Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když přijdeš do Říma, a nelíbí se ti svatý Jan,nelíbí se ti betlém, nelíbí se ti kříž, vrať se zpátky domů

27. 10. 2019

Když přijdeš do Říma, a nelíbí se ti svatý Jan,nelíbí se ti betlém, nelíbí se ti kříž, vrať se zpátky domů  

a dělej si, co chceš. Protože to nejsme my, kdo má změnit způsob života a myšlení, vzkázal Matteo imigrantům

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 27.10.2019  

 

Na demonstraci s názvem „Italská hrdost“ na podporu italského vlastence a exministra vnitra Mattea Salviniho se sešlo až 200 tisíc lidí. Tito lidé protestovali i proti sluníčkářské probruselské vládě socialistů a pěti hvězd. „Léta Vás obviňovali, že jste fašisti, nacisti, rasisti, populisti. Toto není náměstí extremistů, ale Italů hrdých na to, že jsou Italové,“ řekl správně při svém vystoupení Salvini. „Žádní extrémisté, normální lidé, lid proto elitám, náměstí proti paláci,“ pokračoval Matteo. „Ve vládě sedí lidé, kteří mají ruce od krve,“ uvedl k migrační politice a vzkázal imigrantům, kteří se nechtějí integrovat, ať se vrátí domů. Matteo má naši plnou podporu při obraně před imigrací a v hájení národní identity a suverenity.

 

„Toto je Itálie, která pracuje a trpí, Itálie, která sní a doufá…Jsme lid, který stojí proti elitě, změníme historii této země,“ řekl Matteo.

 

Matteo podotknul, že chce žít ve svobodné zemi, kde nemusí čekat na telefonát od Macrona nebo Merkelové a na rozkazy z Berlína či Paříže. „Itálie Italům,“ řekl s tím, že Itálie by měla být spravována Italy a pro Italy. My v hnutí SPD také říkáme, že naše země je naše a patří českým občanům.

 

„Chceme být přátelé všech, ale ničí otroci,“ řekl Salvini trefně. A také zdůraznil, že chce Itálii předat dětem stejně tak, jako ji otcové a dědové předali jemu – Itálii krásnou, hrdou, svobodnou a suverénní. „Pro Vás, pro svoje děti a pro svou vlast jsem v případě potřeby ochoten položit život,“ zdůraznil Salvini.

 

„Když přijdeš do Říma, a nelíbí se ti svatý Jan, nelíbí se ti betlém, nelíbí se ti kříž, vrať se zpátky domů a dělej si co chceš. Protože to nejsme my, kdo má změnit způsob života a myšlení,“ vzkázal Matteo imigrantům, kteří se nechtějí přizpůsobit.

 

Matteo připomněl, že když vstupoval do vlády, tak mu všichni říkali, že s migrací nelze nic dělat a nelze ji zastavit. Matteo ale ukázal, že to jde a zavřel přístavy.

 

EU je podle Mattea financována Sorosem. Vzkázal do Maďarska, že podporuje Orbána při obraně jeho země.

 

Matteo se postavil proti vyhlazování Kurdů Turky a připomněl i tureckou genocidu Arménů. Turecký režim podle něj neztratil svůj „zlozvyk“ vyhladit menšiny, které žijí na území Turecka – nejprve křesťany, pak Armény a nyní Kurdy.

 

Šéf Ligy se též přihlásil k odkazu proti-islamistické spisovatelky Orianny Falaci. Připomněl také, že Beppe Grillo z hnutí Pěti hvězd by chtěl sebrat volební právo důchodcům. Toto ostatně občas navrhují i někteří sluníčkáři u nás a pro hnutí SPD je to naprosto nepřijatelné.

 

Postavil se i proti zvyšování daní: „Jenom kretén, který v životě nepracoval, dokáže takhle odírat Italy!“

Salvini též připomněl, že demokracie byla oloupena, čímž hovořil o tom, že hnutí Pěti hvězd vytvořilo koalici se socialisty, proti kterým se před volbami nejvíce vymezovalo. Italský příklad je pro hnutí SPD další důkaz, že potřebujeme zavést přímou demokracii, referenda a přímou odpovědnost a odvolatelnost politiků pro případ, kdy takto flagrantně politici zradí své voliče a dělají totální opak toho, co voličům slíbili ve volbách. Podobný případ je i brexit, kdy britští poslanci pošlapávají vůli Britů vyjádřenou v referendu.

 

Hnutí SPD hájí podobné věci jako Matteo a tyto uvedené věci, které řekl, můžeme jednoznačně podepsat. Česká republika na prvním místě a tato země je naše! Pokud chcete to samé, podpořte nás prosím!

 

https://www.facebook.com/hricalubos1/videos/1283815088465740/

euportal.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář