat očkování, pokud děláme medicínu. Ale dostávají očkování, protože děláme Mengelovské pokusy na lidech. Samozřejmě, opět v zájmu Velkého Dobra, Eine GroSSe Güte.

 

Koneckonců, čím více lidí bude mít po očkování díky kombinaci očkování a viru v těle vážný průběh nemoci Covid, tím lepší statistiky pro nastolování super-fašismu Great Reset. A tím více mrtvých „na Covid“. Tím opět ještě lepší statistiky pro nastolování fašismu … a tím více „důvodů“ pro povinné „očkování“.

 

Očkování uprostřed pandemie ale přináší riziko nejen pro očkovaného jedince, ale naprosto zásadní riziko pro všechny.

 

Proč?

 

Nu, protože máme virus, který - jak hlásá oficiální covid-propaganda - je rozšířený úplně všude (proto je přeci prý nutné všechno zavřít a zakázat). Denně je identifikováno několik desítek tisíc lidí, kteří jsou nově „nakaženi“ (mají pozitivní test). Takže máte obyvatelstvo, kde jsou statisíce lidí aktuálně s covidem (většina z nich s nijak závažným covidem). A teď nějakého chytráka s nějakým parádním titulem z nějaké parádní univerzity napadne do této populace začít masově prát očkování. Debilové.

 

Vezměte to zdravým selským rozumem – začali byste třeba uprostřed chřipkové epidemie masově očkovat třeba proti chřipce? Nebo třeba proti neštovicím. A všechny. Hlavně staré nebo nemocné lidi, kteří mají i za ne-pandemické situace vysoké riziko negativních dopadů JAKÉHOKOLI očkování na jejich zdraví?

 

Ve Vrchlabí v seniorském domově začali senioři umírat a covid s vážným průběhem se tam masově rozběhl právě po očkování. Ale s očkováním to jistě nesouvisí, kdepak, ne a ne, to by byly ošklivé pomluvy ruské imperialistické propagandy.

 

Vám snad přijde normální a medicínsky smysluplné očkovat masově populaci, kde podle oficiální verze právě aktuálně probíhá strašlivá pandemie a kde podle oficiální verze je každý druhý nakažený?

 

No jestli jo, tak byste bývali mohli nastoupit na výpomoc k Dr.Mengelemu na „ošetřovnu“ v Auschwitz.

 

A co se stane, když je v populaci masově rozšířen virus a začne se masově očkovat? Nu, lidé oslabení jak virem, tak vakcínou, se stanou ideálním inkubátorem pro mutace viru. Směrem k větší nebezpečnosti – směrem k mutacím s rychlejším šířením, větší odolností viru proti imunitnímu systému člověka. Masová továrna na mutace, které imunitní systém nebude sto rozpoznat a účinně proti nim bojovat.

 

Masová výroba koronaviru se schopností „escape immunity“.

 

Ano, nejsem lékař. Ale nápad masově očkovat uprostřed PROBÍHAJÍCÍ PANDEMIE mi přijde na první dobrou jako absurdní kretenismus. Nebo jako zločin genocidy.

Koneckonců, i výše zmíněný velký zastánce vakcinací říká výslovně, že vakcíny budou akcelerovat mutace koronaviru:

Zde   https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-virolog-covid-19-jiri-cerny-ockovani-mutace-kazdy-druhy-rok.A210301_173309_domaci_vov

Ono je to také jasné jako facka, nebo jako flákanec, že když začnete očkovat uprostřed pandemie, tak tím vytvoříte ideální podmínky pro mutování viru. Ale komu z „expertů“ by to vadilo, že?

 

A na začátku února už se objevily první zprávy, že právě probíhá vznik mutací se schopností „escape immunity“:

Zde

https://www.msn.com/en-us/health/medical/new-covid-strains-e2-80-98may-even-escape-the-immune-response-e2-80-99-says-biden-covid-advisor/ar-BB1dp9I7

 

zde

https://science.sciencemag.org/content/sci/371/6527/329.full.pdf

 

zde

https://www.webmd.com/lung/news/20210202/escape-mutations-may-drive-new-covid-resurgence

 

 

Já vím, můžete snadno říci „to jsou všechno konspirační teorie“. Uklidníte tím svoje vnitřní pocity. Budete spokojenější loajální, poslušná ovce, která věří tomu, že ji farmář nikdy nepošle pod kudlu, protože by přeci ztratil tu možnost každý rok ostříhat vlnu. Že? ;-)

 

Ale mocenské elity prostě mají různé motivy a různé cíle.

 

Například takový Covid-19 mocenské elity Západu vidí nikoli jako problém, který je nutné co nejrychleji vyřešit, ale naopak jako vynikající příležitost k nastolení svého vysněného super-fašismu Great Reset.

Šéf Světového ekonomického fóra, na kterém se schází a horlivě debatují mocenské elity Západu (a jistě ne o receptech na vánoční cukroví), dokonce napsal knihu na téma jaká báječná PŘÍLEŽITOST je Covid-19.

Klaus Schwab: COVID-19: The Great Reset. Můžete si ji koupit na Amazonu.

Jako náš ministr Havlíček, který si ji na znamení své touhy patřit k budoucí globální fašistické elitě tuto knihu umístil do knihovny a otočil ji tak, aby byla na rozdíl od všech ostatních knih vidět obálka této knihy a aby její název byl jasně čitelný.

Zde

https://www.rajce.idnes.cz/f1470613078

 

Fon der Lejnová výslovně prohlásila, že Covid-19 je báječná příležitost k nastolení fašismu Great Reset:

Zde

https://www.weforum.org/great-reset

a zde

https://www.weforum.org/agenda/2020/11/the-great-reset-building-future-resilience-to-global-risks/

Čas 8:40 a dále – pomatená Uršula vidí současnou covidovou krizi jako báječnou příležitost jak nám všem úplně předělat životy podle JEJICH představ, které bychom MY nikdy jinak nepřijali a nenechali si líbit. A také Uršula říká, jaká je škoda, že mocenskými elitami zůstala nevyužita ta „předchozí krize“ (zřejmě 2008-09 real estate bubble, nebo 2015 také uměle vytvořená krimigrační krize?).

 

V čem je problém? Problém je jednoduchý – když někdo vidí určitou situaci jako příležitost k dosažení nějakého svého cíle, zejména takového cíle, kterého by za jiné situace jen těžko dosáhl, pak danou krizi nevidí jako něco, co je nutné co nejdříve vyřešit, ukončit krizi. Naopak takovou situaci vidí primárně a dominantně jen jako něco, co musí TRVAT TAK DLOUHO, DOKUD NEBDUE REALIZOVÁN DANÝ CÍL.

 

A můžete se vsadit, že když někdo vidí krizi jako příležitost dosáhnout nějakých svých cílů, které by jinak jen těžko prosadil a nesmí o nich za normální situace vlastně ani příliš otevřeně mluvit, pak půjde o super špinavé cíle.

 

Nechali byste se hájit advokátem, který miluje vaši manželku a chce se vás zbavit?

Podobných situací je celá řada – dva kluci soupeřící o stejnou dívku, z nichž jeden třeba uvízne omylem zamčený doma, když se mají setkat v partě. Bude jeho soupeř věnovat maximální úsilí vysvobodit svého soupeře a přivést ho na setkání party nebo se spíše bude snažit využít šanci být s onou dívkou, když sok není v dohledu? (Platí pro obě pohlaví, tedy i pro dívky usilující o stejného kluka, ženy usilující o stejného muže, muže usilující o stejnou ženu).

Atd atd atd.

 

Multikulti agitátoři Great Reset fašismu se občas prořeknou, že vlastně lockdown a naprostá destrukce životů obyčejných lidí je skvělý a báječný stav, který by se měl dělat každé dva roky. Rozumíte? Každí dva roky si střihnete rok v korejském koncentráku. Nikam nebudete smět, jen do práce, na nákup do hitlermarketu a domů. Protože to prý bude bezva a sníží to emise CO2. Což bude bezva. Váš život bude sice stát za starou bačkoru, ale to neva.

Autoři tohoto anti-humánního agitátorského blábolu svůj původní titulek cudně změnili. Původně zněl „Globální lockdown je potřeba každé dva roky k naplnění cílů Pařížských dohod v emisích CO2 – říká studie“

(Originál: „Global lockdown every two years needed to meet Paris CO2 goals – study“)

 

Ale protože asi nějaké neuvědomělé, proruské, nemultikulti živly tento titulek komentovaly velice nevybíravě (tedy tak, jak si plně zasluhuje toto guardianovské hlásání ideologie směřující k potlačení lidských práv a svobod), tak ho neomarxističtí zelenorudí soudruzi agitátoři z Guardianu změnili na cudnější „Equivalent of Covid emissions drop needed every two years – study“, tedy „Každé dva roky je potřeba ekvivalent propadu emisí CO2 jako během Covidu – studie“.

 

Dnešní cudná verze totalitní antihumánní fašistické agitace:

Zde

https://www.theguardian.com/environment/2021/mar/03/global-lockdown-every-two-years-needed-to-meet-paris-co2-goals-study

Původní verze otevřeně hlásající a agitující za globální fašismus a za totální destrukci životů lidí:

Zde

https://web.archive.org/web/20210303161952/https://www.theguardian.com/environment/2021/mar/03/global-lockdown-every-two-years-needed-to-meet-paris-co2-goals-study

a

zde

https://www.rajce.idnes.cz/f1481924867

 

Je to prosté:

Když někdo má nějaký zájem, kterému krize zvyšuje šance k realizaci, pak tuto krizi nutně vidí jako pozitivní (přínosný, prospěšný) stav a nikoli jako stav, který je nutné co nejrychleji změnit a krizi ukončit.

 

Lékař „z první linie“ podle vlastních slov nechápe, proč velice účinný a bezpečný lék je tak nenáviděn mocenskými strukturami:

Zde https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/porad-nechapu-co-se-tu-deje-rika-brnensky-primar-rezek-40354786

Já vlastně pořád nechápu, co se tu děje. Proč je ivermektin ten jediný lék, u kterého je neustále snaha hledat jen ta negativa, když u všech léků to komplet děláme obráceně?

To znamená, že máme spoustu léků, jako je remdesivir, které prostě nahlížíme tou optikou, že v některých studiích vyšly a v některých nevyšly, ale tak pojďme je používat a používáme je.

Tady je to úplně obráceně. Tady máme lék, který nemá moc negativních účinků, má pozitivní zprávy, ale všichni říkají, to nebudeme používat, protože ty pozitivní zprávy asi nebudou pravda, i když to vlastně nevíme.

 

No, já to chápu. Mocenské elity nechtějí, aby lidé byli zdraví. Mocenské elity nechtějí, aby proti Covidu byl laciný, bezpečný lék. Protože by lidé přestali věřit hysterické mediální agitaci Strachu. Protože by lidé přestali mít vážný průběh covidu. Protože by lidé přestali umírat. A tím by skončila uměle vytvářená a uměle a úmyslně udržovaná pandemie. A tím by mocenským elitám skončila ta báječná možnost nastolit super-fašismus Great reset.

 

A to je ten hlavní důvod, proč jsou účinné léky proti covidu znevažovány a pomlouvány režimní propagandou.

 

A to je ten hlavní důvod, proč lidé umírají.

 

A to je ten hlavní důvod, proč je nám jako „jediná“ možnost vnucována zcela nevyzkoušená vakcína. Navíc je mocenskými elitami Západu zcela jasně preferovaná mRNA „vakcína“ na bázi naprosto nevyzkoušené technologie.

(A dopady mRNA „vakcíny“ dnes nelze ani odhadnout. Argument „vytvořili to odborníci, jistě by nevytvořili a nenasadili nic špatného“, který používá např. pomatený kočkolog, je naprosto absurdní a imbecilní. I DDT nebo Agent Orange svého času byly podle všech dobře zaplacených „odborníků“ zcela bezpečné.

Stejně tak nejde nijak otestovat, zda kromě mRNA kódu k produkování částí viru SARS-COV-2 neobsahuje daná vakcína také mRNA pokyny, které přinutí buňky imunitního systému produkovat také něco jiného. Cokoli. Třeba nějaký ostrý virus s dlouhodobým účinkem, třeba nějaký protein ničící imunitu v dlouhém časovém horizontu, kdo ví.)

 

A především - to je ten hlavní důvod,

proč ve věci Covidu a „pandemie“ mocenským elitám Západu a jejich lokajům (režimním „vědcům“, „odborníkům“, „novinářům“ a jiným prodejným existencím)

nelze věřit ani jedno jediné slovo. Ani jedno.

Post Scriptum:

 

Málem bych zapomněl – sebevražda muže před vchodem ministerstva zdravotnictví prý nijak nesouvisí s Ivermektinem, jak nás ujistila policie. Nesouvisí? Tak to je jisté, že sebevraždu opravdu spáchal na protest proti zakazování laciné, bezpečné a vysoce účinné léčby Covidu Ivermektinem. Když něco „nesouvisí“, tak je jisté že má souvislost tak přímou, že přímější už být nemůže. To přeci my, lidé s IQ větším než dnešní datum, víme již od dramatického nárůstu násilí, kriminality a terorismu ze strany krimigrantů a muslimů, které také přeci nesouvisí, nesouvisí, nesouvisí. Že?

Zde

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/policie-sebevrazda-muze-pred-ministerstvem-zdravotnictvi-nebyla-kvuli-ivermektinu.A210317_103228_domaci_wass

 

Jak napsal jeden člověk na internetu:

Sebevražda muže před MZ údajně neměla ani politické, ani zdravotní důvody, dokonce to ani nebylo kvůli zemřelé manželce, protože nebyl ženatý, jak oznámila policie. Prostě šel a řekl si “hele, takovej pěknej velkej barák, pistoli v kapse mám, tady by to šlo.”

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář