Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vatikán oficiálně v klubu NWO - Kdo jsou členové globalistického monstra?

25. 12. 2020

Vatikán oficiálně v klubu NWO - Kdo jsou členové globalistického monstra?

Zednářská struktura. Davos, Bilderberg a další staří známí. Příprava na příchod Antikrista? Upečeno s Františkem v Římě

Autor: odjinud | Publikováno: 25.12.2020 | Rubrika: Zamyšlení

zednari_EU

 

REDAKCE PROTIPROUD informuje o veřejném přiznání papežského stolce k účasti na přeformátování světa v rámci Velkého restartu po úspěšné genocidě lidstva nástroji typu COVID-19

 

Rada pro inkluzivní kapitalismus tento týden uzavřela partnerství s Vatikánem. S takovými titulky vyšla 8. a 9. prosince řada novin. Ve skutečnosti je Rada pro inkluzivní kapitalismus vatikánským projektem, který je podporován (pravděpodobně oboustranně) velkými finančními institucemi, včetně klanů Rockefellerů, Rothschildů, Fordů a dalších. Myšlenka na vytvoření takovéto rady vznikla po konání Globálního fóra v Římě v roce 2016, kde rovněž vystoupil vatikánský pontifik a zúčastnili se ho zástupci velkých světových společností.

 

Rada zahrnuje takové firmy jako IBM, Lenovo, EY Mastercard, Dupont, Allianz SE, TIAA, State Street Corporation a mnoho dalších se sídlem v USA.

 

Ekonomický časopis Fortune poznamenal, že do Rady nedávno vstoupily Bank of America, BP, Johnson & Johnson, Salesforce a několik dalších ze seznamu „Fortune 500“.

 

Samotný časopis je mediálním partnerem Rady pro inklusivní kapitalismus. A na prezentaci Rady vystoupil minulé úterý 8. prosince generální tajemník Mezinárodní konfederace odborových svazů.

 

Globalistické monstrum

 

Na webových stránkách Rady se uvádí, že spravuje 10,5 bilionu dolarů, dalších 2,1 bilionu v tržní kapitalizaci a zaměstnává 200 milionů pracovníků ve 163 zemích světa.

 

Na vrcholu mocenské pyramidy Rady se nachází struktura zvaná „strážci“. Jedním ze strážců je například výkonný ředitel Bank of America Brian Moynihan. Podle jeho názoru „je kapitalismus předurčen dělat správné věci, pokud je řádně spravován“. Takových „strážců“ je v Radě pro inklusivní kapitalismus celkem 27. V této souvislosti bude jistě zajímavé poznamenat, že v organizaci svobodných zednářů znamená 27. stupeň zasvěcení „Vládnoucího představeného chrámu“. Při uvedení do této pozice je mu vysvětleno, že noví členové dané úrovně zasvěcení musejí střežit zednářské doktríny a zásady a také kontrolovat dodržování předpisů vydaných nejvyššími hodnostáři Řádu. Kromě toho se předpokládá, že zednáři 27. stupně představují svého druhu soudce, kteří mají právo vykonávat jim svěřenou moc dokonce i nad světskými vládami a národy.

 

Mezi „strážci“ Rady pro inklusivní kapitalismus najdeme rovněž takové osobnosti, jako je předseda představenstva společnosti Johnson & Johnson Alex Gorsky; generální tajemník Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj Ángel Gurría; předseda Visa Inc. Alfred Kelly; kalifornská správkyně státní pokladny Fiona Ma; prezident Rockefellerovy nadace Rajiv Shah; prezident Ford Foundation Darren Walker; renomovaný investor a manažer Mark Weinberger.

 

Na prezentaci Rady také vystoupila Lynn Forester de Rothschildová, která je její zakladatelkou a řídícím partnerem společnosti Inclusive Capital Partners. Ta uvedla, že „Rada bude následovat varování papeže Františka, aby dbala na „volání Země a volání chudých“ a reagovala na společenský požadavek spravedlivějšího a udržitelného rozvoje.“

 

 V kapitole o hlavních principech Rady se uvádí, že je zapotřebí takový přístup, který zajistí:

 

    Rovné příležitosti pro všechny lidi v usilování o prosperitu a kvalitu života bez ohledu na taková kritéria, jako je socioekonomické pozadí, pohlaví, etnická příslušnost, náboženství nebo věk;

    Spravedlivé výsledky pro ty, kdo mají stejné příležitosti a využívají je stejným způsobem;

    Spravedlivost mezi generacemi, aby jedna generace nepřetěžovala planetu a nezískala krátkodobé výhody, které s sebou nesou dlouhodobé výdaje na úkor budoucích generací;

    Spravedlivost vůči těm členům společnosti, jimž okolnosti nedovolují plně se podílet na ekonomice.

 

O záměrech vedení této Rady není třeba mít iluze. Podobná prohlášení o potřebě spravedlnosti a spravedlivého rozdělení zdrojů lze nalézt u mnoha struktur, kde často působí titíž lidé – Davoské Fórum, Bilderbergský klub atd. Výsledky těchto předsevzetí jsou dobře známé.

 

Nicméně účast Vatikánu jasně naznačuje možnost určitého nátlaku náboženského zaměření ve velmi blízké budoucnosti. Stačí si například připomenout vstřícný přístup hlavy Vatikánu k sodomitům a jeho prohlášení na toto téma. Je zřejmé, že útoku bude vystaveno pravoslaví (konstantinopolský patriarcha Bartoloměj se do toho nepočítá, protože již slouží zájmům globálního zákulisí, a to jak v politickém, tak v duchovním smyslu) a rovněž islám (šíitství i sunnismus), rozumí se ty abrahámské tradice, které vidí v podobných projektech známky posledních časů a příchodu Antikrista (Messiaha).

 

Zdroj.

 

Protiproud.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář