Jdi na obsah Jdi na menu
 


Česko by mělo zastavit testování na Covid -19 v zájmu ukončení paniky a hysterie podněcované WHO, vyzývají lékaři

9. 9. 2020

Česko by mělo zastavit testování na Covid -19 v zájmu ukončení paniky a hysterie podněcované WHO,

vyzývají lékaři

 

Česko by mělo zastavit testování na Covid-19 v zájmu ukončení paniky a hysterie podněcované WHO, vyzývají lékaři! Pozitivně testovaný člověk na Covid-19 nerovná se nemocný člověk! Většina z nás už má na SARS-Cov-2 virus v těle vyvinutou buněčnou imunitu, tvrdí lékařka z Olomouce! Drtivá většina pozitivně testovaných osob nemá žádný průběh nemoci, do postele ulehnou jen 2 až 3% testovaných osob a navíc s indikací chronických chorob, to je mnohokrát méně než u sezónní chřipky, která zažene do postele až šestinu populace! Proč WHO zaútočila na ČR, že málo trasuje epidemiologickou stopu obyvatelstva?

Zář 8, 2020

 

V Česku oficiálně vypukla II. vlna nákazy Covid-19 a česká média každý den informují o dramatickém nárůstu pozitivně otestovaných osob. Již 6 dní po sobě vzrůstá v ČR počet pozitivně otestovaných osob v průměru 500 lidí za 24 hodin a celkově je v ČR aktuálně 8 424 nakažených osob [1]. Jenže, do postele v nemocnici ulehlo jen 214 pacientů, což jsou 2,5% otestovaných lidí. V kritickém stavu je potom 54 z nich, což je 0,6% otestovaných osob.

 

Česká republika má přitom více jak 10 milionů obyvatel a v nemocnicích tak leží s koronavirem 214 pacientů. což je 0,021 promile české populace. Proč se kvůli 214 lidem v nemocnicích pořádají v ČR Mezinárodní pandemické hry? Musíme si tady totiž uvést jasná fakta do souvislostí, protože i politici, kteří pravidelně z poslanecké sněmovny načítají Aeronet, by se měli dozvědět, jaká je vlastně realita okolo celé koronavirové hysterie. Budeme čerpat z veřejně dostupných údajů.

Krevní test na Covid-19

 

Podle informací [2] na webu Státního zdravotního ústavu zemře každý rok v ČR na obyčejnou sezónní chřipku v průměru 1500 osob.  V České republice k dnešnímu dni zemřelo 437 lidí s indikací na koronavirus, přičemž nemocnice v ČR neuvádí Covid-19 jako příčinu úmrtí, ale místo toho uvádí do statistik, že pacient, který zemřel, byl před smrtí pozitivně testován na Covid-19. To je ale potom strašný podvod. Na tuto nesrovnalost nás do redakce upozornila lékařka z jedné nemocnice v Olomouci, která nás moc prosila, abychom neuváděli její jméno, že by ji ředitel vyhodil.

 

Jenže, toto neplatí pouze o jisté nemocnici v Olomouci, to platí úplně o všech nemocnicích v Evropě, v Rusku, v Číně a v USA, kde se zemřelí deklarují jako oběti Covidu-19, nikoliv jako pozitivně testovaní na Covid-19. Je to stejné, jako kdyby v nemocnici zemřel pacient s vysokým promile alkoholu v krvi a nemocnice by napsala, že namísto krvácení do mozku způsobeného zraněním hlavy po automobilové nehodě pacient zemřel na alkohol. Jenže, totéž se dnes provádí v nemocnicích s Covidem.

Lékařka sdělila znepokojující informace, jak je to s výrobou statistik o zemřelých pacientech s pozitivními testy na Covid-19

 

Chronický pacient s rakovinou přijde do nemocnice, otestují mu Covid-19, pacient zemře na metastázi na slinivce břišní, ale do papírů nemocnice napíše, že zemřel na Covid-19. Pokud tedy je někdo na tom špatně a je na umření, ale v nemocnici mu najdou Covid-19, tak po smrti mu do papírů napíšou, že zemřel na Covid-19, nikoliv že byl jen pozitivně otestován na Covid-19, ale nemoc u něho nepropukla a smrt nastala kvůli jinému onemocnění.

 

Centrální informační databáze totiž nepracují s anamnézou pacienta, ale pouze porovnávají poměr mezi otestovanými a zemřelými otestovanými. Pokud někdo zemře v nemocnici po dopravní nehodě a včera byl pozitivně testován na Covid-19, dostane se do statistiky jako oběť Covidu-19, vylíčila nám v emailu lékařka z Olomouce. Lékaři to vědí, vědí to primáři, vědí to ředitelé nemocnic, ale všichni mlčí, bojí se promluvit nahlas proti farmaceutické lobby.

Testovací stánek

 

Zároveň nás upozornila, že každý rok v ČR onemocní sezónní chřipkou až 10% dospělé české populace, a dokonce až 30% nezletilých. Každý rok tak onemocní chřipkou více jak 1,5 milionu českých občanů všech věkových kategorií. Z toho v průměru 1500 lidí na tuto chřipku zemře, a jedná se o skutečná úmrtí na chřipku, nejde o administrativní škatulku, že pacient zemřel kvůli něčemu jinému, ale byl otestován na chřipku pozitivně. Tak to nefunguje, lidé zemřelí na chřipku, opravdu na ní zemřeli. Jenže pro Covid-19 statistiku to neplatí. Z ministerstva zdravotnictví přišlo na jaře několik směrnic, jedna z nich určuje, že ředitelé nemocnic mají hlásit všechny zemřelé pacienty, kteří před smrtí měli pozitivní test na Covid-19. Přesně takto je to ve směrnici uvedeno, sdělila nám lékařka z Olomouce.

Nemocnice posílají nahoru hlášení o počtech zemřelých, u kterých byl před smrtí pozitivní test na Covid-19, ale neposílají se pitevní zprávy

 

Kdyby ministerstvo zdravotnictví chtělo statistiku zemřelých na Covid-19, potom by směrnice zněla úplně jinak. Ministerstvo by chtělo, aby nemocnice hlásily počty osob, které na základě pitevní zprávy zemřely na rozvinutou respirační nemoc, na akutní zápal plic, způsobený virem SARS-Cov-2. Jenže, takto směrnice není napsána. Ministerstvo chce pouze informace, kteří pacienti před svojí smrtí měli pozitivní test na Covid-19 a nic jiného ministerstvo podle lékařky nezajímá. Takže, je to stejné jako s tím pacientem, který byl nalitý alkoholem, měl bouračku, do nemocnice ho přivezli s frakturou lebky, zemřel na vnitřní krvácení, ale nemocnice by do papírů lakonicky napsala, že… příčina smrti: Alkohol!

 

Taková lékařská zpráva by možná zněla vtipně a byla by plná sarkasmu, protože za pacientovu smrt by alkohol opravdu mohl, že narušil řidičovu způsobilost k řízení auta, což vedlo k nehodě a později k úmrtí, jenže z lékařského hlediska je to samozřejmě nesmysl, protože ten alkohol nebyl příčinou selhání funkcí orgánů v těle, to bylo to krvácení do mozku způsobené tím, že řidič při nehodě prolétl předním oknem auta, protože navíc neměl zapnutý bezpečnostní pás.

 

Drtivá většina lidí, která leží v ČR v nemocnici, tam leží s dalšími vážnými nemocemi a Covid-19 byl u nich pouze otestován a zjištěn pomocí PCR testů až po přijetí do nemocnice. Drtivá většina těch 8424 pozitivně testovaných lidí nikdy neonemocní, nebo budou mít rýmu, což je mimochodem u Covid-19 příznak toho, že máte v těle buněčnou imunitu na Covid-19, jak nás upozornila lékařka.

Pokud máte rýmu a pocit nachlazení, s vysokou pravděpodobností vám PCR test řekne, že máte Covid-19, i když máte jen buněčnou imunitu proti širokému spektru chřipkových kmenů a nikdy do postele neulehnete

 

Covid-19 se u většiny lidí s imunitou manifestuje rýmou a občasným zakašláním a rovněž kýcháním. Drtivá většina lidí nebude schopna Covid-19 odhalit, protože to budou považovat za podzimní nachlazení. V ČR tak dosud za celé tři čtvrtiny roku zemřela méně než jedna třetina objemu lidí, kteří ročně umírají na sezónní chřipku. A to jsou fakta a data čerpaná ze Státního zdravotního ústavu. Takže, čeho jsme svědky?

 

Jsme svědky neuvěřitelného spiknutí a Mezinárodních pandemických her, které regulérně nahradily Olympijské hry v Japonsku, které měly letos proběhnout a byly zrušeny a odsunuty na příští rok. Podle lékařky a rovněž i podle jejích kolegů to vypadá po necelém roce zkušeností tak, že lidé v ČR mají na SARS-Cov-2 virus vybudovanou buněčnou imunitu, protože v ČR drtivá většina pozitivně otestovaných lidí nikdy neonemocní. A to je prostě důsledek buněčné imunity. U většiny lidí je jedinou reakcí na virus pouze spuštění rýmy.

MUDr. Soňa Peková ukazuje počátek, resp. centrum SARS-Cov-2 viru, které nevypadá přirozeně a mohlo být geneticky někým upraveno

 

Otázkou ale potom je, kde a na čem si organismus občanů vybudoval buněčnou imunitu? Podle jejího názoru to je možné jedině tak, že tělo přijde do kontaktu s virem, působení viru je vystaveno delší dobu a lidské buňky se naučí viru odolávat. Jenže, tuto imunitu nelze získat jen tak z ničeho nic, to by totiž znamenalo, že celá populace, a to nejen v ČR, musela být působení viru vystavena po dlouhou dobu v minulých letech, aby si populace nahrála buněčnou imunitu do svého organismu. To je jedna možnost.

 

A druhá možnost je, že virus SARS-Cov-2 se nikdy nelišil od obyčejné chřipky, což by potom vysvětlovalo, proč má většinová populace proti Covid-19 přirozenou buněčnou imunitu. Jediný virus, proti kterému máme vybudovanou silnou buněčnou imunitu, je právě chřipkový virus. Přestože každý rok ulehne do postelí až 1,5 milionu Čechů s chřipkou, dalších skoro 9 milionů neulehne, protože mají proti daným kmenům chřipky vytvořenou buněčnou imunitu za dlouhé desítky a desítky let zpětně. A to dává smysl, to se zdá být jako jediné a logické vysvětlení.

Organizace WHO kritizuje ČR, že málo špehuje a šmíruje pohyb svého obyvatelstva

 

A potom se dozvíte, že dobytkové ze Světové zdravotnické organizace (WHO) poslali české vládě urgenci a stížnost [3], že prý česká vláda málo trasuje pacienty s podezřením na Covid-19, a že prý WHO je znepokojeno vzrůstajícím počtem pozitivně testovaných českých občanů. WHO prostě chce, aby česká vláda více sledovala pohyb českého obyvatelstva, protože přesně o tom je epidemiologické trasování, čili sledování pohybu lidí, kde se pohybují a s kým přichází do styku. Jedná se o proces zavedení sledování obyvatelstva pod rouškou ochrany veřejného zdraví.

 

Možná jste zaregistrovali, že společnost Apple začala rozšiřovat novou aktualizaci operačního systému iOS v mobilních telefonech iPhone, konkrétně verzi iOS 13.7 a na internetu se šíří varování, aby si lidé tuto aktualizaci nestahovali, protože přímo v operačním jádru je instalován programový modul pro trasování lidí ve spolupráci společnosti Apple, s její mobilní infrastrukturou a pomocí zdravotnických orgánů a úřadů. Po nainstalování aktualizace je modul vypnutý, ale lidé mají strach, že Apple může dálkově funkci zapnout, a to kdykoliv bude chtít, kdykoliv o to bude firma Apple požádána, např. ze strany zdravotnických orgánů.

Dělejme to jako Donald Trump a skončeme to tady a teď, už žádné další Mezinárodní pandemické hry!

 

V České republice bude nejlepší provést to, co navrhl před pár dny Donald Trump, že nemá smysl testovat všechny lidi, protože drtivá většina lidí, která je pozitivní, nemá žádné příznaky, nikdy neonemocní, mají buněčnou imunitu. Nejlepší tedy bude zastavit testování na Covid-19 a nepodílet se na těchto Mezinárodních pandemických hrách, jejichž pravidla určují a za běhu mění farmaceutické společnosti a jejich lobbisté napojení na pandemické komise. Jak nám v emailu napsala lékařka, dává smysl otestovat pacienty, kteří přijdou do nemocnice na hospitalizaci, aby se vědělo, jestli mají indikaci na virus, aby se to vzalo v potaz při jejich léčbě na nemoc, se kterou do nemocnice přišli.

Donald Trump ukazuje epidemiologickou mapu

 

Nemá však smysl hystericky testovat po republice celou populaci a nakonec zjistit, že virus má každý třetí v populaci, ale v nemocnici se kvůli nákaze objeví jen dvě setiny promile populace. Jak nám trefně lékařka napsala, je velký rozdíl umřením na Covid, a umřením s Covidem. A ve chvíli, kdy není ze strany ministerstva zdravotnictví zájem vést statistiku pitevních nálezů a přesného určení, jestli pacienti opravdu zemřeli na Covid, nebo jenom zemřeli s Covidem, ale v důsledku jiné nemoci, potom je jasné, že se s občany v ČR hrají podivné hry. Já je nazývám jako Mezinárodní pandemické hry, které mají spoutat, omezit a monitorovat pohyb lidí a celé populace pod záminkou strašlivého viru, který podle všeho organismus drtivé většiny veřejnosti identifikuje jako známou věc, proti které má veřejnost vytvořenou buněčnou imunitu. A jaká to může být věc? No logicky, jedině chřipka, i když s trochu pozměněným počátkem tělíčka viru, jak již dříve odhalila MUDr. Soňa Peková.

 

-VK-

 

Šéfredaktor AE News

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář