Jdi na obsah Jdi na menu
 


Běžte už s Covidem do … aneb Stop Covidalarmismu! část 2

2. 10. 2020

Běžte už s Covidem do … aneb Stop Covidalarmismu!

část 2

Michal Brand

 

Shrnutí 1. části, Úvod

 

Na přelomu roku se v Číně objevil nový virus ze skupiny SARS, resp. ze skupiny koronavirů (jak se nazývá celá skupina 4 rodů virů zahrnující desítky virů, včetně těch, které způsobují běžná onemocnění jako rýma, kašel, resp. nemoci respirační, které se jako rýma nebo kašel a teplota projevují).

 

První výskyt tohoto nového viru Covid19 však nebyl v Číně na konci listopadu až začátku prosince 2019, ale mnohem dříve v Evropě a v USA. První případy byly v Itálii v říjnu až prosinci 2019, ve Francii zřejmě v létě 2019 a v dalších zemích Evropy obdobně. (Viz linky v článcích v dalším odkaze). Nejstarší identifikovatelné případy jsou zřejmě z USA, z jara až léta 2019, kdy americké CDC šetřilo velké počty případů nemocí, které ve svých symptomech (horečky, obtíže s dýcháním, silný kašel, nevolnosti, poškození plic atd.) bylo shodné s nemocí Covid19. Americké CDC tehdy „zjistilo“, že jde o nemoc z elektronických cigaret, která se nikde jinde na světě neobjevila a zmizela sama od sebe, jakmile ji bylo možno pojmenovat „Covid19“ a obvinit Čínu.

Podrobnější informace:  https://tinyurl.com/y3wkx9eq & https://tinyurl.com/y6dx2d4a & https://tinyurl.com/yya8keo3

 

Počáteční situace se zdála být opravdu kritická. Informace z Číny ukazovaly videa lidí padajících na ulici jako mouchy. Drastická opatření vlády. atd. K tomu ještě přispívaly informace z dalších zdrojů, resp. z dnešního pohledu zřejmě dezinformace, které vytvářely obraz opravdové vražedné epidemie. Jako příklad si vybavuji (dez)informaci z Tchajwanu, že prý na oficiálních stránkách čínských úřadů ns chvíli probleskla „pravá, nezfalšovaná čísla“, která tehdy ukazovala desetitisíce mrtvých a tedy mnohonásobně více, než tehdy byly oficiální údaje.

(https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3871594 )

 

Velice opatrná reakce byla tehdy na jaře 2020 namístě. I z dnešního pohledu, z dnešní znalostí, nemohu hodnotit tehdejší krizová opatření vlády jako nesmyslná a apriori chybná. Po bitvě je každý generál. A za situace vysoké míry nejistoty, rozhodování za situace, kdy není zřejmé, jaké jsou alternativy budoucího vývoje a jaké mají pravděpodobnosti a zároveň hrozí potenciálně velmi hrozivé důsledky, některých možných variant vývoje, je správné přijmout ta rozhodnutí, která eliminují právě ty hrozivé důsledky možného vývoje. To je princip zvaný Savageovo pravidlo minimální ztráty. Navíc tehdy bylo rozhodování vlády, i chápání situace ze strany občanů, pod tlakem (dez)informací. Všechna média tehdy byla zahlcena úvahami a „zaručenými informacemi z nezávislých zdrojů“, že „čínští komunisté lžou, úmyslně falšují údaje, ve skutečnosti tam jsou desetitisíce možná statisíce mrtvých“. Za této situace se dokonce tehdy jevilo jako velice pravděpodobné, že jde o virus přímo zabijácký a masově se šířící (navíc nákaza vzduchem, tedy nejsnadnější forma transmise).

 

Dnes po téměř roce, kdy skutečně Covid19 je prokazatelně v Evropě, a po více než 6 měsících, kdy je oficiálně „pandemie Covid19“ v Evropě, je čas vyhodnotit skutečná data.

 

 

Covid19: Fakta

 

Nakažlivost viru

 

Covid19 je poměrně malá. V ČR máme více než 1,34 milionu provedených testů. A k tomu máme jenom, a zdůrazním to: JENOM 67 tisíc výsledků testů s pozitivním nálezem. A to ani zdaleka neznamená, že jde skutečně o lidi nakažené Covid19. Jen mají pozitivní test. K tomu dále.

 

Manipulativní vyhodnocování testů

 

je faktor, který ještě navíc snižuje výše uvedené údaje. Je to proto, že jsou – ať už z paniky nebo z úmyslné snahy vytvářet hysterii a paniku – používány pouze doprovodná laboratorní vyšetření formou testů PCR. Tyto testy identifikují RNA viru, nebo její zbytek. Znamená to tedy, že když se někdo setkal s virem Covid19 a virus už byl mrtvý nebo se s virem vypořádal imunitní systém daného člověka, stále ještě může být v testech hodnocen jako pozitivní. Testy PCR netestují aktivní virus, testují přítomnost části řetězce RNA viru ve vzorku, který byl získán „namnožením“, resp. apriori nepřesným kopírováním RNA hledaného viru.

Standardní metoda zjišťování nákazy je, že se testují osoby se symptomy nemoci a laboratorní vyšetření např. metodou PCR jsou doprovodná k identifikaci konkrétního viru, který nemoc s jejími symptomy způsobil. Tady se hledá jakákoli možnost najít kousek RNA ve zkresleném vzorku po mnohonásobném kopírování všech možných RNA všech možných virů ve vzorku od osoby, která ani nemá třeba vůbec žádné příznaky, která třeba ani nikdy žádné příznaky neměla a ani mít nebude, protože prostě nikdy neonemocněla Covid19. Ale pozitivní v tomto schématu být může.

A musím říci, že v dnešní mediální pandemii hysterie mám řadu pochybností ohledně správnosti testů. Je k identifikaci používán dostatečně dlouhý řetězec? Je dostatečně specifický pro Covid19 a nemůže dojít k záměně s jinými RNA viry, zejména při nepřesnosti replikace? Je počet repliakcí dostatečně malý na to, aby chyby replikace i z RNA jiných virů nevytvářely (navíc možná příliš krátký) „charakteristický řetězec Covidu19“? Je počet replikací dostatečně malý, aby nevytvářel falešný poplach z RNA mrtvých virů nebo jiného marginálního a zanedbatelného výskytu? Je řetězec používaný k identifikaci Covid19 v testech dostatečně dlouhý a identifikující živý virus nebo jde o řetězec, který nejen že se může vyskytovat i u jiných virů a nejen že může vzniknout náhodnými chybami při kopírování, ale navíc může být i u zbytku viru mrtvého?

Pozn: PCR je apriori nepřesná v kopírování – viz

https://en.wikipedia.org/wiki/Polymerase_chain_reaction#Limitations

K problematice pozitivních výsledků při vysokém počtu opakování replikací viz např. https://www.nytimes.com/2020/08/29/health/coronavirus-testing.html 

 

Druhou částí této manipulativní dezinterpretace testů na Covid19 je i skutečnost, že zdánlivě bezvýznamnou ale ve skutečnosti velice důležitou „přesmyčkou“ se z lidí s pozitivním testem pro účely propagandy udělají „nakažení“, někde potom rovnou bulvárně „onemocnění“, „nemocní“ apod. Ale to nejsou reálně nakažení, ani kdyby testy byly naprosto stoprocentně přesné. Když se Vám teď hned udělá výtěr ze sliznic a z rukou, tak se ve vzorku najdou desítky, stovky různých virů a baktérií. Bude tam žloutenka, tetanus, zlatý stafylokok, angína (resp. některý ze streptokoků nebo třeba Herpes simplex, které anginu způsobují), několik desítek virů způsobujících rýmu, pokud jste jeli metrem s Ukrajincem, tak možná i tbc atd atd atd – a to i přesto, že nejen že nemáte žádný příznak žádné z nemocí, ale ani nemáte žádnou nemoc. Ale jste „pozitivní“ na kdeco. A šup s Vámi do karantény, že? Nebo ne?

 

Navíc se objevují fakta o tom, že testy jsou cíleně označovány jako pozitivní.

Z předchozí části:

 

Ultra covidalarmistické zpravodajství MSN muselo zveřejnit případ, kdy ze 144 „pozitivních“ testů jich ve skutečnosti bylo plných 90 (devadesát! ze 144 plných 90!) falešně pozitivních.

https://www.msn.com/en-us/Health/medical/state-lab-finds-90-positive-covid-19-test-results-were-false/ar-BB16Yche?ocid=sf

 

To je 62,5% FALEŠNĚ POZITIVNÍCH TESTŮ.

….

Před nějakým časem proběhl na alternativních webech vtípek o tom, jak prezident Tanzanie zaslal několik vzorků k otestování soudruhům lékařům z „vyspělého“ západního světa, kteří přijeli do Tanzanie bojovat se strašlivou pandemií Covid19.

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-tanzania-idUSKBN22F0KF

Výsledek testování: Pozitivní na koronavirus podle západních expertů a skvělých testů na Covid19 byla jak koza, jejíž vzorek byl odeslán k otestování, a pozitivní byla i  zaslaná šťáva z papáje. Tehdy jsem se tomu smál. Dnes už to vidím jako klidně možné.

 

A to ještě nic není. U mě ve firmě si dva zaměstnanci šli nechat udělat test na Covid19. Jen tak. Došli na příslušné testovací místo, zapsali se do „pořadníku“ a čekali. Po hodině čekání na odběr vzorků je přestalo čekání bavit a odešli. No – a pak – malá chvíle napětí – jim po pár dnech přišlo každému z nich oznámení – ještě jedna malá chvíle napětí – oznámení, že jsou Covid19 pozitivní. Bez vzorků. Nedělám si legraci. I když je to napůl k smíchu a napůl k pláči.

          Konec citace

 

A v USA rozeslali 600 tisícům lidí oznámení, že uvítají, když budou darovat krev, protože na základě odběrů a testů zjistili, že jejich krev obsahuje protilátky po prodělané nemoci Covid19 a že tedy jejcih krev (resp. krevní plazma) pomůže při léčbě nemocných Covid19. Ale šlo o fejk, o falešné šíření poplašné zprávy. https://www.westernjournal.com/health-service-blames-error-telling-600000-healthy-people-covid-19/

 

A to jsou jen případy, o kterých víme. Takže – kdoví jestli máme vůbec těch 67 tisíc případů, kdy se nalezl alespoň mrtvý zbytek viru Covid19. A kolik z těch 67 tisíc jsou případy, kdy byl nalezen „podpis“ („charakteristický řetězec RNA“) jen díky chybám příliš mnoha replikací a kdy dokonce byl takto identifikován zcela jiný virus (kombinací chyb z příliš krátkého nebo chybně vybraného řetězce „podpisu“ viru a kombinací příliš mnoha apriori chybových replikací).

 

Britský ministr zahraničí uvedl, že PCR testy na Covid19 mají vysokou chybovost a dávají falešný pozitivní výsledek v 93% případů.

https://nexusnewsfeed.com/article/human-rights/british-foreign-secretary-says-false-positive-rate-for-covid-19-is-very-high/

a přímo video jeho tv interview

https://twitter.com/SkyNews/status/1308655561081225217

V českém překladu opět perfektní www.arfa.cz - https://www.youtube.com/watch?v=9XdmLz8ZZLQHYPERLINK "https://www.youtube.com/watch?v=9XdmLz8ZZLQ&feature=emb_logo"&HYPERLINK "https://www.youtube.com/watch?v=9XdmLz8ZZLQ&feature=emb_logo"feature=emb_logo

Z uvedeného článku si dovolím citovat ve volném překladu:

...professor Carl Heneghan, director for the centre of evidence-based medicine at Oxford University and outspoken critic of the current UK response to the pandemic, wrote a piece titled: “How many Covid diagnoses are false positives?” He has argued that due to a bit of a fluke involving some slightly complicated statistics, the proportion of positive tests that are false in the UK could be as high as 50%.

Volný překlad: profesor Carl Henegran, ředitel centra pro evidence-based medicine(vážně neznám český ekvivalent, praktická medicína?) na Univerzitě Oxford a otefřený kritik současné reakce Velké Británie na pandemii, napsal článek „Kolik Covid testů je falešně pozitivních?“ ...podíl falešně pozitivních testů může být až 50%

 

A článek z The New York Times z roku 2007 o kritické nepřesnosti testů PCR a falešné panice, kterou tyto testy působí:

https://www.nytimes.com/2007/01/22/health/22whoop.html

Faith in Quick Test Leads to Epidemic That Wasn’t

tedy Víra v rychlý test vede k epidemii, která se nekoná

...což je titulek vysoce aktuální. V článku se hovoří o případu falešného poplachu, falešné epidemie – a – malé překvapení – právě na základě vysoce chybových a nejednoznačných PCR testů:

 “there are probably 100 different P.C.R. protocols and methods being used throughout the country,” and it is unclear how often any of them are accurate. “We have had a number of outbreaks where we believe that despite the presence of P.C.R.-positive results, the disease was not pertussis,”

Volně přeloženo: „Je zhruba 100 různých PCR protokolů a metod, které se používají u nás (v USA)“ a není známo jak často jakýkoli z nich je přesný. „Měli jsme řadu propuknutí epidemie, kde jsme  přesvědčeni, že i přes pozitivní PCR testy se žádná (epidemie nemoci) nemoc nekonala“ konec citace

A velice důležité:

“No single test result is absolute and that is even more important with a test result based on P.C.R.”

Volně přeloženo: „Žádný test není absolutní sám o sobě a to je ještě důležitější u PCR testů“ Konec citace.

 

A my dnes máme situaci, kdy jeden jediný test je brán jako absolutní. A to navíc test PCR, o kterém je známo, že je velice problematický a velice nespolehlivý. Na skutečnost, že jednak je nesmysl používat jedno podpůrné laboratorní vyšetření jako jediné a jako klíčové pro „nakažen, karanténa, bububu“ upozornil před časem profesor Pirk. A také upozornil na zcela zásadní rozdíl mezi „nakažený“/“pozitivně testovaný“ a „nemocný“. Více zde:https://tinyurl.com/y3f2bxjm a video rozhovoru s ním https://www.youtube.com/watch?v=oaTXE6mnQ0w

 

Mimochodem, jeden známý byl teď tři dny v karanténě, kvůli kolegovi „nemocnému Covid19“, tedy kvůli kolegovi, který si šel nechat udělat test a řekli mu, že je pozitivní. Ten můj známý šel pak také na testy, i když neměl absolutně žádné obtíže. První výsledek pozitivní. Druhý výsledek pozitivní. Třetí výsledek negativní. Takže mu ukončili karanténu. A co z toho vyplývá? Že měl 2 testy ze 3 falešně pozitivní.

Takže tak.

 

 

Počet nemocných je marginální

 

Ve starých dobách, kdy se ještě přemýšlelo, by toto bylo zásadní číslo. Tyto osoby by byly testovány a pak teprve diagnostikovány jako „nakažený Covid19“. Ale jsme v dobách nových, kdy z mnoha důvodů řada skupin chce vyvolat hysterickou paniku a řada jiných skupin jim z různých důvodů podléhá a paniku dále šíří.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/kvuli-privalu-nemocnych-hrozi-omezeni-zdravotni-pece-HYPERLINK "https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/kvuli-privalu-nemocnych-hrozi-omezeni-zdravotni-pece-40337409"40337409

Podle dat Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS), která zveřejnil server Hlídač státu, je k dispozici celkem 22 872 lůžek s možností dodávat pacientovi kyslík. Pro pacienty s covidem je vyhrazeno 979 z nich.

Minulý týden byla celorepublikově volná třetina standardních lůžek s kyslíkem a polovina umělých plicních ventilací. Jenže od té doby vzrostl počet hospitalizovaných ze 413 o polovinu a počet těžce nemocných z 93 rovněž o polovinu. Konec citace

Takže tu máme téměř 23 tisíc lůžek, na kterých je možné podávat pacientům kyslík a zajistit maximální péči. A máme 93 pacientů ve vážném stavu, u kterých byl mimojiné nalezen Covid19 v testu (nebo taky ne, vzhledem k nepřesnostem testů). Tak to je  0,41%-ní vytíženost lůžek v důsledku „strašlivé pandemie koronaviru“. Uff. Dělají si z nás srandu? Nebo jim jeb..o?

 

Takže tu je vytíženost 0,41% lůžek s kyslikem. Pandemie! Morová rána! Konec světa! Musime vyhlásit vyjímečný stav! A když ta vytíženost lůžek bude větší než 1%, tak Prymula nařídí preventivně popravovat osoby starší 50 let! Aby se nám „nezhroutil zdravotni systém“. :-D

 

Krucinál, těch 23 tisíc lůžek s možností podávat kyslík a zajistit akutní péči je na všechno, jen ne na Covid19? Takže když přijde další chřipka, opět zmutovaná, protože virus chřipky mutuje velice rychle, tak budeme zase říkat „už máme dalších 100 případů těžkého průběhu chřipky, ale nemůžeme je dát ani na jedno z těch 23 tisíc lůžek, která máme pro těžké průběhy respiračních onemocnění, takže se blížíme kapacitě vyčleněné speciálně pro tuto chřipku. Horor!“

 

Ksakru! Vždyť přeci ta lůžka jsou pro všechna možná respirační onemocnění s těžkým průběhem  i pro další nemoci. Letos to může být Covid19 - část z těch 23 tisíc lůžek A jak velká část? No tak velká, jak je aktuálně potřeba. Pro Covid19 nebo jakoukoli jinou nemoc vyžadující tuto danou péči. Nebo jako odteď to kvůli plk. Prymulovi bude tak, že třeba půjdete ke svému doktorovi s tím, že jste si opařili ruku. A on Vám řekne „ne ne, sice mám prázdnou ordinaci i čekárnu, ale svoji dnešní kapacitu na popáleniny jsem už vyčerpal, takže běžte domů a požádejte ministra zdravotnictví, ať urychleně zajistí dalšího doktora a další ordinaci do tohoto obvodu“. ???

Jako - dělají si z nás plk. Prymula a covidalarmisté pr...el?

 

Kolik z těch 93 je ve vážném stavu kvůli kombinaci pozitivního testu a jednoho nebo více jiných vážných onemocnění nám panic-making média nesdělí. Z údajů amerického CDC vyplývá, že z osob, které zemřely s Covid19 jich 94% mělo jinou vážnou dispozici (vysoký věk, diabetes, srdeční nemoci, obezita). Lze tedy předpokládat, že z těchto 93 osob ve vážném stavu v ČR jich je cca 6, kteří nemají jiné vážné onemocnění nebo dispozici k vážnému stavu při jakékoli další komplikaci – chřipce, angíně, zápalu plic, jakékoli virové nebo bakteriální infekci (a vůbec by nemuselo jít ani o výskyt Covid19 v testu natožpak o onemocnění Covid19). Takže jen zhruba 6 lidí v ČR je aktuáně vážně nemocných kvůli Covid19.

 

Pozn.: Mediální propagandistická ofenzíva „Covid, Covid, bubububu!“ má samozřejmě řadu důsledků v reálném světě. Podle mých informací z několika nemocnic, kde mám známé, se v nemocnicích hromadí pacienti. Kteří mají pozitivní test a příznaky nějaké virózy. A v hysterické panice vyvolané mediální masáží mají pocit, že tato chřipka (třeba se po....e, řeknu to ještě jednou : tato chřipka přejmenovaná  na Covid19 pro zvýšení efektu a k vytváření strachu a paniky), tito lidé pak mají velice často mediální masáží implantovaný pocit, že tato chřipka Covid19 je hotový mor, černá smrt a že musí odejít od rodiny – buď do nemocnice nebo do lesů, kde zemřou o samotě a „neohrozí rodinu tou strašlivou nemocí“. „Strašlivá nemoc“, která má ale reálně za celou dobu, za 6 měsíců „pandemie“ tolik obětí, co běžná respirační onemocnění za jeden každý průměrný den jednoho každého průměrného roku. A tak se nám skutečně plní nemocnice – lidmi, kteří místo aby se vyleželi doma, tak okupují nemocniční lůžka v uměle vyvolané hysterii a panice.

 

Také se tam prý hromadí staří lidé, kteří byli z domovů s pečovatelskou službou s jakoukoli virozou vystrašeným personálem hbitě vystrčeni do nemocnice a domovy se teď bojí je vzít zpět.

 

Uměle vyvolaná panika, naprosto reálné důsledky. Uměle vyrobená krize zdravotního systému. (A zanedbávání běžné zdravotní péče by bylo samostatnou kapitolou. Lidé se bojí chodit k lékaři s jiným problémem, aby se nenakazili „morem“ Covid19. Bojí se chodit na vyšetření, odkládají operace. To budou skuteční mrtví – ale ne kvůli Covid19, ale kvůli mediálně vytvořené pseudo-pandemii a bezdůvodné leč reálné hysterii, strachu a panice.

 

Viz  např čerstvá zpráva https://www.novinky.cz/domaci/clanek/temer-polovina-lidi-s-koronavirem-v-ceskych-nemocnicich-tam-vubec-nemusi-byt-40337992

Téměř polovina lidí s koronavirem v českých nemocnicích tam vůbec nemusí být

V nemocnicích je hospitalizováno zhruba 42 procent pacientů s koronavirem, kteří mají lehký nebo bezpříznakový průběh a nemuseli by tam tedy pobývat. Konec citace

 

 

Počet úmrtí na Covid19 je enormně nízký

 

a je na úrovni „utonutí při plavání“ a podobných marginálních příčin smrti.

 

V ČR každý rok umře na respirační onemocnění téměř 8 000 lidí. Je jisté, že i letos by tomu bylo cca tak a to i bez Covid19. S Covid19 (s koronavirem! ne na koronavirus!) zatím zemřelo v ČR 636 lidí. 636 lidí a byl jim v testu vykázán nalezený Covid19. Skutečnou příčinu smrti nikdo nezkoumal, protože přesně to velí Ministerstvo zdravotnictví i hysterická vlna mediální a „expertní“ propagandy (propagandy z úst a per pečlivě vybraných „odborníků“ s tím jedině správným covidalarmistickým třídním přístupem).

 

Z těch 636 lidí, kteří v ČR zemřeli s pozitivním testem (možná s pozitivním testem, možná také s fejk pozitivním testem) na koronavirus jich odhadem tak 200-300 zemřelo aniž by skutečnou příčinou byla nehoda, rakovina, srdeční onemocnění (před-covidové), infarkt (bez ohledu na covid), zápal plic způsobený jinými viry nebo baktériemi, apod. Z těchto 200-300 lidí, u kterých nelze hned na první pohled vyloučit Covid169 jako příčinu smrti (když se někdo rozsekal na motorce, tak lze Covid19 vyloučit i když pokyny ministerstva zdravotnictví říkají pravý opak), jich kvalifikovaným odhadem dle dostupných dat nemělo jinou vážnou dispozici (vysoký věk, diabetes atd) cca 12-18. 12-18 lidí, kteří zemřeli v ČR, měli pozitivní test na Covid19 a neměli vážné zdravotní komplikace nesouvisející přímo s Covid19 a tak neměli jasnou dispozici k úmrtí při jakékoli vážnější viróze. Ale ani tak nikdo nezkoumal skutečnou příčinu smrti. Což mohla být klidně jiná viróza a v testu se jen doprovodně objevil i Covid19. Takže: 12-18 lidí, kteří za uplynulých 6 měsíců totální hysterie a paniky možná zemřeli na Covid19.

 

Každý rok zemře na respirační onemocnění v ČR téměř 4 tisíce mužů a více než tři tisíce žen. Každý rok. Už před Covid19. https://www.czso.cz/documents/10180/45964394/13012517a03.pdf/f8093a06-847f-4562-9af5-bc4b8f01f44c?version=1.0

Na jiná, ne-covidová respirační onemocnění i letos jistě umírají lidé. Takže z těch 12-18 lidí, kteří zemřeli, měli pozitivní test na Covid a neměli zcela jasnou JINOU příčinu smrti nebo jinou vážnou nemoc, tak z těch jich možná dalších 10-15 zemřelo ve skutečnosti na jinou virózu nebo bakteriální infekci. To je matematika, která je sice podle neomarxistických soudruhů „white supremacy“, ale na rozdíl od pindů propagandy a blábolení multikulturalistů matematika nelže a dává jasný a neoddiskutovatelný obraz skutečnosti.

 

Pozn.: Každý, kdo zemřel a byl mu vykázán pozitivní test na Covid19 (ať již falešný pozitivní test na zbytek mrtvého viru nebo marginální výskyt, nebo falešný pozitivní test kvůli chybově zreplikované RNA zcela jiného viru, nebo prostě fejk pozitivní test) je označen jako zemřelý na Covid19 - viz https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19/vysvetleni-pojmu . I kdyby se zabil při autonehodě nebo spadnul ze střechy.

Cituji: Celkový počet úmrtí osob s onemocněním COVID 19 zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID 19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí...

 

Podívejme se na fakta, na tvrdá data – skutečný počet úmrtí po týdnech za roky 2015-2020.

https://www.rajce.idnes.cz/f1463399890

Data: Zdroj ČSÚ, https://tinyurl.com/y6pucxr4

Když se podíváme na graf, vidíme výraznou odchylku směrem nahoru v prvních týdnech roku 2017, potom na přelomu února a března v roce 2015, výrazný pohyb nahoru v březnu až dubnu 2018. Rok 2020 je v počtu úmrtí naprosto nudně průměrný, šedivý, zaznamenání nehodný rok. Kde je ta strašlivá smrtící epidemie?

 

Ale máme reálné důsledky Covidpaniky. Máme tu staré lidi, kteří jsou vystaveni obrovskému stresu. Každý den slyší v televizi, že je tu ten strašlivý Covid, že oni, staří lidé jsou nejvíce ohroženi, že už umřelo 600+ lidí. A nikdo nezmíní, že těch 600 lidí nezemřelo vůbec na Covid. A nikdo nezmíní, že každý rok zemře 400x více lidí  jiná a zcela běžná respirační onemocnění než kolik jich možná, možná  zemřelo na Covid (okolo 20 jich možná, možná zemřelo na Covid, buď zcela, nebo byl poslední kapkou k dalším předchozím nemocem; na jiná respirační onemocnění  každý rok umře v ČR 400x více lidí, tedy skoro 8 000 – data Českého statistického úřadu).

 

A tak jsou staří lidé vystresovaní. A mají vyšší úmrtnost, protože stres oslabuje imunitu, negativně ovlivňuje činnost srdce a způsobuje a negativně ovlivňuje další a další věci, které jsou právě tou nejčastější příčinou smrti starých lidí.

 

A tak tu máme fakticky úmrtí starých lidí na stres z propagandy Covidu. Ve Velké Británii jen za duben 2020 zemřelo navíc oproti jiným srovnatelným obdobím více než 10 000 starých lidí, postižených stařeckou demencí. Zřejmě jednak zanedbávání standardní zdravotní péče kvůli covidalarmismem vyvolanému strachu a ochromení zdravotního systému a systému sociální péče, jednak zřejmě vliv stresu na tyto staré lidi.

https://www.theguardian.com/world/2020/jun/05/covid-19-causing-10000-dementia-deaths-beyond-infections-research-says

Už jsem to jednou psal, ale zopakuji to a zdůrazním to znovu – vzpomeňte si na těch 10 000 mrtvých v důsledku uměle vyvolané paniky Covidalarismu jen v Británii a jen za jeden jediný měsíc, kdykoli bude někdo argumentovat možná zvýšeným počtem úmrtí. Nezanedbatelná část letošních mrtvých jde na vrub Covidalarmismu a uměle vyvolané hysterie a paniky.

 

 

Dnešní idnes.cz přinesl tento zajímavý článek:

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/nejvetsi-epidemie-chripky-v-historii-ceske-republiky-1995-tisice-HYPERLINK "https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/nejvetsi-epidemie-chripky-v-historii-ceske-republiky-1995-tisice-obeti-plosne-uzavrene-skoly.A200921_123337_domaci_chtl"obeti-plosne-uzavrene-skoly.A200921_123337_domaci_chtl

Malý pohled zpět do historie. Pohled na epidemii běžné chřipky v roce 1995-1996. Tehdy bylo nakaženo, ne pozitivně testováno na možnou přítomnost RNA nebo zbytku RNA viru chřipky, tedy tehdy bylo nakažených (nemocných) 5 000 lidí na 100 000 obyvatel (v Jižních Čechách, viz článek). V dnešním měřítku by to znamenalo, že by muselo být nemocných nemocí Covid19 cca 500 000 lidí. Ale nemocných, ne jen pozitivně testovaných na RNA (navíc s možnou významnou nepřesností testu samotného).

V lékařské péči je dnes (dle článku na novinky.cz výše) cca 600 lidí. To je tisíckrát méně než by bylo v roce 1995, kdyby i tehdy vlády a mocenské struktury podlehly hysterické panice. Dnes je každý, kdo má pozitivní test hned v karanténě na deset dnů s celou svojí rodinou a půlkou firmy a čtvrtinou ulice. A každý, kdo má pozitivní test a má alespoň nějaké příznaky je hned případ pro lékařskou péči. „Mor! Mor! Mor!“

 

Lucie Bílá se vyležela i bez hospitalizace. Propásla svoji šanci být mediální hvězdou Covidalarmistické propagandy. Stačilo se nechat hospitalizovat a pak vyprávět příběhy „je to strašlivá nemoc“, doplnit popisem příznaků, které jako u jakékoli jiné nemoci působí vždy hrůzostrašně a byla by hned megahvězdou covidalarmistické propagandy. Navíc by mohla točit reklamní spoty na nějakou neexistující vakcínu nějaké západní farmaceutické společnosti – mám na mysli některou z těch vakcín, kterých už EU nakoupila 600 milionů ale které ještě ani neexistují a u kterých si farmaceutické firmy nechaly předem potvrdit absolutní imunitu vůči žalobám kvůli škodám na zdraví způsobených touto jejich vakcínou.

Pozn.:Ad popis příznaků a manipulativnost podobných PR-článků - měl jsem dvakrát fakt ošklivou střevní chřipku, jednou úplavici při cestách do exotických krajin, a k tomu minimálně dvě nebo tři fakt drsné virózy s vysokými horečkami atd. - kdyby byla vlna propagandy „strašlivá střevní chřipka“, mohl bych Vám tady teď popsat příznaky, dodat nějaká hrůzostrašná  prohlášení a při první mírně řídké stolici byste se nervově zhroutili a nechali se hospitalizovat na JIPce ve strachu a panice.

Články popisující individuální zkušenost osoby, která navíc podvědomě ví, že když bude přitápět v hysterické panice, tak bude mediální hvězdou a jinak ne, k tomu navíc přičtěte sklon k sebelítosti, který u řady lidí je vše jen ne zanedbatelný, takové články jsou obyčejnou psychologickou manipulací lidí. Ať vezmete jakoukoli jen trochu vážnější nemoc, tak když začnete zveřejňovat rozhovory s .lidmi, kteří si tou nemocí prošli, a bude to v atmosféře vytvářeného a již vyvolaného strachu, tak bude každá těžší chřipka, každý zápal plic, každá žloutenka, téměř cokoli bude vypadat jako děsivá zabijácká morová rána. Stačí když na tu hru přistoupí dostatečné množství médií, presstitutů, „odborníků“ a politiků.

 

Mimochodem, všimli jste si, že se objevil nový termín? Bezpříznakové onemocnění, bezpříznakový průběh nemoci. Co to jako je?!?!?!?!? Nemoc je: Nemoc neboli choroba či onemocnění je patologický stav těla nebo mysli, který je projevem změny funkcí buněk a v důsledku i morfologickým poškozením těchto buněk, tkání a orgánů. Wikipedia

Takže teď tu máme nemoc, která je prý nemocí („bezpříznaková nemoc“) ale nevyvolává žádný patologický stav těla nebo mysli, který by byl projevem změny funkcí buněk a v důsledku i morfologickým poškozením těchto buněk, tkání a orgánů. Jinak řečeno, máte nemoc aniž byste byli nemocní.

 

To je jako kdyby někdo přišel k doktorovi a ten mu řekl, že má třeba tuberkulózu. Ale bezpříznakovou, takovou, kdy nedochází k žádným problémům a bacil je prostě zlikvidován imunitním systémem. (Imunitním systémem vycvičeným očkováním proti TBC, které jsme teď jako povinné v ČR zrušili, protože tak hloupě to dělají v západní Evropě a neočkují proti TBC povinně všechny. Tak my to budeme dělat také tak hloupě, abychom snad nezaostávali za vyspělým Západem. Ale mě to vůbec nepřekvapuje – když si západoevropské země natahaly statisíce a miliony nepřizpůsobivých a neintegrovatelných parazitů, kriminálníků a teroristů, tak se i v této otázce nalezne u nás v ČR řada lidí, kteří říkají, že dokud také nebudeme mít teroristické útoky, strach v ulicích a ve školách, no-go zóny, masová rabování a zapalování aut a obchodů apod., tak že prý nebudeme dost vyspělá země).

 

Příště někdo půjde k doktorovi a ten mu řekne že na základě směrnice WHO mu oznamuje, že má rakovinu bez jakéhokoli zhoubného bujení, tedy rakovinu bezpříznakovou. A AstraZeneca nebo Sanofi nebo jiná farmaceutická firma bude mít speciální vakcínu proti bezpříznakové tuberkulóze nebo bezpříznakové rakovině, která bude stát 10 000 Kč jeden kus a příslušná farmaceutická firma bude mít zákonem danou imunitu proti žalobám za vedlejší následky vakcíny proti bezpříznakové rakovině nebo bezpříznakové tuberkulóze :-D

 
Pozn.: Když si k tomu p
řidám ještě nejsmrtelnější a nejjedovatější přitom stoprocentně bezpečně nezabíjející nervově paralytickou látku světa, tedy Novičok, tak už to je vážně jak v nějaké parodii.

 

Údaje z USA, kde levičácká média, politici z Demokratické strany a další extrémisté vytvářejí obraz morové rány – pravděpodobnost přežití nemoci Covid19:

Age Group                                           Probability of Survival

 

0-19:                                                    99.997%

20-49:                                                  99.98%

50-69:                                                  99.5%

70+:                                                     94.6%

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/planning-scenarios.html

Na úrovni chřipky nebo zápalu plic.

 

A mimochodem, pamatujete se na „zaručené předpovědi odborníků“ z jara? Prý jakmile se Covid dostane do Afriky, tak budou stamilióny mrtvých v Africe a desítky milionů lidí z Afriky budou prchat do Evropy, aby si zachránili holé životy. Ale protože kapacita lodí pašeráckých organizací z kriminálního sektoru nigerijské a libyjské mafie a evropských neziskových organizací je omezená, tak se nekoná (zatím, díky Bohu) přesun desítek milionů lidí z Afriky. A nekoná se ani žádná pandemie s miliony mrtvých v Africe – a to i přesto, že zdravotní péče je v Africe na prachbídné úrovni. Žádné milióny mrtvých se v Africe nekonají. Proč? Protože když je tam někdo zdravý nebo má běžnou nemoc chřipkového typu, tak neběží v panice na nespolehlivý test s obavou, že dostal mor.  V Africe nemají strašlivou pandemii s miliony mrtvých (které neustále slibuje WHO a experti). Proč? Protože tam nemají Prymuly a Českou televizi. Ti by jim je hned dodali do hlavních zpráv.

 

Takže:

 

Běžte už s Covidem do …!

 

Stop Covidalarmismu!

 

Stop nastupujícímu Covidfašismu!

 

Pokračování příště

 

Post Scriptum: Tenhle obrázek mi poslal dnes jeden známý – prý to stihl „PrtScr“ na facebooku ředitele motolské nemocnice, ale už to facebook smazal. Nemám pražádný důvod tomu známému nevěřit.

https://michalbrand7.rajce.idnes.cz/Fakta/1463464751 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář