Jdi na obsah Jdi na menu
 


Expert­ - Musíme se očkovat, aby vznikly nové, nebezpečnější mutace koronaviru…,proti kterým se pak budeme očkovat

3. 3. 2021

Expert­ - Musíme se očkovat, aby vznikly nové, nebezpečnější mutace koronaviru…,proti kterým se pak budeme očkovat

 

Michal Brand

 

Každý, kdo si dělal jakékoli naděje, že po očkování dostatečného počtu lidí budou odstraněna dnešní fašistická, totalitní opatření, bude zklamán. Ještě se vlastně ani nestačilo v žádné zemi, kromě Izraele a Británie, naočkovat více lidí než řadově jednotlivá procenta nebo jednotlivé desítky procent populace, a už nám mocenské elity i otitulovaní odborníci na propagaci kovid-fašismu vysvětlují, že se vlastně budeme muset očkovat každý rok.

 

Proč? Nu, protože virus mutuje. Což je tedy ošklivá dezinformace konspiračních webů, že virus mutuje a že tedy nesmyslná opatření lockdownů a očkování nic nevyřeší. Vlastně, pardon, ona už to není dezinformace konspiračních webů, ale oficiální stanovisko režimu a režimních expertů, že virus mutuje. Jen tedy s jednou odlišností ve stanovisku – podle režimních hlásných trubek virus sice mutuje, takže lockdowny a očkování nic neřeší (prostým selským rozumem vzato), ale podle režimních trubek, pardon, hlásných trubek režimu, lockdowny a očkování vše báječně řeší. Protože virus má šanci více a více skrytě mutovat asi nebo co.

 

Takže lockdowny a očkování prý vše báječně vyřeší? Po 12 měsících lockdownů je situace s covidem horší než kdykoli v historii této „pandemie“. A to je podle režimních politiků a režimních „expertů“ důkaz, že lockdowny báječně fungují a musí být zavedeny nejlépe dočasně natrvalo.

 

To je vlastně princip „Více Evropy“ aplikovaný na covid, tedy princip „když něco nefunguje, tak toho zavedeme ještě více“. A když to opět nebude fungovat, tak ještě více – a tak dále dokud n€umoříme občany, protože ‚není člověk, není problém‘, jak řekl velký vzor potentátů €vropské Unie, soudruh generalissimus Stalin.

I když - Stalin nebyl takový debil jako současná politická garnitura Západu, protože kdyby Rudé armádě velely dnešní politické špičky Západu, tak by místo vojenských operací a zajištění funkčnosti zbrojního průmyslu řešily genderovou vyváženost bojových jednotek a uniformy pro těhotné vojačky. Bojové jednotky by pak měly na nepřítele zakázáno střílet, protože střelné zbraně mají uhlíkovou stopu, a vojáci všech 102 pohlaví by si museli-y-o vystačit s náramky s nápisem „Vojáčci wehrmachtíčku, to je ale škareďoučké, čo dělátě“, což je metoda, která se přeci bezvadně osvědčila ve Švédsku proti kriminalitě pokorných tichých a vděčných uprchlíků a každá znásilněná Švédka s podobným náramkem pak jistě měla ten dobrý, hřejivý pocit, že neurazila city nebohého frustrovaného někdy dokonce i psychicky nemocného muslima.

 

V této souvislosti mne napadá citát Alberta Einsteina:

„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

 

Učebnicovým příkladem šílenství ve vztahu ke covidu je celá sqělá politická a mocenská elita Západu. Samozřejmě, spolu se všemi experty alá Flégr, Kubek, Hořejší, Šerý, Prymula, Ludwig a řada dalších.

 

Flégr by pak v učebnici šílenství mohl rovnou mít i některou z těch fotek, kterými nás ve svém strašení bombardují kovid-fašistická média alá mix24.cz. Třeba tahle by byla do učebnice šílenství fuckt dobrá:

https://www.extra.cz/images/thumbs/48/25/4825f28-284146-118649287-3265056056948231-43500-2048x0-shrink.jpg

Dám ještě jiný link, pokud by se nějakou náhodou tato fotka z internetu ztratila, protože to se úplně záhadně stává – například před pár dny jsem si otevřel stránku CIA, kde dříve byl rozhovor s šéfem CIA o tom, jak CIA skartovala většinu dokumentů k hodně špinavým pokusům na lidech MKULTRA, a – jaké překvapení – dotyčnou stránku již na webu CIA není možné nalézt. Asi technická chyba, někdo čistě omylem zmáčknul Delete (vtipné je, že se dotyčná stránka dá stále ještě dohledat na archive.org).

Takže - Šílený profesor kočkologie:

https://www.rajce.idnes.cz/f1480080747

 

 

Mimochodem, když jsme u těch mizení - víte, že NASA poztrácela originály filmů z přistání na Měsíci?

Tedy, NASA je kompletně ztratila v roce 2009.

https://www.reuters.com/article/us-nasa-tapes-idUSTRE56F5MK20090716

Ale v roce 2019 ty filmové pásy NASA opět zázračně objevila, asi na nějaké zapomenuté flešce nebo kde ;-), zřejmě dokonce i s těmi částmi originálních záběrů, kde je Obama sledující z Oválné pracovny přistání na Měsíci nebo tak nějak:

https://www.foxnews.com/science/apollo-11-nasa-moon

Dělám si legraci. Obamu tam nedali. To dokonce i jim přišlo trošku riskantní, protože by to mohlo vzbuzovat nějaká podezření konspiračních teoretiků, kdyby na záběrech z přistání na Měsíci byl i Obama v Oválné pracovně sledující vše na LED televizi.

On stačil už ten trapas, jak prý Obama s teamem sledoval v přímém přenosu „dopadení (a údajné odprásknutí) Osámy bin Ládina“ (dávno již mrtvého, protože tři roky bez pravidelné dialýzy nemohl přežít ani Osáma) - když se pak jen o pár týdnů později profláklo, že samozřejmě vojáci neměli žádné kamery pro online přenos ze zásahu. (Asi je ale měli technici ve studiu, kde ten nesmyslný flák propagandy a fikce točili. Že on to je nový žánr? „Info-fi“, informační fikce, nový šlágr západních sdělovacích prostředků, fiktivní věc vydávaná za skutečnost. Information Fiction. Info-fi. Jako je Science Fiction, vědecká fikce, tak tohle je Information Fiction. Nebo možná spíše de-fi, Debility Fiction, fikce pro debily od debilů.)

 

 

Situace s Covidem se měla zásadně zlepšit dočasnými omezeními, zavedenými v evropských zemích na jaře loňského roku. Vlastně přeci mělo stačit vydržet několik málo týdnů a covid měl zmizet, jak nás tehdy ujišťovali experti, odborníci i politické a novinářské pro- a pre-sstitutky. Konspirační teoretici sice už tehdy lživě tvrdili, že virus nikdy nezmizí, takže žádný lockdown ten virus ze světa nevymaže. Ale to byla jen odporná ruská imperialistická propaganda šířená různýma nezodpovědnýma živlama. A jaký mají opatření výsledek? O rok později, tedy o celých „několik málo 52 týdnů“ lockdownů později, a situace je strašnější než kdy jindy.

 

Protože bylo jasné, že virus nezmizí, tak se vymyslelo téma propagandy „zploštíme křivku“. Vzhledem k tomu, že po 12 měsících zplošťování křivky je situace v počtech hospitalizací horší, než kdy byla, odhaduji, že musíme pomocí naprostého lockdownu zplošťovat příštích 500 let. Nebo do vymření obyvatelstva na deprese a na lockdownem zničenou imunitu. Podle toho, co nastane dříve. Takže do toho vymření obyvatelstva. Což nemusí trvat zase až tak dlouho při nápadech západních mocenských elit a expertů.

 

Kverulanti a konspirační teoretici se ani nediví nárůstům počtu hospitalizovaných, protože je jasné, že rok „života“ bez normálního života a bez střetávání se s různými viry a bakteriemi zanechá na imunitním systému stejně drastické stopy, jako třeba roční pobyt v inkubátoru – po kterém dochází k naprostému zničení imunity, která se musí začít budovat velice opatrně znovu.

Stres a strach jsou další faktory, které rok úspěšně likvidují imunitu lidí. (Strach ze smrti, z onemocnění, o svoje blízké, strach ze ztráty zaměstnání nebo sociálního postavení atd., to vše jsou faktory drastickým způsobem snižující imunitu, stačí, když jsou v jiných případech samy o sobě; a tady jde navíc o jejich souběžné působení, navzájem se násobící).

Dalším faktorem je bezpochyby skutečnost, že se lidé dobrovolně chodí nechat nakazit ve frontě na zastrčení špejle do mozku – pokud oficiální údaje nelžou, pak je každý třetí testovaný „nakažený“. Takže ve frontě na špejli (a na virus) je nakažený buď ten před vámi, nebo ten za vámi. Anebo jste nakaženi vy osobně. Takže po odchodu z té fronty je pravděpodobnost blížící se k jedné, že jste buď nakaženi byli před testem, nebo jste nakaženi po testu. Blahopřeji všem z té fronty. Tomu se říká sebedestruktivní jednání. Covid je pak specifickou Darwinovou cenou. Jasně to dokazují data ze Slovenska i z České republiky – každý nárůst počtu testovaných je během 10-14 dnů následován nárůstem „nemocných“, „hospitalizovaných“ a „ve vážném stavu“. (Viz např. článek „Koronavirus a korelace“)

Této souvislosti si všímají i odborníci a lékaři z nemocnic – informace od lékaře s 26 letou praxí, primáře oddělení plicních chorob, nemocnice v Bojnicích, Slovensko:

V bojnickej nemocnici už najmenej druhý týždeň opäť bojujú s nedostatkom lôžok.

„Presne to kopíruje inkubačnú dobu ochorenia, po dvoch týždňoch od testovania sa tie počty vždy zhoršia.”

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/1087936/primar-z-bojnickeho-covid-oddelenia-bije-na-poplach-rozhoduju-sa-komu-daju-sancu-zit/

A to už v souvislosti s testy vůbec nezmiňuji fakt přiznaný i MSM médii, že například v USA byly na jaře ty testovací sady prokazatelně nakažené koronavirem. Nejzajímavější je fakt, že za to nikdo nebyl potrestán, jak by asi člověk očekával u šiřitelů nakažlivé nemoci v době ohrožení státu. Tak asi to šíření covidu prostřednictvím nakažených testovacích sad zase až tak moc nikomu z Deep State nevadilo. Ale hledat v tom cokoli by bylo konspirační teoretizování. A to je fuj!

 

Když lockdowny nezabraly (protože ani nikdy zabrat nemohly), přišly totalitní režimy s dalším slibem „už brzy bude vše zase normální“. Prý stačí naočkovat dost lidí vakcínou. Daná vakcína sice tedy vlastně není vakcína, protože znásilňuje buňky imunitního systému a nutí je neprodukovat protilátky (což je klíčový a životně důležitý úkol těchto imunitních buněk) a místo toho tato mRNA „vakcína“ donutí buňky imunitního systému produkovat prý části prý RNA koronaviru.

 

A ještě ani totalitní režimy nestihly dokončit tento experiment na lidech s „očkováním“ nevyzkoušenou a jen pro „emergency use“ podmínečně schválenou „vakcínou“ mRNA – a už tu máme další kolo.

 

Vlastně ani po naočkování vakcínami nebude žádný návrat k normálu, jak to eufemisticky hlásají architekti super-totalitního režimu, proti kterému by i husákovská normalizace vypadala jako svobodná společnost.

(V této souvislosti vřele doporučuji komentář od Laďy Větvičky – na rozdíl od mých komentářů krátký a velice vtipný:

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=766464 )

 

 

Už nás předem informují, že ani po očkování žádný návrat k normálu nebude. Protože mutace. Takže se budeme muset očkovat každý rok znovu a znovu a možná několikrát za rok.

„Vakcínou“, která pokaždé znásilní část buněk vašeho imunitního systému, zakáže těmto buňkám produkovat protilátky a donutí tyto buňky imunitního systému produkovat prý kousky prý RNA koronaviru.

 

Já samozřejmě nejsem profesor přes kočky (i co se týče těch dvounohých, jsem pouhý nadšený amatér bez akademického titulu), takže nejsem dostatečně fundovaný, abych mohl v televizi strašit lidi, ale troufám si tvrdit, že pokud budete dostávat každou chvíli injekci, která zlikviduje část buněk vašeho imunitního systému, tak prostě váš imunitní systém bude horší a horší a horší – a je zcela jisté, že někde je moment, kdy vás pak zabije obyčejný „rýmový“ virus nebo jiná banální infekce. Protože už příliš buněk vašeho imunitního systému bude produkovat místo protilátek různé části různých virů a tím mj. zahltí celé zbývající kapacity vašeho imunitního systému.

 

A až vás po opakovaném „očkování“ mRNA vakcínou zabije rýma, tak to bude označeno za úmrtí na covid, konkrétně na mutaci třeba „grónskou“ nebo „dolno-lhoteckou“ nebo prostě jakoukoli jinou „mutaci“ „covidu“.

 

Je totiž signifikantní, že za poslední rok nejen že prý zmizela chřipka, ony vlastně zmizely i všechny ostatní nemoci. Každou chvíli máme nějaký „vědecky fundovaný“ článek o tom, jak vědci z říšského komisariátu pro strašení obyvatelstva (Reischskommissariat für die Bevölkerung erschrecken, podporováno z fondů EU) došli k názoru, že covid má zase nějaké další možné příznaky. Myslím, že pro ilustraci stačí jeden – právě před pár týdny, na začátku sezony spálových angín, jsme obdrželi další zaručenou zprávu. Spálová angína je typická červeným jazykem (tzv. malinový jazyk). A novým příznakem covidu prý je – zbarvený jazyk, puchýřky na jazyku apod.

https://tajemnaasie.cz/2021/02/15/zmeny-jazyka-rukou-a-nohou-u-lidi-infikovanych-koronavirem/ 

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/667702/lekar-odhalil-dosud-neznamy-priznak-koronaviru-takhle-vypada-covidovy-jazyk.html

Pomalu ale jistě se blížíme době, kdy mezi příznaky Covidu bude zařazeno rovněž:

 • Lámavost nehtů
 • Nelámavost nehtů
 • Šednutí vlasů u starých lidí
 • Zhnědnutí nebo zarudnutí kůže na sluníčku
 • Bolest svalů v oblastech krční a bederní páteře (zejména u osob se sedavým povoláním)
 • Křečové žíly (zejména u osob, jejichž povolání vyžaduje dlouhé a vytrvalé stání)
 • Mozoly na rukou (zejména u manuálně pracujících osob a u zahrádkářů a kutilů)
 • Zadýchávání se při chůzi do schodů s ústy a nosem zakrytými maskou FFP2 a třemi chirurgickými rouškami
 • Akné, zejména u mladých lidí v období mezi 12 až 18 rokem života
 • Ploché nohy
 • Nechuť k sexu
 • Chuť na sex
 • Menší chuť k jídlu
 • Větší chuť k jídlu
 • Nezměněná chuť k jídlu
 • A tak dále a tak dále a tak dále

 

Tím se zásadně zjednoduší medicína směrem, který už dnes čím dál více „funguje“  – lékař se po telefonu prostě pacienta jen zeptá, jestli má pozitivní PCR test na covid. Když nemocný bude mít pozitivní PCR test na covid, lékař mu řekne, ať počká doma, až se jeho stav zhorší, pak ať si zavolá sanitku nebo pohřebáky, podle toho, jak moc podlehl flégrovské propagandě. Když nemocný bude mít negativní PCR test na covid, lékař mu poradí, ať počká, dokud nebude mít pozitivní PCR test na covid.

 

Všimli jste si? Covid je první nemoc moderní doby, kdy se nejen nezdůrazňuje, ale přímo zamlčuje prevence. Nikdo nemluví o zinku, o vitamínu D (zejm. vit D3), o posilování imunity procházkami, cvičením a dobrou náladou. A to ani nemluvím Isoprinosinu nebo Ivermektinu, které prokazatelně významně a zásadně omezují rozvinutí nemoci do vážného stavu. Místo toho máme strašení, uvádění lidí do deprese a strachu. A opatření, jejichž jasným cílem je omezit a co nejvíce znepříjemnit lidem jakoukoli fyzickou aktivitu, která by mohla udržovat lidi v kondici a posilovat jejich imunitu.

 

 

Protože při léčení jakékoli nemoci výše uvedeným způsobem („máte pozitivní test, počkejte až umřete, nemáte pozitivní test, počkejte až budete mít pozitivní test“) dojde k dalšímu nárůstu počtu úmrtí, tak se tím jednak vyřeší důchodová reforma a jednak se tím ukáže, jak nebezpečná nemoc je covid a proč je tedy nutné prodloužit nouzový stav dočasně až do 30.března…roku 2345.

 

Zároveň, léčit lidi přístupem „pozitivní test – počkejte si na smrt, negativní test – počkejte si na pozitivní test“ zvládnou i „vysokoškolsky“ „vzdělaní“ studenti, kteří nebyli za rok ani jednou ve škole. A vzhledem k úspěchům lockdownové strategie ani ve škole už nikdy nebudou.

 

Navíc se takovým moderním přístupem k medicíně rozšíří možnosti ve všech směrech. Například se konečně budou moci zapojit všichni ti negramotní „univerzitně vzdělaní“ „syrští“ lékaři s bohatými zkušenostmi s pasením koz a ovcí, kteří do Evropy vtrhli, ehm co to říkám, uprchli ze všech zemí Afriky.

 

Také bude možné zrušit řadu předmětů studia, které jsou stejně jenom nástrojem bělošského útlaku – takže ze studia medicíny například vypadne anatomie, biochemie, fyziologie a všechny další rasistické nástroje útlaku realizovaného bělošskou patriarchální společnosti. Je pozitivní, že šéf  Úřadu říšského místodržitele pro debilizaci českých untermenschen, soudruh Plaga (nepřijde vám zajímavá až mírně pikantní ta podobnost s anglickým slovem Plague? Jako by to naznačovalo jeho význam pro kdysi špičkové české školství) již podnikl první pokrokové kroky v tomto směru, když zrušil výuku Newtonových zákonů na základních školách.

 

Fyzika je totiž také nástrojem bělošského útlaku. Je zcela zřejmé, resp. všem řádně uvědomělým soudruhům neo-marxistického multikulti by zřejmé být mělo, že Newtonovy zákony jsou jen sociální konstrukt utlačovatelské patriarchální bělošské rasistické společnosti a například tělesa se vlivem síly chovají v našem vesmíru podle toho, jak se kdo zrovna cítí. Takže kdyby například sám rasista běloch Newton byl pokrokový multikulturní soudruh, nejlépe Afro-brit muslimského vyznání přeoperovaný z muže na ženu a identifikující se jako nebinární pedofilní homo, tak by pověstné Newtonovo jablko odplachtilo do vesmíru, místo aby mu spadlo na hlavu. Což je jen další důkaz přínosnosti neo-marxismu-genderismu, této pokrokové vědecké ideologie nepracujícího lidu.

 

Mocenské elity a jejich propaganda už dnes hlásají, že lockdowny budou trvat minimálně do roku 2022. A víte, co vám řeknou na konci roku 2021? Že ty lockdowny musí trvat nejméně do roku 2023 nebo 2024. A takhle to půjde dál a dál, dokud je prostě a jednoduše nezbavíme moci.

Bill Gates:

https://summit.news/2020/12/14/video-bill-gates-says-lockdowns-should-carry-on-into-2022/

WHO:

https://www.rt.com/news/512150-herd-immunity-covid-normal-who-chair/

Oblíbený covid-agitátor Gupta:

https://www.thegatewaypundit.com/2020/12/msnbcs-dr-gupta-just-get-vaccinated-doesnt-mean-traveling-liberated-masks-video/

Psaki, mluvčí voliči nezvoleného „prezidenta“ Bidena:

pic.twitter.com/UpbtgGG1XG

(‚I když budete očkováni, stejně musíte dodržovat sociální distanc a nosit roušky‘, takže pravidla lockdownů platí stejně i po očkování)

Experti:

Svět se vrátí k normálu za 7 let při současném tempu očkování

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-04/when-will-covid-pandemic-end-near-me-vaccine-coverage-calculator?srnd=premium-europe

(A vzhledem k novým mutacím během těch 7 let to nebude 7 let ale rovných 7 000 let a to při jakémkoli tempu očkování)

Z české republiky pak - název článku „Ladislav Dušek Návrat k normálnímu režimu je skoro nemožný - CNN Prima NEWS“ (zkuste si „Save Page“)

https://cnn.iprima.cz/dusek-o-navratu-k-normalnimu-zivotu-jsem-skepticky-koronavirus-tu-bude-na-veky-18617

Nebo rovnou skvělý krizový manager Babiš, který společně se svou Vládou Národní Zkázy a Pralamentem Národní Zkázy dokázal za pouhý rok naši zemi přivést do takové krize, jaká se nepodařila ani komunistům za 40 let. Krizový manager Babiš rovnou vidí MOŽNOST uvolnění lockdownu a současné fašistické buzerace a teroru až tak na rok 2023 (nebo později, že?):

https://cnn.iprima.cz/partie-do-normalu-se-vratime-az-v-roce-2023-predpovida-andrej-babis-16346

 

 

 

Vakcína, to „světlo na konci tunelu“ se ukazuje být jen světlem protijedoucího vlaku.

 

Jak jsem již napsal:

https://www.forum24.cz/covid-se-bude-vracet-ockovani-nas-ceka-kazdorocne-tvrdi-odbornik/

Covid se bude vracet, očkování nás čeká každoročně, tvrdí odborníci

 

https://www.hlavnespravy.sk/a-je-to-tu-dalsi-hoax-sa-stava-realitou-merkelova-vakciny-proti-covid-19-mozu-byt-potrebne-po-dlhe-roky/2425824

A je to tu, ďalší „hoax“ sa stáva realitou: Merkelová: Vakcíny proti Covid-19 môžu byť potrebné po „dlhé roky“

 

https://news.yahoo.com/coronavirus-vaccination-may-required-every-131214146.html

Covid vaccination may be required before every foreign holiday, say scientists

(„Očkování Covid možná bude nutné před každou dovolenou v zahraničí“)

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-v-cesku-libor-grubhoffer-akademie-ved-preockovani.A210208_143807_domaci_chtl

Vstupujeme do éry stálého očkování, kvůli mutacím se půjde zase a znovu

Nové mutace covidu-19 značně komplikují vyhlídky na rychlý konec pandemie. Podle odborníků se lidé budou muset smířit s tím, že budou kvůli mutacím viru chodit s odstupy několika měsíců či let na přeočkování. Během něj dostanou jiný typ vakcíny než při prvním očkování. Nebo zcela nový, který bude reagovat na mutace viru.

 

Konec citace.

 

 

Takže si prý budeme muset znova a znova, každý rok, možná vícekrát za rok, nechat píchnout zcela nevyzkoušenou vakcínou, která při každém „očkování“ likviduje kus vašeho imunitního systému  - část buněk vašeho imunitního systému bude donucena NE-produkovat protilátky, což je obvyklá, životně důležitá funkce těchto buněk, a namísto toho bude tato část buněk imunitního systému donucena produkovat části RNA viru a tím zahlcovat stále dál a dál váš organismus cizorodou látkou, proti které bude váš zbývající, tedy „vakcínou“ nevypnutý zbytek imunitního systému dále a dále bojovat.

 

A jaký bude výsledek?

 

V minulém komentáři „Proč musí být očkování v izolaci až do naprostého skončení pandemie“ jsem napsal:

„…lidé, kteří budou očkovaní, ale přitom mohou mírně a tedy nepozorovaně onemocnět, budou s velkou pravděpodobností přímo rájem pro výrobu dalších a dalších mutací koronaviru, které se budou dlouho nepozorovaně šířit dále.“ Konec citace

 

A vida – dnes jsem otevřel ýděsars.nco2 alias idnes.cz. A co se nedočtu?

 

Virolog: Vakcíny tlačí na mutace, očkovat se bude muset možná každý rok

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-virolog-covid-19-jiri-cerny-ockovani-mutace-kazdy-druhy-rok.A210301_173309_domaci_vov

 

V článku je celá řada perliček. První, co je nutné podtrhnout, je skutečnost, že expert na ýděsu říká, že se kvůli mutacemi vytvořeným novým kmenům koronaviru budeme muset očkovat každý rok nebo každé dva roky. Ale vzhledem k tomu, že i expert na ýděsu říká, že primárním motorem toho bude četnost mutací, pak půjde o očkování při každé významnější mutaci.

 

Nu, tak to je jen za letošek očkování proti normálnímu koronaviru, pak proti britské mutaci, pak jihoafrické, pak brazilské, pak kalifornské. Takže kdybyste se začali očkovat hned po Novém roce, 2.ledna, tak teď už máte očkování dvěma dávkami proti standardnímu kovidu (dokončeno 23.ledna). Pak chvíli pauza, třeba dva týdny (fuckt nemůžete do sebe prát jedno očkování za druhým bez přestávky, to byste byli brzo ve statistice „úmrtí covid“). 7.února naklušete na první dávku očkování proti britské mutaci, druhou dávku máte za sebou okolo 28.února. Pokud to tedy již mezitím nemáte prostě za sebou a nejste ve statistice „zemřel na/s covidem nebo s podezřením na covid“, případně „zemřel po očkování bez souvislosti s očkováním“. 14 dnů pauza a vyrážíte na další očkování, tentokrát proti jihoafrické mutaci. V půli dubna máte za sebou i toto očkování. Pokud jste ještě stále naživu, o čemž silně pochybuji zejména u starších lidí a lidí s věčnými rouškami a s věčným dezinfikováním zničenou imunitou, pak na začátku května máte za sebou očkování proti brazilské mutaci a těsně před prázdninami pak i proti mutaci kalifornské.

 

Uplynulo půl roku.

 

A vy jste těch 6 měsíců strávili chozením na očkování, vzpamatováváním se z vedlejších účinků očkování (každé má, i to nejvyzkoušenější a nejbezpečnější) a přípravou na další očkování. Samozřejmě celou dobu musíte dodržovat pravidla nouzového stavu, protože ještě není proočkováno nejméně 70% populace proti všem mutacím. A vy sami také nejste proočkováni proti všem mutacím. Takže jste strávili 6 měsíců života v kriminále s občasnou vycházkou do očkovacího centra.

Během těchto šesti měsíců koronavirus vytvořil dalších 5 až 20 mutací. Buď koronavirus, nebo management té „netopýří“ jeskyně vypouštějící do světa nové a nové verze svého produktu.

 

A vy tak máte na dalších 6 až 24 měsíců postaráno o program „života“ – budete se očkovat proti novým mutacím. A máte také na dalších 6 až 24 měsíců postaráno i o zákaz vycházení a o zákaz ŽÍT jako člověk.

 

Navíc, jak jsem odhadl při psaní minulého článku (viz citace výše), očkovaní lidé (kteří i přes očkování mohou onemocnět a navíc i virus šířit, jak již dlouho říkají zastánci očkování) budou přímo ideálním prostředím pro koronavirus, aby mohl vesele a nepozorovaně mutovat.

Nevěříte? Ale expert to říká jasně:

„Virus bude očkováním tlačen k tomu, aby mutoval“

 

Takže budete očkováni každou chvíli, vlastně budete permanentně očkováni proti všem různým mutacím a kmenům koronaviru.

 

A čím více budete očkování, tím nejen že budete mít více dok…ou imunitu (pokaždé vám část buněk imunitního systému přestane fungovat na produkci protilátek a místo toho pokaždé část buněk vašeho imunitního systému začne produkovat nové a nové části RNA nové mutace viru, čímž navíc zaměstná další buňky imunitního systému, které na to budou muset reagovat), ale čím více budete očkováni, tím více nových a nebezpečnějších variant budete produkovat.

 

A tím více budete muset být očkováni.

 

A tím více mutací.

 

A tím více důvodů pro lockdown.

 

A tím více nutných očkování.

 

A tím více mutací…

 

Takže tu máme báječné očkování, které na dlouhodobé účinky bylo vyzkoušeno během několika málo týdnů. Máme tu báječné očkování, které bylo vytvořeno na bázi nikdy nikde netestované a neschválené technologie mRNA vakcíny, která přímo manipuluje buňky imunitního systému přímým zásahem do jejich funkce a mému laickému rozumu tak tyto mRNA vakcíny silně připomínají nápad opravovat náramkové hodinky krumpáčem. A navíc to jsou vakcíny, po kterých můžete onemocnět, můžete infekci dále šířit a dokonce budete díky této vakcíně vyrábět ve svém těle nové a nové mutace, nebezpečnější a nebezpečnější.

No ty kráso, to snad musí být už úplně každému zcela zřejmé, že musíme všechny ty experty zavřít na izolované oddělení blázince.

 

Už jen drobnou pikantností je, že uvedený expert upozorňuje, že nebezpečná z hlediska vzniku nových mutací jsou i hospodářská zvířata a domácí mazlíčci, zejména pak kočky. Takže Flégr se svým kocourem je nejen psychopat, který ničí svým strašením lidem imunitu a život, ale navíc je vysokým rizikem vzniku možných nových, nebezpečných mutací koronaviru.

 

Nepochybuji o tom, že poté co naprosto nesmyslně nechala dánská vláda vybít norky, tak není daleko den, kdy západní vlády nechají pobít veškerá hospodářská zvířata – od králíků zmíněných už nyní „expertem“ na ýděsu, přes veškerou drůbež až po skot a prasata (tím mám na mysli prasata jako prasata ne prasata jako příslušníky mocenských a politických elit).

 

Koneckonců právě to teď propaguje uvědomělý multikulturně-neomarxistický soudruh Gates. A ten je vždy předvojem. Ten již před lety prohlásil (a to opakovaně), že díky vakcinačním programům dojde k poklesu populace na Zemi - což by člověk řekl, že bude právě naopak, když budou lidé očkování a tudíž nebudou umírat na nemoci. Ledaže by to byly speciální vakcíny, které buď očkované zabíjejí, nebo u očkovaných způsobují neplodnost. Nebo oboje.

https://www.youtube.com/watch?v=wfstBe1buaA

https://www.youtube.com/watch?v=PAJ3YhlUegk

Ale to je samozřejmě jen prolhaná konspirační teorie, že Bill Gates řekl, že díky vakcinačním programům dojde ke snížení růstu populace lidstva, protože ve skutečnosti řekl, že díky vakcinačním programům dojde ke snížení růstu populace lidstva. Což je zcela zásadní rozdíl proti tomu, co tvrdí konspirační teoretici, že Bill Gates řekl, že díky vakcinačním programům dojde ke snížení růstu populace lidstva. To je stejné, jako když lidé po očkování umřou, ale ve skutečnosti neumřou po očkování, ale umřou po očkování, což je zcela jiná situace.

 

V této souvislosti je nutné říci, že je jistě jen nechutná konspirační teorie, že prý nějaký významný vakcinolog a řada lékařů varuje před vakcínami typu mRNA, protože prý mohou způsobovat neplodnost.

Např.: https://www.americasfrontlinedoctors.com/wp-content/uploads/Vaccine-PP.pdf

Hahaha! To je ale trapná lež konspiračních teoretiků! Vždyť mocenské elity to s námi myslí jen a jen dobře. Po nocích ani nespí, jak přemýšlí, jak nám zlepšit život, a vůbec při tom nikdy nehledí na svoje vlastní sobecké zájmy, protože mocenské elity ani žádné vlastní natožpak sobecké zájmy nemají a nikdy ani neměly. No fuckt.

Takže jen a jen pro naše dobro nám mocenské elity například chtějí zdražit auta, která chceme, aby se pro multimilionáře mohla vyrábět auta, která skoro nikdo nechce:

https://www.autoforum.cz/predstaveni/nova-auta-zdrazi-o-100-az-130-tisic-kc-rika-ex-sef-audi-vic-lidi-na-ne-nebude-mit/

 

 

A když Gates říká, že díky vakcínám bude na světě méně lidí, tak to je asi proto – k…a, já fakt nevím, proč by to tak mohlo být. Ledaže by mocenské elity byly tak stupidní, že by si myslely, že když lidé v rozvojových zemích dostanou očkování, tak si pak večer řeknou „hele, když teď jsou ty vakcíny, tak si nemusíme pořizovat deset dětí, ale stačí pět, protože všechny dostanou od Gejce vakcínu a budou zdravé a určitě nikdy neumřou“.

Ale očkování není faktorem, který během měsíců mění kulturní zvyklosti dané tisíciletími, to by snad mohli chápat i příslušníci a příslušnice mocenských elit. A to i přesto, že příslušnosti k mocenské elitě dosahují čím dál více už jen lísáním se k systému a opakováním nesmyslů (o genderu, o vzdělaných negramotných migrantech, o člověkem zaviněném globálním oteplení, když dva roky po sobě moc nezaprší tak o vyschnutí Evropy na úroveň Sahary apod.). Takže je čím dál více platné, že považovat příslušníky a příslušnice dnešních mocenských elit za schopné a inteligentní je stejně absurdní, jako považovat členy Jakešova politbyra za ty nejschopnější a nejinteligentnější obyvatele Čech, Moravy a Slovenska své doby.

 

S těmi konspiračními teoriemi je pořád nějaká potíž a je potřeba vůči nim zaujímat správná třídní stanoviska. Například je přeci všeobecně známo, že nikdy nikde nevyzkoušené a neschválené vakcíny typu mRNA jsou perfektně vyzkoušené. Otestování dlouhodobých důsledků vakcíny pro lidský organismus sice trvá vždy 8 až 10 let, ale když se soudruzi z USA do věci obují pěkně uvědoměle, tak to stihnou i za 8 dní, natožpak za celých neuvěřitelně dlouhatánských 4-8 týdnů! Praví stachanovci. Proč by američtí soudruzi stachanovci ve vyspělých a pokrokových USA nemohli otestovat dlouhodobé důsledky vakcíny naprosto perfektně za pouhých několik týdnů, když soudruh Stachan v zaostalém Sovětském Svazu dokázal za směnu narubat lžicí na polévku třicet pět vagónů uhlí. A k tomu ještě do čutory nabrat pět set barelů ropy té nejvyšší kvality – ale vlastně nešlo o barely, protože barel byla imperialistická měrná jednotka.

 

 

Dnes soudruh Gates nejen propaguje očkování nevyzkoušenými vakcínami, které sníží růst počtu lidí na Zemi, jak sám soudruh Gates říká, ale navíc propaguje i globální oteplení, On sám sice má sbírku aut Porsche a čtyři soukromé tryskáče a barák s obytnou plochou 4,5 tisíce metrů čtverečných (rozloha zhruba 60 až 70 bytů). Ale na globální oteplení myslí dnem i nocí. Například nyní napsal knihu, že máme přestat ihned jíst jakékoli maso. Že prý musíme pobít veškerá hospodářská zvířata a jíst výhradně syntetické maso, protože jinak planetu nezachráníme a světové ledovce roztají nejpozději v roce 2010 a oceány tak zatopí pobřežní oblasti a například skoro celou Floridu. Vlastně pardon, to roztátí světových ledovců nejpozději v roce 2010 byl vědecký konsensus před dvaceti lety. AlGore o tom tehdy napsal knihu a natočil film.

A covid a jeho mutace (ať již mutace skutečné, nebo vymyšlené nebo v té netopýří jeskyni na příkaz managementu té jeskyně čerstvě vyrobené) budou naprosto perfektní pro vystrašené davy jako „zdůvodnění“ „nutného“ vybití hospodářských zvířat a „zdůvodnění“ následné genocidy, k následného vyhlazování obyvatel za pomocí podvýživy z nekvalitní a nepřirozené „stravy“. Podvyživení lidé, zejména pak podvyživené děti, budou samozřejmě umírat. A bude více „úmrtí na covid“, ať už opravdu půjde nebo nepůjde o úmrtí na covid lidí zcela vyčerpaných psychicky (z lockdownů a stálých buzerací) a již brzy i fyzicky z podřadného „jídla“, protože globální oteplení, nebo půjde o úmrtí lidí na jiné nemoci z a na vyčerpání organismu z trvalého stresu a podvýživy.

Ale vědecký konsensus je, že musíme přestat jíst dobré jídlo, abychom pak prý měli lepší život.

 

Když už jsem zmínil ty vědecké konsensy, tak věřili byste tomu, že ještě v padesátých letech v USA stříkali na děti DDT, protože byl vědecký konsensus, že DDT je zcela báječná látka bez vedlejších účinků? No vážně! USA pomocí postřiku dětí, postřiků ulic, restaurací apod. bojovaly – na základě vědeckého konsensu – proti neštovicím.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-5467597/Children-sprayed-dangerous-pesticide-DDT-shocking-clip.html

A o DDT:

https://cs.wikipedia.org/wiki/DDT#Toxicita_a_sou%C4%8Dasn%C3%A9_vyu%C5%BEit%C3%AD

Toxicita

DDT je toxický. U laboratorních myší byla zjištěna smrtná dávka LD50 při podání v potravě 135 mg/kg, u krys 87 mg/kg, u člověka pak 1500 mg/kg, i když byly publikovány i mnohem nižší hodnoty.[zdroj?] Do organismu může proniknout i pokožkou; LD50 u krys je v tomto případě 1900 mg/kg.[zdroj?] Pro vodní živočichy je DDT přes svou mizivou rozpustnost ve vodě silně jedovaté. Smrtná koncentrace LC50 kolísá podle druhu ryb v rozmezí od 8 do 100 μg/l při působení po dobu 96 hodin.[zdroj?]

Pro usmrcení hmyzu stačí nepatrné dávky. U mouchy domácí (Musca domestica) je uváděna hodnota LD50 při 24hodinové expozici přibližně 0,033 µg na jednoho jedince.

Vliv DDT na hormonální systém

Použití DDT v americké armádě během 2. světové války k ochraně proti malárii nebo tyfu

V roce 2000 byla zveřejněna studie prokazující, že rozpadový produkt DDT působí jako endokrinní disruptor narušující funkci androgenů. U laboratorních potkanů prokázal inhibici vazby hormonů na tzv. androgenní receptor. V roce 2005 časopis Environmental Health Perspectives informoval o zvýšení výskytu tzv. intersexuálních žab v důsledku používání DDT. V roce 2006 přinesl Journal of Andrology studii o snížení pohyblivosti spermií a zvýšení výskytu defektních spermií u mužů v závislosti na hladině metabolitů DDT v krvi.[6]

Podle amerického výzkumu vystavení DDT během puberty zvyšuje riziko vzniku rakoviny prsu zhruba pětinásobně, což je připisováno jeho schopnosti narušovat hormonální systém.[7]

Konec citace.

 

Vědecký konsensus.

 

Boj „za zdraví lidí“ dokonce i za pomoci jedovatého přípravku.

 

Jako kdyby mi to něco připomínalo.

Přišlo e-poštou

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář