Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český Covidfašismus aneb po plukovníkovi Emaneulu Moravcovi přichází plukovník Roman Prymula

27. 9. 2020

Český Covidfašismus aneb po plukovníkovi Emaneulu Moravcovi přichází plukovník Roman Prymula

 

Michal Brand

 

Plukovník Prymula se stal nedávno ministrem. Vlastně se stal jako jeho předchůdce plukovník také ministrem protektorátní vlády, protože jinak než protektorátní už českou vládu nazývat nelze od onoho nešťastného roku vstupu naší země do Třetí říše, ehm do EU. Ale k tomu jindy.

 

Dnes stačí snad připomenout jen několik důkazů.

 

Bruselský Reichskomissariat Ostland (https://en.wikipedia.org/wiki/Reichskommissariat_Ostland ) se k nám chová jako k pravým Slovanským untermenschen.

 

Od roku 2013 mají naši zemědělci dostávat stejnou výši dotací z EU jako zemědělci západoevropští, herrenvolkoví. Doposud se tak nestalo a – milé děti – jestli věříte tomu, že se tak někdy stane, tak je vidět, že máte opravdu rády pohádky. Pokud se dotace pro zemědělce nových členů vyrovnají s dotacemi pro zemědělce západoevropské, tak jedině až budou jakékoli dotace zemědělcům zcela zrušeny, protože už nezbudou peníze na nic jiného než na bruselské úředníky a na sociální dávky pro krimigranty, kteří nám jistě všem vydělají na důchody, jen co se naučí něco jiného, než je prodej drog a znásilňování nevěřících (žen, dětí, mužů starců i stařenek).

 

Když si Merkelová pozvala ze Somálska, Afghánistánu, Středoafrické republiky, Nigérie a dalších okresů „Sýrie zmítané válkou“ do Německa několik milionů negramotných „univerzitních profesorů, lékařů a doktorů věd“, tak si řekla Wir Schaffen das! a hned to zkusila zvládnout tím, že všechny ty kriminálníky a teroristy nacpe novým „členům“ EU.

 

Naše „členství“ v EU má charakter nikoli nepodobný členství nevolníka ve šlechtickém stavu. Domněnka, že jsme členem EU je stejně naivní, jako představa nevolníka, že když při robotě na panském šlape po knížecí půdě, tak je vlastně taky trochu kníže. V této naivní představě a snaze zalíbit se panstvu ze západní Evropy nebo z USA mají svoji mysl velice silně zakořeněnou především nevolníci z TOP09, KDU-ČSL, dnešní ODS, od Pirátů a část ANO (Jourová, jeden příklad za všechny). Naprosto v této absurdní iluzi pak vynikají zaměstnanci a propagandisté z ČT.

 

Ale zpět k plukovníkům v protektorátní vládě. Plukovník Prymula za posledních několik měsíců vystřídal na Covid19 snad více názorů než zásadový Petr Pithart politických stran. Roušky nejdřív smysl neměly, pak zase měly. Nejdříve nemělo smysl nic omezovat, protože jsme se museli prostě promořit, zatímco teď, když už víme, že Covid19 není nijak horší než běžná sezónní chřipka, tak teď je pro změnu potřeba všechno zavřít, zakázat, zrušit.

Aktuálně plukovník Prymula chtěl, aby pod 2 poklesla hodnota reprodukčního čísla (teoreticky číslo udávající kolik nově nakažených připadá na jednoho nakaženého; prakticky v rámci Covidalarmismu číslo udávající, u kolika lidí byl vykázán test s údajným nálezem RNA nebo zbytku RNA viru Covid19). Vzhledem k tomu, že reprodukční číslo je aktuálně 1,2, došel plukovník k názoru, že je potřeba přijmout tvrdá další opatření.

 

Na svatbě bude smět být maximálně 30 lidí.

Naproti tomu na čemkoli jiném bude smět být maximálně 10-20 lidí.

Už nyní platilo, že stát ve stejné místností smí maximálně 10 lidí. Sedět může ve stejné místnosti libovolný počet osob, ovšem jen do 21:59:59.

Donedávna plukovník Prymula, společně se všemi Covid-grétami (Covid-gréty jsou experti, kteří mají ten správný třídní názor na Covid19 a tedy ho vidí jako strašnou hrozbu) prohlašoval, že školáci nejsou rizikovou skupinou. Nyní pro změnu jsou rizikovou skupinou, ale nikoli všichni, jen školáci ze středních škol. Ale nikoli z prvního ročníku.

Vysokoškoláci jsou pak tak nebezpeční, že je potřeba vysoké školy zavřít, nejlépe na neurčito. Plukovník Prymula by to mohl udělat symbolicky 17. listopadu.

 

Na Covid19 v České republice zemřelo reálně cca 18-22 lidí. Každý rok umírá v ČR na různá ne-covid19-ová respirační onemocnění skoro 8 000 lidí. Covid19 je méně nebezpečný než běžná respirační onemocnění. Tečka.

 

Covid19 je jenom záminkou.

Záminkou k vystresování a vystrašení lidí.

Záminkou k naprostému rozvrácení společnosti.

Záminkou k nastolení totality.

 

„Teď už jsme za linií, kdy se to dalo nějak normálně řešit,“ upozornil Prymula. (Zdroj: https://tinyurl.com/y69o92ou )

 

To klidně může být pravda.

A český národ má solidní tradici v defenestracích. ;-)

 

PS: Pozn.: Ve Velké Británii jen v dubnu 2020 zemřelo NAVÍC oproti normálnímu stavu více než 10 000 starých lidí postižených stařeckou demencí – na vině byly zřejmě jednak zanedbaná péče, kvůli hysterii Covidalarmismu a jednak asi také stres a vystrašení starých lidí kvůli „Covid19, bububu!“. Covidalarmismus zřejmě zabíjí více, mnohem více než Covid19.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář