Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zastavme fašismus a hanobení osvoboditelů Dr. Jiří Jaroš Nickelli, Společnost L.Svobody Brno

4. 9. 2020

Zastavme fašismus a hanobení osvoboditelů

Dr. Jiří Jaroš Nickelli, Společnost L.Svobody Brno

 

Po maršálu Koněvovi přichází na řadu president Beneš. Dějepisný idiot, jenž pomaloval pomník presidenta Budovatele, presidenta Obnovitele, jak ho spontánně nazval národ roku 1945, nezná výrok Hitlera, který řval roku 1938 v norimberském Sportpalastu toto: " Zde stojím já a tam stojí Beneš!"Ovšem nám, pozůstalým 360ti tisíců rodin po bojovnících a obětech nacismu je jasná jedna věc. Onen idiot není pouhý vandal. Onen idiot není pouhý psychopat. Onen idiot není pouhý svedený pomatenec. Onen idiot musí být podle svého projevu hotový fašista.  Proč?

Protože postavil do jedné řady presidenta Beneše vedle rasisty a masového vraha Hitlera, nebo masového vraha Paveliče, nebo masového vraha Bandery, nebo masového  vraha Pinocheta, nebo masového vraha Pol Pota...

 

Přitom to samé, co se stalo pomníku dr.Beneše, se v Británii stalo pomníku premiéra W.S.Churchilla. To není náhoda. To nejsou ojedinělé výstřelky. To jsou projevy organizovaného nástupu fašismu - onoho fašismu, který začal v Británii popírat bojovníka proti fašismu Churchilla, který v USA popírá Roosevelty, a který na Ukrajině popírá J.V.Stalina jako bojovníka proti fašismu a hanobí jej stejně jako "masového vraha".

Ideologický neandertálec, který toto způsobil u dr.Beneše, není a nemůže být výplodem pouhého individualismu. Je výplodem třicetileté antipropagandy proti presidentu Budovateli - antipropagandy zahájené na popud knížete Schwarzenberga expresidentem Havlem a jeho nesmyslnou a lživou omluvou tzv. sudetským Němcům za odsun,který oni nazývají lživě vyhnáním.

 

Sám pan kníže korunoval tuto antipropagandu nesmrtelnou lží v presidentské debatě, kdy vyslovil tu odpornou antihistorickou lež, že dr.Beneš by mě dnes stát před soudem válečných zlosynů v Haagu.

 

Ale o to tu v první řadě nejde. O co tedy jde?

Pokud se Česká republika ještě pokládá za nástupníka státu antifašistické koalice, státu,který president Beneš vedl do vítězného boje s nacistickým III.reichem, pak jako stát nesmí nečinně přihlížet k hanobení svého státníka, jenž se ze zákona zasloužil o stát.

 

Toto především je věc orgánů státu, zarazit tyto hnusné projevy krystalického fašismu (nacismu,chcete-li).

 

Stát by měl konat taková opatření,aby pomníky Beneše v Praze i v Brně byly ochráněny před útoky fašistů všeho druhu - když už to nedokázal ochránit a totálně selhal u maršála Osvoboditele Koněva!

Pokud státu stojí za to ochraňovat pomníky svého státníka,pak kamerové systémy a noční hlídky bezpečnosti u pomníků nebudou pro orgány valný problém.

Pokud stát bude laxní, jako byl u Koněva, pak je namístě ochrana vlasteneckými organizacemi,například legionářskými hlídkami apod.

 

Všechny vlastenecké organizace byly měly jako jedna žena a jeden muž protestovat proti hanobení pomníku jednoho z otců zakladatelů republiky - mítinky, protestními pochody, peticemi, a dalšími legitimními prostředky.

My nejsme  první protektorát. My stále nejsme stát připouštějící oficiálně sudetskou lež.Náš Ústavní soud stále ještě má povinnost a úkol chránit a hájit presidentské dekrety. My stále jsme stát nástupník otců zakladatelů TGM, Beneše a Štefánika. My nesmíme dopustit hanobení ani jediného z nich. Tedy ani dr.Beneše.

Snad to bylo řečeno jasně a srozumitelně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář