Jdi na obsah Jdi na menu
 


Česko má oficiální web, kde přímo zve migranty do naší krásné země!

16. 2. 2021
Česko má oficiální web, kde přímo zve migranty do naší krásné země!
Naše vláda má speciální webové stránky v angličtině a arabštině, kde přímo zve emigranty do ČR.
A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané v uvozovkách "neziskové" české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou sta miliony korun z našich veřejných peněz.
A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova: "Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás"!
Následně jsou na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.
Jsem v šoku a tak jsem anglický text nechal přeložit překladačem na google, abyste byli v obraze. To snad není ani pravda.
Překlad strojový: Pokud jste na útěku před válkou, hladem nebo terorem, můžete požádat o azyl v naší zemi - v České republice.
Česká republika je krásná země v srdci Evropy ( hranic s Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem Má vysoce rozvinutou ekonomiku, bohaté kulturní dědictví, vysokou úroveň vzdělávání, zdravotní péči a ochranu životního prostředí. ¨
Česká republika je tolerantní země, kde jsou si všichni rovni. Tyto principy jsou garantovány Ústavou a zákony naší země. Lidé různého původu zde žijí vedle sebe: křesťané, židé, muslimové, ateisté a další. To je hlavní. Dokladem toho je i skutečnost, že tato země má několik mešit a modlitebny a muslimové jsou přítomni zde více než sto let. Hovoříme českým jazykem, ale mladá generace také mluví cizími jazyky (zejména anglicky a německy). Čeština patří do stejné skupiny jako polština, srbština, ruština. Zpočátku se to může zdát jako obtížný jazyk, ale komunikativní člověk je během jednoho roku v každodenním kontaktu s česky mluvícími lidmi.
Pokud se chcete usadit na území České republiky, vaše děti se snadno naučí česky
ve veřejné škole. A to se otevírají možnosti veškerého vzdělávání a zaměstnanosti. Česká republika má nedostatek některých zaměstnanců, zvláště v medicíně a drobné technické a servisní práce. Obchodně smýšlející člověk najde stovky příležitostí v naší zemi (zkušený a kvalifikovaný najde dokonce tisíce).
Takže, kde je Česká republika? Hlavně si přečtěte "Česky o webu", je to vpravo nahoře nad tím textem. Kliknout a budete zírat - česky se tam píše. Dále si klikněte na "Chcete pomoci" a tam zjistíte, kdo za touto stránkou stojí: začíná to Člověkem v tísni Šimon Pánek a končí Věrou Čáslavskou včetně odkazů, kde jim můžete snad i napsat. To jsem ani neotvíral, oni mi za to nestojí.
Poznámka:Pátá kolona v naší zemi nespí, jak vidno, koná.
Přišlo e-poštou
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář