Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bill Gates dostal v Rusku padáka

23. 5. 2020

Bill Gates dostal v Rusku padáka

Janinna

 

Ruský prezident Vladimir Putin vykázal jak Billa Gatese tak jeho společnost Microsoft ze země.

Kromě toho byly oba subjekty zařazeny do kontrolního seznamu Federální bezpečnostní služby, a to kvůli „obavám o bezpečnost a spolehlivost“.

 

S okamžitým účinkem začalo v Rusku odstraňování veškerého softwaru společnosti Microsoft. Mluvčí vlády Sergei Zheleznyak uvedl, že Microsoft byl překvapen obviněním z monitorování milionů ruských občanů a občanů …jiných zemí prakticky v minutové taktu.

Zpráva zdůrazňuje obavy Ruska: „Spojené státy, které se prezentují jako bašta demokracie, sledovaly prakticky v minutových intervalech desítky milionů občanů Ruska a dalších zemí.“

Do tohoto ošklivého příběhu jsou zapojeny všechny hlavní internetové společnosti, které byly založeny ve Spojených státech, a tyto společnosti působí na území naší země, “uvedl mluvčí Kremlu.

 

Zakladatel Microsoftu Bill Gates, který byl zařazen do Kontrolního seznamu Federálních bezpečnostních služeb (FSB), byl také vyšetřován, aby byly přezkoumány jeho činnosti až do dalšího vyšetřování. Kreml vidí Billa Gatese na stejné černé listině jako USA-milionáře George Sorose (vykázán v roce 2015).

 

Bloomberg informoval, že Artem Ermolaev, šéf moskevské informační technologie, a ruský ministr komunikace Nikolaj Nikiforov uvedli, že Moskva nejprve nahradí Microsoft Exchange Server a Outlook na tisících počítačích e-mailovým systémem vyvinutým ruskou společností Rostelecom PJSC. .

 

Příští rok bude na miliony systémů v Rusku nainstalován software vyvinutý společností „New Cloud Technologies“, dalším ruským poskytovatelem softwaru. Microsoft Office a Windows budou nahrazeny domácími verzemi, řekl Ermolaev.

https://www.controinformazione.info/putin-chiude-e-mette-al-bando-bill-gates/fbclid=IwAR2o9a4V5ecBB1LT9tBOYtRmRyEflZ956d7PkvPEbBonqCKXvFpGSCjSt28

czechfreepress
https://bit.ly/2ymbrxc

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář