Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inkluzivní kapitalismus. Papež František uzavřel spojenectví s Rockefellerovými a Rothschildovými nadacemi

13. 12. 2020

Inkluzivní kapitalismus. Papež František uzavřel spojenectví s Rockefellerovými a Rothschildovými nadacemi

13. 12. 2020 Janinna  

 

Vatikán vstupuje do „globální aliance“ s Rothschildem, Rockefellerovou nadací a velkými bankami, aby vytvořil Velký reset.

 

Papež František oznámil, že Vatikán vstoupí do „globálního spojenectví“ s největšími světovými bankami, mezinárodními korporacemi a globalistickými nadacemi, aby vytvořil ekonomickou radu zaměřenou na přerozdělování bohatství po celém světě.

 

Globalistická iniciativa s názvem „Rada pro inkluzivní kapitalismus “ si říká  prokapitalistická organizace, jejímž cílem je vytvořit „silnější, spravedlivější a více spolupracující ekonomiky a společnosti“.

 

Elitní skupina, která si říká “The Guardians”, se definuje jako „historická spolupráce vedoucích pracovníků a globálních vůdců, kteří spolupracují pod Františkovým morálním vedením, aby se navždy chopili obchodních příležitostí“.

 

„Reagujeme na výzvu papeže Františka k vytvoření inkluzivnějších ekonomik, které rovnoměrněji a spravedlivěji rozšíří výhody kapitalismu  a umožní lidem plně využít jejich potenciál,“ uvádí ve videu dědička banky Lynn Forester de Rothschild.

 

Ve skutečnosti jsou „Strážci“ obvyklým megalomanským gangem globalistů, kteří jsou odhodláni realizovat radikální krajně levicovou politiku po celém světě.

 

Kromě papeže Františka jsou na seznamu “The Guardians” generální ředitelé společností Visa, Mastercard, Bank of America a BP, dále Lynn Forester de Rothschild, prezident Ford Foundation Darren Walker, prezident Rockefellerovy nadace Rajiv Shah a zvláštní vyslanec OSN pro klima Mark Carney.

 

„Strážci“, jak se nazývají členové správní rady, jsou nejvyššími představiteli největších světových korporací, kteří se zavázali podniknout odvážné kroky k vytvoření inkluzivního kapitalismu,“ uvedl ve středu Forbes.

 

„The Guardians“ převezme odpovědnost tím, že se zaváže k seznamu plánovaných akcí, které se budou zabývat otázkami životního prostředí, sociální oblasti a správy věcí veřejných.

 

Stalo se tak poté, co Světové ekonomické fórum, Organizace spojených národů a další instituce nedávno vyzvaly k „velkému obnovení“ s cílem reorganizovat světový kapitalistický systém na  transhumanistický socialistický světový řád, který by eliminoval soukromé vlastnictví a měnu.

pokec24.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář