Jdi na obsah Jdi na menu
 


A je to o venku. Jak funguje podvod s úmrtím na koronavirus - Falšování statistik podle návodu ministerstva zdravotnictví.

17. 9. 2020

 

A je to o venku. Jak funguje podvod s úmrtím na koronavirus - Falšování statistik podle návodu ministerstva zdravotnictví.

Může za to Ken, nebo to na něj ušili?

16. 9. 2020

 

Navzdory obrovské mediální masáži se veřejnost diví, proč jsou počty úmrtí “s covidem” tak mimořádně nízké. Vždyť by měla kolem řádit pandemie apokalyptických rozměrů!

 

Skutečnost je však ještě horší – do kolonky “s covidem” jsou úmrtí podle návodu ministerstva zdravotnictví zařazována způsobem, který jasně odhaluje monstrózní podvod, jehož jsme součástí.

 

Vše odhaluje na svých stránkách Ministerstvo zdravotnictví ČR v rubrice “vysvětlení základních pojmů – COVID19.”

 

Úmrtí

Celkový počet úmrtí osob s onemocněním COVID19 zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí, zda k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni.

 

V praxi to tedy znamení, že do kolonky “Úmrtí” jsou podle MZČR zařazovány i případy, které nijak nesouvisely s COVID19. Pouze stačí, že byl zemřelý někdy pozitivně testován – ale pak se třeba vyléčil.

 

Pokud je nyní průměr cca 2,6 úmrtí denně – a při takto podvodné metodice, kolik je asi ve skutečnosti? Kolik případů opravdu proběhlo tak, jak popisují média, totiž že pacient dostal koronavirus, kvůli kterému se zhoršil jeho stav natolik, že zemřel.

 

Tato statistika (úmrtnost přímo způsobená onemocněním covid-19) není k dipozici – ač je jediná relevantní.

 

Od 1. března, kdy údajně vypukla pandemie, zemřelo v souvislosti 476 lidí, tedy ani ne 3 lidé denně. Terminologie se přitom postupně měnila. Média používala termín: “Zemřeli na koronavirus”, což je lživé a v podstatě jde o trestný čin šíření poplašné zprávy.

Nyní používá ministerstvo zdravotnictví termínúmrtí v souvislosti s onemocněním COVID-19” – ale i toto je nepřesné a zavádějící.

 

Čtěte též:

To snad ne! Nejmladší pacient (44 let) zemřel přímo na COVID-19? “S jeho smrtí COVID-19 vůbec nesouvisel,” uvádí ošetřující lékař. Proč média lžou o koronaviru. Umírají lidé, kteří mohli žít.

 

Arfa.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář