Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trump - Pokud vyhraje „loutka“ Biden, čeká USA revoluce!

1. 9. 2020

Trump - Pokud vyhraje „loutka“ Biden, čeká USA revoluce!

 

Pokud kandidát za Demokratickou stranu Joe Biden vyhraje prezidentské volby ve Spojených státech, tak nepokoje ve Spojených státech by se mohly proměnit v revoluci, prohlásil Donald Trump.

Donald Trump, americký prezident

1. září 2020 - 09:01

 

„Biden situaci neuklidní ... Pokud Biden přijde, oni zvítězí, je to slabý člověk ... Je ovládán jako panenka, “ řekl Trump pro Fox News.

 

„Nic nekontroluje,“ pokračoval americký prezident.

 

Donald Trump již dříve uvedl, že USA budou zničeny, pokud Biden vyhraje prezidentské volby.

 

Americký viceprezident Mike Pence zase nazval Joe Bidena „trojským koněm radikální levice“.

 

Biden: Trump jenom přilévá oleje do požáru sociálních nepokojů

 

Demokratický kandidát do Bílého domu Joe Biden v pondělí 31. srpna odsoudil násilné výbuchy při  demonstracích proti rasismu, přičemž obvinil svého rivala Donalda Trumpa z přilévání „oleje“  do současných sociálních nepokojů.

 

„Drancovat neznamená demonstrovat. Zapálit neznamená demonstrovat. Nic z toho nemá společného s protesty. Je to anarchie, “ řekl Joe Biden během projevu v Pittsburghu.

 

„Požáry hoří, ale máme prezidenta, který raději rozdmýchává uhlíky, než bojuje s plameny,“ pokračoval bývalý viceprezident Baracka Obamy, „prezident již dávno opustil veškeré morální vedení (...) Nemůže zastavit násilí, protože ho roky podněcoval,“ obvinil Trumpa.

 

„Donald Trump je v naší zemi toxickou přítomností již čtyři roky, za tu dobu otrávil „hodnoty“ Spojených států. Nedokázal ochránit Ameriku, více než 180 000 mrtvých při pandemii Covid-19, která srazila největší ekonomiku světa na kolena, a vlna protestů proti rasismu a policejní brutalitě, která se stupňuje. Takže teď už děsí Ameriku," řekl Joe Biden.

 

(rp,prvnizpravy.cz, figaro, rt, foto:arch.)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář