Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se děje ve Washingtonu veřejně a co tajně

18. 1. 2021

Co se děje ve Washingtonu veřejně a co tajně

Mafie/Korupce/Zločin, Politika, Totalita a policejní stát, U.S.A./Kanada 

demow

 

Nejen demokrati, ale i republikáni z Kongresu se přidali k požadavku obžalovat presidenta Trumpa a dostat ho z presidentského úřadu pouhých pár dnů před skončením funkčního období. Deset z nich hlasovalo pro, přestože patří ke stejné politické straně. Ještě nikdy proti sobě neměl americký president takovou opozici jako Donald Trump. Snad celý svět je proti němu, Čínou počínaje. Jak již bylo psáno dříve, to množství opozice je úměrně rovné množství těch, kteří mají co skrývat a bojí se, že by jejich přečiny vyšly na světlo. Proto nechtějí čekat ani těch pár dnů a chtějí Trumpa pryč co nejdříve a za každou cenu.

 

Obvinění Kongresu se zakládalo na tom, že president Trump zavinil, že protestující vnikli 6. ledna 2021 do Kapitolu, kde došlo k přemožení policie, vandalismu a k úmrtí asi 4 osob. To samozřejmě není pravda, protože jednak Trump řekl protestujícím jasně a důrazně, aby se rozešli a pokojně odcestovali domů. Rovněž tak, policie v Kapitolu už na protestující čekala a ochotně jim otevírali dveře. Ti, kteří vedli celé procesí do Kapitolu byli BLM a Antifa, které tam předtím navozili v autobusech, s policejním doprovodem, jak již bylo psáno dříve. Na video záznamu je dokonce policista, který měl správně Kapitol bránit, jak se s jedním vetřelcem náramně bratříčkuje a společně se fotografují pomocí mobilu. Zjevně staří známí.

 

Jisté video dokonce ukazuje, jak CNN podněcuje protestující k útoku na Kapitol. Dokonce se vyjádřili, že jeden z vedoucích BLM, již dříve zmiňovaný John Sullivan, který byl rovněž nápomocný v podněcování zúčastněných, je jejich reportér. Sullivan nabádal protestující k násilnostem, včetně zapálení budovy. Jiná reportérka z CNN, Jade Sacker, opět v pravý čas a přímo na místě, filmovala vše, co se dělo. Takže člověk se ptá – jak to, že CNN o všem tak dobře věděli předem, že tam poslali své reportéry? Je zjevné, že i oni mají důvod obávat se zveřejnění Trumpových dokumentů. CNN je dále známo tím, že běžně používají krizové herce a tito jsou podle potřeby namaskováni tak, aby vypadali jako někdo jiný.

 

Celkově, při obsazení Kapitolu bylo hodně nevysvětlených záhad, jejichž skutečnou podstatu se asi nikdy nedovíme. Jako na příklad údajná vražda Ashli Babbitt, ta je naprosto nepochopitelná, protože ten, kdo ji zastřelil (stále ještě nebylo zveřejněno kdo to byl), podle úhlu zbraně mířil na její nohy a přesto dostala střelu do krku. Takže buď tam byl ještě další střelec, anebo Ashli pouze hrála svoji roli, ať už to byla ona, nebo někdo, za ni vydávaný. Ledaže by ovšem byla zasažena šrapnelem, který se odněkud odrazil, což se většinou stane při střelbě na kov z blízka. To v tomto případě ale nepřipadalo v úvahu.

 

Jisté je, že FBI agenti dnes pročesávají americkou populaci ve snaze získat pár natolik hloupých nadšenců, kteří by se dali naverbovat jako organizátoři útoku na Kapitol. FBI by pak vyrobili všecky důkazy, zařídili by výpovědi svědků, aby mohli celou záležitost předložit světu jako akci Trumpových stoupenců.

 

Proč ta horlivost, proč ten zjevný strach?

Samozřejmě, provinilci a zrádci národa se mají čeho obávat, protože president Trump již dříve oznámil, že před koncem presidentského období uvolní mnohé dokumenty, jejichž obsah byl doposud tajný. Jedná se o stoh papírů asi 30 cm vysoký, který může obsahovat cokoliv – od porno záznamů Huntera Bidena, přes machinace Pelosi a Cheney rodin, podvody Obamovy a Clintonových, či provinění nejrůznějších kongresmanů a senátorů a mnohých jiných. Ředitelé prestižních amerických Universit, jako jsou MIT (Massachusetts Institute of Technology), Harvard a Cornell jsou rovněž zkompromitováni, protože umožnili příliv čínských agentů do Ameriky a podporovali jejich podvratnou činnost.

 

Podle presidentova slibu, tyto dokumenty již měly být uvolněny, ale ještě se tak nestalo. K pozdržení jsou totiž vážné důvody. Vyskytla se hrozba „špinavých bomb,“ které mají být údajně rozmístěny v některých amerických městech a vybuchnuty v případě zveřejnění zmíněných dokumentů. Špinavé bomby jsou sloučeniny běžných exploziv, jako je třeba dynamit, spolu s radioaktivním materiálem. Takže v současné době jsou mnohá města prohledávána za účelem zneškodnění těchto bomb. Pak teprve budou dokumenty uvolněny veřejnosti.

 

Americké pobřežní hlídky zase prohledávají lodi, přijíždějící do Ameriky, ve snaze najít zásoby zbraní, které tam komunistická Čína zkouší propašovat. Povídá se, že čínský president dokonce nabídl Washingtonu, že může přispět ke snadnému a mírovému převedení presidentské funkce na Joe Bidena tím, že pošle do Washingtonu 250,000 vojáků. To je samozřejmě okupace, to je válka. A tito čínští vojáci již jsou tam: asi 75,000 jich čeká na povel na severu, na hranicích s Kanadou a ten zbytek do čtvrt milionu jsou na jihu v Mexiku a na ostrovech.

 

Dokonce bylo podezření, že Skrytí manipulátoři (Deep State) budou bombardovat Washington D.C., což údajně chtěli svést na Trumpa.

 

Guvernér státu Virginia Ralph Northam, další zrádce národa a poskok komunistické Číny v tomto dramatu, již poslal 6,200 členů virginské Národní gardy, aby obsadili Bílý dům. Ale jiné části Národní gardy, které stojí při Trumpovi, jsou převáženy tamtéž, má jich být celkem 20 tisíc a tito mají převzít Bílý dům zpět. K nim se má přidat 20 tisíc námořníků v plné zbroji. Kdyby ale k takovému střetu došlo, pak zde máme samozřejmě civilní válku.

 

Tisíce členů Trumpovy Národní gardy již okupují Kapitol, kde – v plné zbroji – spí na zemi. Mají tam zůstat až do 21. ledna, což je den, kdy má být Joe Biden uveden to presidentského úřadu. Je zajímavé, že demokrati to považují za vynikající, cítí se o to bezpečnější. Dokonce i zrádcovská media s tím souhlasí. Je vidět, že nikdo z nich nechápe, o co doopravdy jde.

 

President Trump se vyjádřil, že „ … příští president, Joe Biden …“ což údajně řekl proto, aby nevzbudil podezření Skrytých manipulátorů. Někteří mají za to, že Biden se nikdy presidentem nestane a i kdyby k tomu opravdu došlo, že bude okamžitě prohlášen za nezákonný podvod a odstraněn. FEMA (Federal Emergency Management Agency) má za úkol pak převzít vedení státu, který by pak byl pod vojenskou kontrolou a vojenským právem. Jiní zase podezřívají herecký akt, kdy je všecko na nás hráno a ve skutečnosti všichni dohromady spolupracují. Jen čas ukáže, kdo z nich má pravdu.

 

 Zrádci, kam oko dohlédne

 

Je jisté, že president Trump je dokola kolem obklopen samými zrádci. I velké technické firmy k nim patří a stejně tak většina Kongresu a Senátu. Konzervativně smýšlející lidé jsou v současné době vyhazováni z firem, kde pracovali a mnozí dokonce zatýkání s pomocí FBI po celé Americe. Účty mnohých na sociálních stránkách jsou naveliko mazány a NORAD (obranná síť) byl aktivován! Media říkají Trumpovým podpůrcům teroristé. Dokonce i republikánská strana, což je Trumpova strana, jeho příznivce nenávidí – nenávidí své vlastní voliče! V tom je něco hodně perverzního. Ovšem když si uvědomíme, že i oni jsou mocně podporováni Čínou, že ve skutečnosti pouze předstírají oddanost své zemi a většina z nich jsou skrytí zrádci, pak to začne dávat smysl.

 

To všecko se promítá i do tak zvaných „mírových protestů.“ Levičáci jsou za všechnu tu škodu a spoušť, co napáchali vždycky omlouvání. Pokud už jsou zatčeni, jsou záhy poté v tichosti propuštěni. Zato pravice je ztesána za každou maličkost. To proto, že levice nikdy nepovažovala levicové protesty za ohrožení. A i dnes, FBI shání a vězní všecky Trumpovy přívržence, i když opravdu mírumilovně protestovali a BLM s Antifou, ti praví kriminálníci, zůstávají nedotčeni.

 

Čína vlastní Ameriku a snad i jiné země

 

Když toto všecko spojíme se skutečností, že všechna hlavní media jsou kontrolována Číňany, kteří podplácí pomocí milionů dolarů hlavní americký tisk, jako jsou Wall Street Journal a New York Times, tak se ničemu co se děje nemůžeme moc divit. Ovšem musíme uznat, že v tom případě vládnou ve státě media a ne skutečná, volená vláda. Číňané mají prsty, nebo spíše peníze i v mnoha jiných, velkých amerických firmách. Vlastní na příklad významný hotel Waldorf-Astoria, plus celý řetězec Hiltonových luxusních hotelů. Velké množství giga-firem, údajně jich má být třicet, jsou pod kontrolou Číny. Již více než 30 let zkoušela Čína obsadit Ameriku pomocí svých agentů, finančních magnátů a komunistické propagandy. A jak je vidět, do značné míry se jim to zdařilo.

 

President Trump vydal 13. ledna prohlášení, ve kterém v podstatě říká, že vydal Výkonný příkaz (Executive Order) jako další krok při jednání s ohrožením, které představuje Lidová republika Číny a její zvyšující se zneužívání amerických financí. Americké peníze jim umožňují vyvíjení a modernizaci jejich vlastní armády, vojenského zpravodajství a vojenského vybavení, s jehož pomocí pak ohrožují Spojené státy a vojáky Spojených států v zahraničí. Taková vydatná podpora jim rovněž umožňuje vyvíjet zbraně hromadného ničení, vyspělou vojenskou technologii a s její pomocí podnikat záškodnické útoky proti Spojeným státům a jejich lidem.

 

Takže Čína získává z Ameriky finanční podporu na to, aby mohla svou vlastní vojenskou výbavu vylepšovat a posléze to všecko použít proti Americe samotné a to jak biologické zbraně, tak kybernetické a nakonec, jak to vypadá, i běžnou vojenskou mašinerii.

 

President pokračuje: „Z toho důvodu jsem 12. listopadu 2020 podepsal Výkonný příkaz, který doplňuje Výkonný příkaz č. 13959, který zakazuje nákup určitých veřejně dostupných cenných papírů, anebo kterýchkoliv jiných cenných papírů, které jsou deriváty, anebo jsou tak navrženy, že dávají možnost investování do cenných papírů kterékoliv vojenské firmy komunistické Číny. To zahrnuje kybernetické a jiné válečné vybavení, počítačové programy a technologii.“

 

Jinými slovy, to říká, že americké firmy, které dodávaly algoritmy a digitální technologii komunistické Číně, jsou teď ohroženy. To jsou firmy jako Google, Facebook, Twitter, YouTube a podobné. Rovněž to přímo ovlivní ty, kteří dostávali od Číny náhradou za své rozvratné služby úplatky ve formě cenných papírů. Tito budou potřebovat své ceniny prodat, čímž se odhalí. To také ukáže, kteří američtí zákonodárci byli Čínou podpláceni.

 

Jak je vidět, president vede válku s Čínou pomocí financí.

 

Ovšem všichni zapomínají na to hlavní

 

Všichni zapomínají na to, že v r. 2018 vyhlásil president Trump stav ohrožení země, který trvá dodnes. Rovněž byl v současné době vyhlášen tak zvaný „Insurrection Act“ (Povstalecký akt), podle kterého president může v případě ohrožení použít armádu, spolu s federalizovanou Národní gardou jednotlivých států Unie, přímo na půdě Spojených států za účelem potlačení občanského vzbouření, povstání, nebo rebelií. Podmínky tohoto ustanovení vyžadují, že FEMA převezme vedení státu, který je pak pod vojenskými zákony a ne pod zákony civilními. To už se stalo.

 

Jak říká Steve Pieczenik, Dr., PhD., Amerika se právě ocítá uprostřed vojenského převratu. Ale není to převrat za účelem převzetí vlády; je to převrat za účelem získání zpět republiky, která byla unesena tajnými spiklenci a manipulátory. Podle něho k ustanovení Bidena presidentem nikdy nedojde. Zato bude velké množství lidí zatčeno a budou souzeni vojenským soudem, protože běžným soudům, ani zákonodárcům, plus CIA a FBI není možno věřit. Všichni, počínaje Pelosi, Bidenem, Mitt Romney, Cheney rodinou, včetně Huntera Bidena a desítek, ne-li stovek či tisíců ostatních, budou uvězněni a souzeni. To všecko jsou zkoruptovaní zrádci národa.

 

Papež byl údajně zatčen už před rokem, kvůli zkorupovanosti a také kvůli jeho činnosti v teroristické organizaci před 20 lety.

 

Volby a zvolení presidenta

 

Dr. Pieczenik pověřil své lidi, aby stáhli ze satelitů firmy Leonardo v Italii všechna data, týkající se presidentských voleb. To spolehlivě prokázalo, že Donald Trump byl ten, kdo vyhrál presidentství. Podle něho se Trump zachoval skvěle, když dovolil jak republikánům, tak i demokratům a všem ostatním, aby projevili svoji skutečnou podstatu a své patologické záměry.

 

To, že byl Biden vybrán za demokratického kandidáta na presidentství považuje za velmi nerozumné, protože tento člověk je mentálně nevyrovnaný, patologický lhář a klinicky je to senilní dement. Jako zákonodárce, Joe Biden nikdy neprosadil ani jeden zákon, nebo smlouvu, která by zlepšila život Američanů. Jediné co udělal bylo, že zprivatizoval věznice, čímž se z vězení stal vězeňský průmysl, což je nesmírně žádoucí příležitost pro investory (i Bill Gates investoval velké peníze do soukromých věznic). Tímto způsobem jsou vězni využíváni na různé práce za mnohém méně, než minimální mzdu (podle mých informací pracují za 25 centů na hodinu, což je asi 5 Kč.) Zároveň tím vzrostla poptávka po vězních a dnes jsou lidé vězněni za sebemenší přestupky.

 

V tom se osvědčila Kamala Harris, která coby státní žalobce odsoudila černocha na 25 let vězení za to, že když šel kolem dětí, které jedly nějaká cukrdlata, tak si od nich nějaká bez vyzvání vzal. Nijak je neohrožoval, nijak je neutiskoval, pouze si vzal pár cukrdlat.

 

johngtrumpTaké Joe Biden se po intelektuální stránce absolutně nedá srovnat s Donaldem Trumpem, který úspěšně stavěl hotely po celé Americe a má vynikající mozkové schopnosti. Trump o tom příliš nemluví, ale jeho strýc, John G. Trump byl významný elektrický inženýr, fyzik a vynálezce (na obrázku níže), který učil jako profesor na prestižní MIT. Spolu s dalším vědcem, Robertem J. Van de Graaffem vyvinuli jeden z prvních milion-voltových rentgenových generátorů.

 

Američané by si měli uvědomit co všecko pro ně president Trump udělal. Předtím, než jsme byli napadeni koronavirem a nejrůznějšími zločinnými útoky, nejen že pomohl vytvořit několik milionů nových zaměstnání, zkoušel přivézt zpět do země dříve vyvezené firmy, odstranil velkou část chudoby mezi lidmi, budoval a modernizoval americký venkov, zavedl daňové úlevy pro mnohé a odstranil obrovské množství nesmyslných a zbytečných zákonů, které jak lidem, tak podnikatelům svazovaly ruce. Celý seznam jeho činů můžete najít na stránce ZDE.

 

Ovšem i kdyby Joe Biden vyhrál, ani pak by netrvalo dlouho, než by levicoví buřiči pochopili, že všecka ta cenzura a omezení zacházejí příliš daleko. I levicově smýšlející lidé mají v běžném životě zájem o zhruba stejné věci jako pravice. Stejně tak je zajímá bylinná léčba, volná energie, pěstování vlastní zeleniny, nějaké hlouposti týkající se „new age“ (neboli „nového věku,“ což je ve skutečnosti cesta zpátky, do středověku) a podobné náměty. To samozřejmě nesedí velkým korporacím a to je, kde by narazili. Pak by ovšem rychle pochopili, že udělali velikou chybu, když se nechali mediemi svést na špatnou cestu a k nenávisti vůči Trumpovi. Ta nenávist by se postupem času taky opotřebovala a pak by pochopili, čemu se propůjčili a začali by se znovu bouřit. Je škoda, že ve své nerozumnosti a nezkušenosti toto všecko neví už dnes.

 

Kdyby Joe Biden presidentoval …

 

Kdyby se totiž Joe Biden opravdu stal americkým presidentem, pak by došlo k uzákonění všelijakých nesmyslných příkazů a zákazů, k nucenému očkování, roušky a karanténa by byly napořád, bez ohledu na to, že by nebylo co jíst a ještě ke všemu by lidem byly odebrány zbraně. Už tak je tragické, že touto dobou je v Americe očkováno 700 tisíc až jeden milion lidí denně. V krátké době, až začnou tito lidé umírat na následky, bude všude nedostatek lidí. Že budou umírat je více než jasné, to je o co Gates a spol. usilují celou dobu a nijak se tím netají.

 

Ale kdyby Biden uspěl ve všem, co by dělal, celý systém by spolehlivě zkolapsoval, protože při takovém nesmyslném vedení by to ani jinak nešlo. Ovšem když bude Trump pokračovat jako president, ani to nebude bez problémů a Amerika bude ohrožena jak zevnitř, tak i zvenčí. Američané budou napadáni radikální levicí, dojde doslova k válce v ulicích a vojsko nebude mít možnost tyto lidi zatknout, protože bude muset přímo střílet. To vše, ve spojení s početnou čínskou armádou na obou koncích země nedává zrovna nadějný obrázek.

 

Proto vydal president zprávu, kde říká: „s hlášením dalších pravděpodobných demonstrací vás vyzývám, aby nedošlo k žádným násilnostem, ani proti-právním přestupkům, či vandalismu jakéhokoliv druhu. To není co já podporuji a to není co Amerika podporuje. Vyzývám tímto všecky Američany, aby pomohli uvolnit současné napětí.“

 

V den, kdy má být Biden uveden do funkce jsou očekávány obrovské výpadky elektřiny, možná i celosvětově. Takže lidé nebudou vědět co se děje. I vládní stránka ready.gov doporučuje zásobit se potravinami asi na 10 dní dopředu, protože i obchody mohou být z toho důvodu nedostupné.

 

FEMA a Oddělení obrany (Department of Defense, neboli DoD)

 

FEMA v současné době dává do provozu koncentrační tábory, které za demokratů měly být tábory smrti. Dnes jsou připravovány pro jiné účely a jedná se o něco velkého, co bude mnohem větší, než přísaha nového presidenta. Je možné, že jde o uvěznění těch tisíců zatčených zrádců.

 

Ředitel FEMA je Peter Gaynor, bývalý námořník, který je zkušený odborník na bojovou strategii. Společně s Oddělením obrany, FEMA již v tichosti převzala vládu v Americe a bude nadále dohlížet na pořádek příštích několik měsíců. Během té doby má dojít k zatčení všech korupčních a zrádných elementů v zemi. Ředitelem Oddělení obrany je Chris Miller, který velí „Zvláštním operačním jednotkám“ a námořníkům (Special Operation Forces). Jak on, tak i Peter Gaynor byli dosazeni do funkcí presidentem Trumpem. President rovněž podepsal další Výkonný příkaz, ve kterém se zmiňuje o nějaké „velké události,“ která může ublížit populaci.

 

Takže to celé je plán a je uváděn do provozu tajně, aby to nebylo zjevné těm, na které je tato past nalíčena. Ovšem jak již zmíněno, taky jsou opačné názory, že je to všecko nastrčeno na nás, že jsou obě strany smluveny a že ve skutečnosti je to celé podvod. FEMA prý všecko vede jen do té doby, než se Biden stane presidentem.

 

Q prohlašuje, že vojsko má plán a o vše je postaráno. Jediné řešení na podvodné volby je podle něho (nebo podle nich) vojenské řešení. Q se zdá být na Trumpově straně, nakonec proč jinak by byl zakázán na všech společenských stránkách, stejně jako president? Představte si to, media dnes censurují amerického presidenta! (A anglickou královnu zrovna tak, jak psáno dříve).

 

Celý svět se hroutí

 

Takže Amerika se dnes nachází uprostřed státního převratu. Vládu převzala FEMA a všude se hemží vojsko. Je to ovšem převrat za účelem získání zpátky Republiky, která byla zcizena tajnými zrádci a manipulátory. President Trump má povinnost chránit Republiku před útokem cizích sil a dnes je zjevné, že zkusil všecko řešit mírovou cestou, ale nikam se tím nedostal. Proto neměl jinou možnost než uchýlit se k vojenské pomoci. Vliv Číny na současné volby je potvrzen a účast vnitřních podvratných sil rovněž. A to, že mýtus o koronaviru byl rozšířen do světa jen proto, aby jim tento podvod prošel, to už je také známo.

 

To všecko se ovšem netýká pouze Ameriky. I jinde ve světě se ozývají ohlasy, jako ozvěna toho, co se děje tam, za mořem. Vlády po celém světě začínají rovněž kolabovat. Angela Merkel v Německu chce letos odstoupit. Holandská vláda uvažuje o tom stejném a Estonský Premiér již odstoupil kvůli korupci. Italská vláda je na pokraji kolapsu, britský Premiér je stejně nejistý a jak bylo již zmíněno, údajně byl i Papež zatčen.

 

Jak to doopravdy dopadne, to uvidíme brzy, velmi brzy.

vydáno: 18.1.2021  v  10.50   Autor: Jane K

Nwoo.org

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář