Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štefec - Kdo se to snaží ovlivnit české volby? Koudelko promluvte!!

6. 10. 2021

Štefec - Kdo se to snaží ovlivnit české volby? Koudelko promluvte!!

Nemusím Andreje Babiše. Ostatně on mě, nevím proč, údajně také moc rád nemá, přestože jsem mu několikrát pomohl. Možná kvůli mému tvrzení, že současná vláda je slabá. Což je fakt. A znáte to – pro pravdu se lidé nejvíc hněvají.

Jaroslav Štefec

6. října 2021 - 04:20

 

Nevyčítám mu to, má toho moc, píše Jaroslav Štefec na facebooku.

 

To, co se kolem něj rozjelo pár dnů před volbami v souvislosti s tzv. „Pandora papers“ nelze nazvat jinak, než čistou prasárnou. Opravdu si totiž lze jen těžko představit flagrantnější příklad pokusu o ovlivnění parlamentních voleb v ČR, než „zázračná zjištění“ na poslední chvíli, že si kdysi zakoupil domy a pozemky na francouzské Riviéře. Údajně za zhruba 381 milionů korun a, ó hrůzo, přes „offshorové ráje“, jak nám servíruje jistý Radim Vaculík z Práva na Novinky.cz. Neopírá se přitom o výsledky policejního vyšetřování, nebo jiné, stejně důvěryhodné zdroje. „Zaručené informace“ má od nějaké Pavly Holcové, z níž zřejmě prostý fakt založení webu Investigace.cz učinil něco jako Pannu Orleánskou po česku, křišťálově čistý zdroj pravdy a spravedlnosti operace „Antibabiš“.

 

Nevím, jaký člověk je Pavla Holcová, a ani mě to nezajímá. Dokonce nemám ani potuchy, kdo je „bývalý policejní důstojník a expert na praní špinavých peněz“ Kamil Kouba. Nikdy jsem o něm neslyšel, na rozdíl například od Prof. MUDr. Kamila Kouby, DrSc. Ovšem pro server Seznam Zprávy bez uzardění tvrdí, že v této 12 let staré Babišově transakci údajně „... existuje velké podezření, že šlo o nelegální peníze“. Dokládá to pitomoučkou a krkolomnou konstrukcí, v níž nelegálnost staví na tušení Andreje Babiše už v roce 2009, tedy několik let před založením ANO, že v roce 2018 jako premiér ČR převede svůj majetek, a tedy i tyto nemovitosti, do svěřeneckého fondu, a tím vlastně provede ilegalizaci nákupu z roku 2009. Prostě logická bomba.

 

Paní Holcová v rozhovoru na Novinky.cz sice připouští, že operace, kterou Andrej Babiš s penězi provedl, byla legální a že z nabytého majetku ve Francii řádně zaplatil daně, ale, vedena vhodně volenými návodnými otázky pana „novináře“ Vaculíka rovněž naznačuje, že mohlo jít o „peníze, pocházející z trestné činnosti“. Ale že jak policie, tak (zřejmě policii nahrazující) novináři (fakt by mě zajímalo – to policii nevadí, že z ní dělají úplné blbce?) to budou mít těžké dokázat. Bodejť by ne! Tyto operace byly v roce 2009 technicky naprosto legální. Nemám proto ani potuchy, o jaké „trestné činnosti“ to v článku pan Vaculík s paní Koubovou vlastně hovoří. Je to jen jakési „...temné podezření“? Takové to „tušení souvislostí“? Jako u UFO, například?

 

Když jde člověk do hloubky, ledacos tomu nasvědčuje. Nejspíš ale trochu jinak, než aktéři zamýšleli. Jak se říká, sleduj stopu peněz, a ono fakt! Za celou kauzou stojí zajímavý propletenec neziskovek – počínaje americkou Center for Public Integrity, jí založenou neziskovkou Mezinárodním konsorcium novinářů ICIJ (která celou kauzu údajně rozkryla a otevřela), financovanou prostředky „nadace“ Open Society Found George Sorose ... A zakladatelka serveru (taktéž neziskovky, placené prostřednictvím ICIJ) Investigace.cz, Pavla Holcová? Roky pracovala pro taktéž Georgem Sorosem iniciovanou neziskovku Člověk v tísni, hospodařící podle serveru ePortal.cz s rozpočtem 1,5 miliardy korun ... . Kam se hrabe AB s usmolenými necelými čtyřmi sty milióny korun! No a co se týče řečí, že český premiér je tím „nejdůležitějším“ člověkem v seznamu ... Je tam mimo jiné s Tony Blairem, několika princi, naznačují se i stopy vedoucí do Kremlu ... Prostě standardní kecy.

 

Nevím, co dělá v současné době BIS a zda její „ředitel z pověření“, plukovník Koudelka, stále ještě trucuje poté, co si Andrej Babiš dovolil neuposlechnout přímého rozkazu „seshora“ a nejmenoval ho okamžitě po skončení jeho původní smlouvy znovu čistým ředitelem. Pokud možno rovnou doživotním. Rád bych věřil, že už v tomto okamžiku příslušné orgány vědí, kdo skutečně stojí za tajemným odhalením těchto „Akt X“, a proč se, z ničeho nic, spolu se spoustou balastních keců a vyložených lží znenadání vyplavavších „expertů“, objevily týden před českými volbami. Kdo stojí za tímto balíkem nepravd a překroucených faktů? Kdo se to snaží ovlivnit české volby? Plukovníku Koudelko, promluvte!! JE TO PUTIN!?

 

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)